Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

  1. #1
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Cest,

    Nevim, jak se to stalo, ale mate toho tu dnes nejak hodne.

    http://csko.cz/hltv/27047/27047-1211...-de_tuscan.dem

    To hltv jsem checkoval a muzu rict, ze Oskar! (po par kolech se prejmenuje na BBOT T_T) je celkem jasnej
    22 BBOTT T_T STEAM_0:1:438825 78.98.145.119 SK

    a jsou tam dalsi kandidati, ktery necham na vase zvazeni, ESP momenty, cumeni do zdi apod tam jsou, ale nemuzu rict, ze by hrali nejak nebezpecne...
    19 TRON STEAM_0:0:38090836 62.168.74.2 SK
    18 svitch VALVE_0:0:1497222385 89.177.97.13 CZ

    EDIT: Rozumej, nechce se mi na to koukat az tak uplne do detailu kvuli lidem, kteri cloveka beztak maji problem sundat. Nicmene by bylo dobry, kdyby si admin tu praci dal.

    Diky
    Naposledy upraveno :moqq; 09-11-12 v 14:29.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    :D Není TRON náhodou Charon? :D (Podle nicku a SID je)
    Naposledy upraveno Lynviy; 05-11-12 v 20:10.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Jestli ano, tak je ostuda, ze typek nedostal ban rovnou :P

  4. #4
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.


    05-11-2012 19:04:56 VALVE_0:0:1824569670 89.176.161.69 zlatan tron ma wh

    hh. Bol tam aj ParadoXX, ten ho spectoval a nič extra na ban nenašiel. Ja som bol v hre, preto som ho moc neriešil. Navyše som išiel na dm na iné hlásenie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Oskar a TRON jsou clear, na svitche už nemám náladu, koukat to po třetí.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    No charon ukázal svou temnou stránku :-D I know it!Now you are banned!

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Charon?! Já to tušil,ty wallbangy nožem se mi zdáli podezřelí už i na knifu.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Oskar clear neni. Jestli mu vic duverujes kvuli 6 mistnymu steamID, tak ti muzu rict, ze je to 16 lety Patrik Ondrejicka z Trnavy a puvnodni majitel acc (registrace cca pred 9 lety) to tim padem asi nebude ;)

    A jak jsem psal, ostatni nejak neresim, takze na svitche se klidne vyprdni.

    EDIT: FYI shifters hlasi ban - http://www.shifters.eu/liga/sid.php?...EAM_0:1:438825
    Naposledy upraveno :moqq; 05-11-12 v 21:45.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    chtěl jsem na to podívat , ale HLTV už není
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Uploadnu, jakmile se dostanu k PC.

    EDIT: http://csko.cz/dema/upload/dir/27047...-de_tuscan.zip
    Naposledy upraveno :moqq; 13-11-12 v 10:10.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    no mě se teda ten BOTT určitě nezdá , za mě WH má , statní clear . takže kdo další se podívá?
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    svitch nevypadá, že něco má, ale chodí jako úplná lamka, takže se to těžko určuje...
    a oskar (BBOTT) nevím otáčí se dost najistotu, ale předstřel nějak moc nemá, takže těžko říct jestli jen dobře maskuje
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  13. #13
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Ok, byl bych tam toho schopnej popsat vic, ale pro predstavu by tohle melo stacit. Nejprve je vsak potreba si uvedomit, ze nepouziva ESP, ale WH, coz je principialne jina zalezitost.

    10:34 - Predmireni a pri vylezu rovnou strili na cloveka. Kdyz tohle clovek dela casteji, nebo alespon jednou za cas, tak je to ok. Tenhle clovek to dela pouze pokud tam nekdo stoji. Navic v jinych situacich na stejnem miste (kdyz tam ct neni) ani nevykoukne ze by vystrelil, ani nema zamireno, takze se nejedna o navyk.
    11:44 - Opet to same predmireni.

    Samotna predmireni u nej jeste neberu jako 100% prukazny material. K tomu je potreba neco vic. Nasledujici je jedna ze dvou situaci, ktere povazuju za chybu wallhackera. Podobnymu chovani se malokdo s WH vyvaruje (prave proto, ze je to dost reflexivni chovani) a prave na takove momenty cekame:
    13:34 - CT udela pohyb, ale nevyleze zpoza bedny, BBOTT kopiruje jeho pohyb a vystreli, ackoli CT nevylez. Pro spravne pochopeni tehle situace je nejlepsi si ji pustit na 1/4 rychlost s WH, pripadne nejakym multihackem. Samotne tecky/ctverce z ESP (nebo nevim jak mate nastavene gui) to neukazou tak krasne.

    13:40 - s WH tam typek na moment problikne, proto prustrel

    Druhy pro me rozhodujici moment:
    16:26 - (CT objevil az po prvnim odzoomovani, proto druhy zoom) Nasleduje druha zavazna chyba, opet doporucuji 1/4 rychlost. BBOTT miri nad bednu a kopiruje pohyb hrace, kterej jeste nevylezl a premiri vedle bedny. Nejspis cekal, ze nad bednou bude videt prochazejici hlava, ale pri pruchodu CT zjistil, ze ne.

    16:33 - Opet ve stylu predmireni, zoom a zastaveni v moment, kdy se mu cross stretne s CT. Tohle je indikator jak ze skoly. Proc se nezastavil se zoomem uz pri vykukovani do ty chodby? Jakmile nekde uvidite, ze se z pohybu nekdo zastavi (na nestandardnim miste), soucasne da zoom a v jedny lajne ma cross, roh steny a soupere, tak se maji vsem roznout majacky.
    19:00 - Stejny predmireni
    21:30 - ackoli je mohl slyset, T na WH vybliknuli az na posledni chvili, proto se tak zarazil, i kdyz bez wh videt nebyli

    Nerozebiram spoustu momentu, ktery jsou taky pritezujici, ale to je do znacne miry gameplay a uz tak jsem napsal roman a je mi to trapny.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    okej necháme ho ještě , on se chytí
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  15. #15

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Podle me je to demo prukazny a banovatelny... 13:34 by musela bejt hodne velka nahoda aby vystrelil zrovna pri jeho pohybu, 16:26 tam to je taky celkem jasny, tam ceka, ze mu posle hlavu pres krabici ale ocividne tu mapu ani nezna a nevi, ze tam videt neni a kdyz zisti, ze mu projde, tak si namiri pred krabici, v tu chvili ho ale este nevidel, takze jasnej wh cas. - Tyhle dva casy me osobne presvedcili. Jinak pokazdy si tak trochu crossem sjede po hraci za rohem a casto je videt solidni preaim. Kdyz tam je hrac, tak si srovna cross tak aby ho hned po vylezeni dal. Koukal sem na vic akci a i kdyz behal stejnejma mistama, tak se stejne nechoval, vsechno zalezelo na tom, kde byli a nebyli enemy. Je to tu uz strasne dlouho, ja se na to poradne podival az dneska, protoze sem byl linej stahovat 30 mb hltv 50kbps, sorry. Podivte se na ty vypsany casy znova, podle me je to jasny a zabanoval bych to, jen ste tu vahali a rekli clear, tak chci souhlas. .) Jinak gj moqqu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •