Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Dotaz

  1. #1
    sosak
    Guest

    Dotaz

    Ahoj!

    Konečně po nekonečné době na paintballu nový rank...

    A Daron mi teť píše že si on + pár lidí ztěžovalo ať daj starej rank a prej jim ho tam kotel vrátí.
    Chci se zeptat co je na tom pravdy?

    A jestli je to pravda tak chci protestovat!
    Novej rank přilákal z5 na paintball spoustu lidí a pak si přijde parta zavislackejch ubožačku a vybrečí si to z5?

    TO NENÍ FÉR!!!

    S pozdravem Sosak.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Dotaz

    Reset ranku potřeba byl,hodně lidí si tam ten rank nahrávalo pěkně dlouho,já několik měsíců,ale jestliže v top15 hrajou 4 lidi,tak je to na nic,ted dostali šanci i ostatní úkazat co je v nich a umístit se na prvních místech v ranku,takže s resetem jsem spokojen
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: Dotaz

    Rank se resetuje automaticky po nejake dobe. Nelze ho vratit. Termin smazani nikdo predem nezna. Kdyby se neresetoval, server by po delsi dobe ani nenabehl.

  4. #4
    sosak
    Guest

    Re: Dotaz

    Díky moc za odpověd!
    Jsem rád že se to resetlo :)


    Ještě jeden dotaz,funguje to tak i u serverů s HL statistikama nebo ne?
    Díky

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Re: Dotaz

    Hlstatsx se automaticky neresetuji, pokud je hrac aktivni.

  6. #6

    Re: Dotaz

    A teraz mám jeden Dotaz zase ja,prečo sa furt niečo "porouchá" na PB serveru? Jednu dobu sa rank resetol aj 15x za deň,potom nebolo počuť kroky(čo by som ešte prežil)...no teraz pre zmenu nefachá ten sprint! :)

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Re: Dotaz

    Snazim se prijit na to, proc pada 20x denne, takze zkousim ruzne upravy. Kdyz padne, rank za celou mapu se nejspis neulozi. Sprint uz bude fungovat.

  8. #8

    Re: Dotaz

    Ono niekedy keď to padne to až tak nevadí a ani to, že sa neuloží rank za celú mapu :) ale keď niekedy vymaže komplet rank a začínam na 0 tak to začne prúdiť krv :) teraz už je to celkom v cajku čo dívam tak už len ten sprint :)

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: Dotaz

    Kdyz uz jsou 2 paintbally, tak bych mohl zrusit stary rank.

  10. #10

    Re: Dotaz

    prečo sa furt na tomto servery niečo mení?...teraz pre zmenu tam je iný tip ranku...na Points...och bože :) prestáva to baviť...kto to má na starosti?(pochybujem že všetko riešiš sám) dá sa to naspäť či na PB to ostane už tak?

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Dotaz

    Tak ja si myslim ze mozes byt rad ze sa to Kotel snazi opravit aby to nepadalo a mozno to bolo tym rankom... mimochodom ano Kotel to riesi sam aspon co ja viem
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  12. #12

    Re: Dotaz

    Ja som rád že je kotel taký ochotný a o všetko sa stará...len som chcel nejakú ukludnujúcu vetu po ktorej by som dostal odpoveď áno rank sa vráti naspäť :)

  13. #13

    Re: Dotaz

    Ja som tiež rád,že sa to snažíte opravit,ale stále to padá.Ale s resetom ranku som spokojný,pretože som teraz 1.

  14. #14

    Re: Dotaz

    To,že si prvý v ranku neznamená že si najlepší ;D...mám ale otázku,ktorá ide priamo na Kotla a to je či existuje pre PB nejaký Admin,kedysi bol Mr.Safari...ale teraz tam skapal pes :)

  15. #15

    Re: Dotaz

    nič sa na PB nemení,neexistuje tam žiadny Admin a nikto nie je kto by tam spravil ako taký poriadok,kopa decák čo nemajú ani poriadnu výchovu...pchajú sa do klanov,kopírujú mená,camp meter je tiež spravený tak že nemá bohvie aké opodstatnenie,človek má VIP a ajtak musím čakať kím sa pripojím a to dokonca aj cez konzolu(;)...a človek nedostane ani odpoveď tu na fórum :)...za posledný rok sa PB zopsulo a to tím,že tam nie je Mr.Safari alebo iný Admin,pár krát keď hrávam Furieny,DM alebo FY/AIM tak to vyzerá úplne inak...
    Naposledy upraveno DvojtaVodka; 05-09-12 v 14:38.
    NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •