Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    tedka jsem na to znovu koukal
    Hele mě to na ban nestačí. 13:34 čas o tom hráči ví tak ho děruje přes krabici?...16:26 je tam slyšet dupot, je fakt že z druhý strany tam si jistej nejsem. jestli chceš tak to zabanuj.
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  2. #17
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    R3S - Jde o pohyb mysi odpovidajici pohybu hrace, kteryho nemuze videt. Ne o to, ze deruje krabici, pripadne kouka smerem ke krokum. Proto jsem doporucoval koukat na rychlost 1/4. FlashK to sepsal spravne.

  3. #18

    Re: Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Citovat Původně založeno R3S Zobrazit příspěvky
    13:34 čas o tom hráči ví tak ho děruje přes krabici?...
    Ted nemluvime o dirovani hrace (bylo teda taky uplne presny, btw.), mluvime o jednom bez wallhacku "nepochopitelnym" predstrelu... ten hrac za krabici se pohne tak, jako by vybihal, jenze se zastavi a bbott mu tam posle predstrel, pritom nevykouk, proste wallhackova chyba, predcasna reakce.
    U ty dalsi akce neslysel nic, co by mu reklo "tak ted si predmir pred krabici" to vubec, tohle nemoh cekat, on proste myslel, ze mu uvidi hlavu pres tu krabici ale splet se a kdyz vedel, ze mu proste uz vychazi a nic s tim neudela, tak najednou pohnul crossem presne s nim a dal frag.

    Takovyhle cheatery bez whcka nekdy tezko urcis, on moc nechybuje, jenze tohle sou presne casy, na ktery se ceka, kdy se proste sam prokecne. Podivej se na ty casy s wallhackem, dost ti to ulehci rozhodovani. :)

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    No bránil jsem se tomu teda do poslední chvíle , tak já to teda stáhnu a po 5ti letech i Nonsteam..:) tak to zabanuj tohle
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Za mě má zapnuto mám ho bannout?

    http://amxbans.e-sports.sk/ban_details.php?bid=863

    GunGame 2 09-11-2012 19:42:02 STEAM_0:1:438825 78.98.145.119 illest^^{Extra} fu noobie..
    GunGame 2 09-11-2012 19:40:29 STEAM_0:1:438825 78.98.145.119 illest^^{Extra} nula sprosta
    GunGame 2 09-11-2012 19:36:22 STEAM_0:1:438825 78.98.145.119 illest^^{Extra} low
    Aim 07-11-2012 16:59:31 STEAM_0:1:438825 78.98.145.119 EAT_GLUE koskinen more slaby baco daco
    Aim 07-11-2012 16:57:05 STEAM_0:1:438825 78.98.145.119 EAT_GLUE on je slaby
    Aim 07-11-2012 16:30:24 STEAM_0:1:438825 78.98.145.119 EAT_GLUE thetime
    Hrál tu párkrát , pokaždý jinek nick... Podle mě je zaplej , už by se to mohlo vyřešit.
    Naposledy upraveno hladik; 26-11-12 v 12:13.

  6. #21

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Kdyby ostatni byli co k cemu, tak to davno banuju... lezi to tu uz kurva dlouho a podival sem se na to ja, R3S, kashpi a ted ty, s tim ze kashpi rek clear a R3S napsal "tak to zabanuj tohle" i kdyz predtim rek clear a s whckem to v tu chvili este nevidel, takze nic banovat nebudu, kdyz je to pul na pul, uz jen z principu, ze nepujdu hlavou proti stene. Kazdopadne jak sem uz rek, za me wallhack ma.

  7. #22
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Tak teda nedostatečný důkaz.
    LOck pls

  8. #23

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Zadnej lock, vyjadrete se k tomu uz kurva... to sem to zatim fakt videl jen ja, kashpi, R3S a hladik? Nedelejte si prdel, uz je to tu skoro mesic a nikdo si neda tu praci se na to podivat, i kdyz u toho ma casy?! Tohle na lock neni, tohle je na ban, jen to proste nezabanuju a nepudu proti adminum, co rekli clear, je to prece jen steamak a ted je to pul na pul. Kashpi s R3Sem rekli, ze to demo je cisty, R3S sice pak napsal "tak to zabanuj tohle", jenze ja nebudu banovat neco, co on s tim WH v tu chvili ani nevidel. Za me tam wallhack je, tak se na to konecne este nekdo kouknete a potvrdte to, nebo to vyvratte, ty dukazy tam sou presvedcivy.

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Napíšu tu svůj názor: Podle mě má WH!, na hltv jsem se podíval a hned ten začátek mě dostal, časy tu vypisovat nebudu, většina časů souhlasí. Moc ví, chyby dělá a tohle nený skill. :)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Jako ro řešíš Flashi??? jestli podle tebe má tak banuj , kdyby si byl na serveru in-game a zdál se ti tak to taky solíš..... na co čekáš, seš snad stejnej admin jako já ne???... tady si nejsem jistej ani s wh.. bohužel prostě tuhle situaci neposoudím.
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  11. #26

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Delas si ze me srandu? Resim to, co xx dalsich adminu v admin foru... je na tom podle tebe neco spatnyho, nebo co si chtel timhle postem rict? Chci vyjadreni od ostatnich, klasicky posouzeni, jako delame v interni sekci a ty mi tu ted napises, ze bych in-game banoval. Ne, omyl, nebanoval bych, kdyby to nebylo jednoznacny, natocil bych ho a dal na forum, kde bych chtel aby me to aspon 2 admini potvrdili nebo vyvratili a to samy chci i ted. Chci toho snad moc? Kdyz si nejses jistej, tak dobre... ja ti nic nezazlivam, ani v nejmensim, jestli to z toho postu tak vyznelo, tak nemelo, nemam proc. Proste si nejses jistej a dobre, aspon ses k tomu vyjadril, ja mluvil k ostatnim, co nejsou schopny ani to "nevim" napsat... je to tu skoro mesic a nikdo k tomu nic nenapise, to me proste vadi.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    to jsme se špatně pochopili..:) ty čekáš aby se k tomu někdo další vyjádřil.. taky jsem to nemyslel nijak ve zlém..
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Tohleto vrhá dost špatné světlo na celý admin team. Minimálně z pozice hráče / člena komunity, který si tohle hlášení přečte...

    Ale to jen tak offtopic k zamyšlení.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  14. #29

    Re: (mega2) BBOTT T_T a dalsi.

    Banned, timhle stylem by sme tu byli este pristi rok a cheater by tu vesele behal. Diky za pomoc...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •