Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Žádost o práva (DM FFA)

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228

    Žádost o práva (DM FFA)

    Zdravím celý admin team a hráče kotelny.
    Chtěl bych zkusit znova požádat o práva na serveru DM FFA a DM FFA Only HS.

    Vysvětlení:
    Takže jak už asi víte tak jsem tu asi před dvěma měsíci o práva žádal. Práva jsem dostal, ale byli mi odebraný z důvodu (8 Banů na NS, Multi-Účet).
    Myslím si že bany. které jsou na nonsteam verzi jsou už téměř staré. Nemám je za žádné nepovolené programy (Hacky). Bany jsem spíše dostával na JB serveru, kde jsem nebyl seznámen s pravidly. Když jsem mód pochopil nebyl potom žádný problém. A bany jsem nedostával. Co se týče m-účtu neudělal jsem si ho schválně CS jsem hrál s přestávkami takže jsem na fórum chodil málo kdy. Když jsem se chtěl přihlásit tak jsem zapomněl heslo k starému účtu. Udělal jsem si nový, psal jsem i ZEUSOVY ať mi starý účet smaže.

    Něco o mně:
    Jmenuji se Dominik je mi 16 let, a chodím na střední školu (první ročník) Obor zámečník / Opravář strojů a zařízení. Counter-Strike hraji dohromady asi 4-5 let.
    Adminoval jsem na portálu GameCity.sk. Zabývám se tvorbou grafiky , stránek , a designu. Na kotelně hraji asi 3 roky. Moje oblíbené servery jsou (JailBreak, DM FFA, DM FFA Only HS) Hacky poznám a taky hráče na fórum hlásím.

    Údaje:

    Nick ve hře: Kroxy!
    SteamID: STEAM_0:0:342265 (Nejsem prvním vlastníkem STEAMU)

    Děkuji že jste si tuhle žádost přečetli. Myslím si že každý by mohl dostat druhou šanci. Přejí hezký pozbytek dne.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    byl jsem proti předtím, jsem proti i ted.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Odpověď: Žádost o práva (DM FFA)

    wtf, ty si tie prava pred 2 mesiacmi dostal? Nejak asi zabudam

    inak proti.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228

    Odpověď: Žádost o práva (DM FFA)

    Dík za vaše názory, mohl by se ještě někdo vyjádřit, který na daném serveru hraje?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Neodobral ti tie práva sám Kotel ? ..Možno by si si to mal vybaviť rovno s ním..

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228

    Odpověď: Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Neodobral ti tie práva sám Kotel ? ..Možno by si si to mal vybaviť rovno s ním..
    Máš pravdu asi jo.

  7. #7

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Na Jb s ním problémy nejsou. Netuším jak na ostatních serverech. Jednu šanci už jsi dostal. Pořád nevím jak to bylo. To ví asi nejpřesněji sám Kotel. Musíš na něho

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Prava si tu mal asi polhodinu, potom ti ich Kotel vzal... Hned na to si si urobil zas vlastny portal (jb) a ponukal si tam hracom od nas miesto admina aby tam hrali... ja som to nikdy nenapisal, ale vzdy som bol proti a tak to aj ostane..
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    myslím, že ta žádost ani nemá cenu
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Znám ho sice jen z jb ale je to v poho hráč.Čýtery nahlašuje jak vidím.Tak bezvýznamné pro.:)

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    Prava si tu mal asi polhodinu, potom ti ich Kotel vzal... Hned na to si si urobil zas vlastny portal (jb) a ponukal si tam hracom od nas miesto admina aby tam hrali... ja som to nikdy nenapisal, ale vzdy som bol proti a tak to aj ostane..
    Nevím co to tu povídaš o portálu, ale měl jsem jeden server JB zkoušel jsem svůj mód.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Nevím co to tu povídaš o portálu, ale měl jsem jeden server JB zkoušel jsem svůj mód.
    Ano bol to len server ale nazval som to portal.. Ale to je jedno.. aj tak vsetkych si nas tu klamal este v prvej ziadosti, huntil si posty a to sa mne proste nepaci
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    Ano bol to len server ale nazval som to portal.. Ale to je jedno.. aj tak vsetkych si nas tu klamal este v prvej ziadosti, huntil si posty a to sa mne proste nepaci
    Ok.

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva (DM FFA)

    V minulé žádosti jsem nepovažoval za nutné tam psát, ale zmýlil jsem se, proto to teď napravim. Jsem proti tomu, aby si dostal práva.
    Naposledy upraveno Bezdak; 04-11-12 v 14:55.

  15. #15
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva (DM FFA)

    5. listopadu 2012
    20:52 - Kroxy: Zdravím. Omlouvám se za spam, ale chtěl bych ti představit nový portál http://www.*********.crew.sk/news.php + Nábor Adminů
    Naposledy upraveno kashpi; 06-11-12 v 00:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •