Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Jimmy

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Jimmy

    Čau,

    nevím kam jinam to dát, speciální sekce tady na to není, takže to dávám sem. Je mi jasný, že tohle asi nebude mít cenu, ale tak za pokus to stojí.

    Je to stížnost na "admina" Jimmyho.

    Není to poprvé co se tady tohle stalo a pokud se nemýlím, tak se za to odebíraly práva. Myslím, že není vhodné, aby nechal admin hrát na svém účtě někoho jiného, ani vlastní sestru ne. Nikdy jsem s ním neměl žádnej problém, ale to, co dneska předvedl na d2 mě k tomuhle donutilo.

    Tady je screen chatu, abyste neřekli, že si něco vymýšlím.

    To, že třeba práva nijak nezneužívá mě nezajímá, práva dostal ON a ne jeho sestra. Když jí nebaví hrát na ns, ať si koupí vlastní steam, tečka.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele jimmy
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Jimmy

    :D když sedim vedle ní a koukám co dělá tak se mi zdá nemožné aby toho mohla jakkoliv zneužít. Ale jestli by s tim byl problém tak se klidně zaručim že už za mě hrát nebude.



  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Jimmy



    Veľký čierny puntík, ale o práva neviem či by mal prísť. Najmä ak je fakt pri nej, keď ona hrá. Aj keď je fakt blbosť aby ti nahrávala hodiny na steame segra. NS je v hre skoro taký istý ako steam, takže blbá výhovorka Jimmy. ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    22

    Re: Jimmy

    Neskutočne ma zarazilo,keď som mu písala predvčerom,že či má čas a odpísala mi jeho segra. Vôbec som nechápala o čo ide a tak som sa spýtala čo robí na jeho steame. Odpísala že ju nebaví hrať na NS a tak hrala na jeho steame. Potrebovala som nahlásiť cheatera,pretože nikto iný nebol online a ťažko ho može ist jeho segra zabanovať.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele jimmy
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Jimmy

    muzu se zeptat na nick na steamu ???



  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    22

    Re: Odpověď: Jimmy

    Citovat Původně založeno jimmy Zobrazit příspěvky
    muzu se zeptat na nick na steamu ???
    Koho teraz?

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Odpověď: Jimmy

    Citovat Původně založeno jimmy Zobrazit příspěvky
    :D když sedim vedle ní a koukám co dělá tak se mi zdá nemožné aby toho mohla jakkoliv zneužít. Ale jestli by s tim byl problém tak se klidně zaručim že už za mě hrát nebude.
    Jojojo, věřím věřím.

    Za 1. proč odepisovala tvoje sestra, když jsi TY měl jít plnit povinnost admina, kterou tady tak strašně moc se ctí vykonáváš.
    Za 2. hrála v klidu na tvém účtu do teď a pochybuju, že by jsi jí jen tak řekl "už tady hrát nebudeš".

    Tohle je záležitost Kotla, ať to řeší on. Aby ti tam hrál někdo jinej se mi ale nelíbí.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele jimmy
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Jimmy

    Jak jsem měl vědet že jsem měl vykonávat povinosti admina kdyz si napsal cs mas cas ??? to muzes myslet gather nebo tak něco a když hraje ona tak nechápu proč bych měl psát za ní.
    A miskaa2 chci tvuj steam nick, protože netusim jestli te mám vůbec v přátelích a taky bych rád podotknul, že se mi za tu dobu co tu hraju nestalo že bych byl jediný admin on line tak nevim proč do toho musite rejt místo toho abyste napsali prez !



  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Odpověď: Jimmy

    Citovat Původně založeno jimmy Zobrazit příspěvky
    Jak jsem měl vědet že jsem měl vykonávat povinosti admina kdyz si napsal cs mas cas ??? to muzes myslet gather nebo tak něco a když hraje ona tak nechápu proč bych měl psát za ní.
    A miskaa2 chci tvuj steam nick, protože netusim jestli te mám vůbec v přátelích a taky bych rád podotknul, že se mi za tu dobu co tu hraju nestalo že bych byl jediný admin on line tak nevim proč do toho musite rejt místo toho abyste napsali prez !
    Odpověď je jednoduchá. Psát přes ! je prostě neefektivní. Zažil si to tady každej, stížností, že nikdo nepřišel na volání přes ! je tady opravdu hodně. Lepší je napsat přímo na steamu adminovi, jestli má chvíli čas, že na serveru je cheater a potřeba mu dát ban.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    22

    Re: Jimmy

    Suhlasím so svačinárom. Myslela som si že budeš prínosom pre kotelnu a spoliehala som sa na teba ako na admina ktorému možem nahlasiť cheatera, ale sklamal si ma v tom že keď som ti napísala,bohužial som mala smolu pretože tam práve hrala tvoje segra. Not bad.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele jimmy
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Jimmy

    tak za 1. neefektivní je to proto že tam nenapíšete nick hráče atd a kdyby si napsal že je tam cheater tak ti ručim za to že bych tam hned šel i kdyby hrála, ale to si nikdy nenapsal



  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Odpověď: Jimmy

    Fuuuuu, nejsem tady 2 dny chlapče. Vím, jak to tady funguje a vím, jak mám napsat, když hlásím cheatera. Nepleť si mě s nějakým NSákem, kterej sem přišel včera.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele jimmy
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Jimmy

    a muzu se zeptat proc to vlastně řešíš ty ??? tebe ani na steamu nemam



  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Odpověď: Jimmy

    A určitě ti to trhá žíly stejně jako mně. Je úplně jedno kdo to bude řešit, jde o to to vyřešit.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    22

    Re: Odpověď: Jimmy

    Citovat Původně založeno jimmy Zobrazit příspěvky
    tak za 1. neefektivní je to proto že tam nenapíšete nick hráče atd a kdyby si napsal že je tam cheater tak ti ručim za to že bych tam hned šel i kdyby hrála, ale to si nikdy nenapsal
    Každý veľmi dobre vie že ked napíšem cez "!" tak je malá pravdepodobnosť že sa tam niekto ukáže. Na servery som písala KOF!mu ale ten nemal záujem, tak som demo musela natočiť sama a postnut to na forum. Moj steam maš. :) M ako Michaela. :)
    Keď ti niekto napíše na steame,bolo by slušnostou odpísať a spýtat sa čo potrebuje dotýčná osoba nie ? A nie TY necháš segru písať. Keby si bol pri nej, tak ako píšeš,odpísal by si TY a nie ona.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •