Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 110

Téma: Unban war3 ultimate

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Unban war3 ultimate

    Njn, to jsou ty hovna z Gayshites. Jedna otázka, proč lezete sem ku*vit War3 ultimate, když ho máte na Gayshites taky?

  2. #17
    jazzin
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    ne,od tý doby,co tam hraju,tak si každej mění nick na muj.Takže jedinej ParadoXX sem tam já,ostatní bez steamu,což je tam drtivá většina,nejsou ty,za koho se vydávaj.Sou to děti,přesně jako vy.Proto nemáte vůbec mít práva,když poznáte kulový a eště křivě obviňujete někoho,kdo neni tim,koho myslítě.Fakt ste ubohý.Ty práva vám patřej určitě právem.
    No comment, běž si šlehnout cska proti botům, než si sem přijdeš vylejvat zlost. Nic proti tobě nemám, akorát mi vaděj cheateři. Screenek tě možná zná, ale rozhodně za tebou nesedí když hraješ. Nebo cheatujete společně to je mi šumák. Klidně mi dejte taky ban, seberte práva a ukřižujte, ale tohohle člověka si Kotelna nezaslouží. Můj názor znáš, unban ode mně nedostaneš, klidně na tebe ty svý práva obětuju. Pokud Kotlovi nebude stačit tohle demo jako důkaz, přihodim pro něj další tvoje dema na kterejch si cheatoval, tvoje zabanovaný steam idčka, logy ip adres a všechno co bude potřeba k tomu, aby sis tu nezahrál. Mrzí mně, že i když jsi starší, možná i chytřejší než já, tak se chováš jako malej harant. Vzmuž se pYčo!

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    screenek to přesně trefil.Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.Takže ti,co hráli někdy dávno nejvyšší ligu a sou to oldschooleři,co už sou v cs důchodu nemaj šanci na ns bez jedinejch nadávek,urážek,křivých obvinění,apod.

  4. #19

    Re: Unban war3 ultimate

    demo z počátku nic moc, ale ty poslední tři kola jsou úplně jasné. ParadoXX je tedy zabanován, teď už jen zbývá, aby Kotel potrestal adminy za ty kecy. O Nejvyšším se nepochybuje :-)

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.

    Na nonsteam.cz není nic o Kotelně hlupáku. Já tam vidím akorát jednu velkou sračku se jménem Gayshites.

  6. #21
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    screenek to přesně trefil.Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.Takže ti,co hráli někdy dávno nejvyšší ligu a sou to oldschooleři,co už sou v cs důchodu nemaj šanci na ns bez jedinejch nadávek,urážek,křivých obvinění,apod.
    Tak mi teda řekni frajere, proč se obtěžuješ hraním tady a nepálíš si tam hrát na nějakej profi steam server ? Udělal bys jednou v životě dobrej skutek..
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban war3 ultimate

    Furt tu ten retard bude psat, jak je dobrej, jak moc to umi.. Tak nehraj na NS portalech a tyhle problemy mit nebudes..

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Unban war3 ultimate

    Za ten tvůj slovník co si tu předvedl bych ti unban nedal už z tohoto důvodu, frajere namyšlenej. Stojím za Jazzinem, to demo stačí na prokázání tvého haxingu a tvými pubertální výlevy tomu akorát dodáváš na váze, takže klikni na křížek vpravo nahoře a už se sem nevracej.
    Dodatek : A přestaň už laskavě urážet náš adminteam !

  9. #24
    jazzin
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    screenek to přesně trefil.Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.Takže ti,co hráli někdy dávno nejvyšší ligu a sou to oldschooleři,co už sou v cs důchodu nemaj šanci na ns bez jedinejch nadávek,urážek,křivých obvinění,apod.
    Nadáváš a urážíš tu jen ty. Ne, neznám tě, měl jsem možnost si s tebou zamixovat a říkal jsi něco o brnu, buď ženská studia.. co já vim. Jako bejvalej ug (pz) cheathunter si tě ale můžu docela v pohodě vylovit. Takže si užij svůj cs důchod bez cska nebo na jinym portálu se čtvrtym steamem. Nemám proč si vymejšlet, ani proč bych lhal. Snažim se dělat dobře svojí práci a uznej, že bez cheaterů bude kotelna lepším místem ke hraní. A ty cheater jsi. A párkrát ti to bylo dokázáno. A měl jsi i VAC banned steam. A ještě si ani nevymyslíš novej nickname. Chlape, jestli ti ty urážky vylepší den, tak si ještě posluž, každej má mít možnost hájit se :) Rejpnul bych si, ale nemá to cenu. Budu reagovat jen na Kotlovy komenty.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Unban war3 ultimate

    Dobrá práce Jazzine :)... ted to ještě poslat na steambans.com :)

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Unban war3 ultimate

    Snad už to ta lama pochopí a odtáhne na ten svůj přiteplený portál.

  12. #27
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    se mnou si mixoval,ty dítě?Heh.Na ug ani playzone sem fakt nehrál a sem teď rád,že sem nehrál,protože to musela hodně uboháý úroveň,když tam byl chh takovej ubožák,co nerozezná CT od T.A co sem skončil v amd lize,sem nehrál v ani jednom mixu.No,je vidět,že víš kulový,o čem je řeč a že si mě opravdu s někym pleteš.Ale jak je vidět,tak ti to je jedno.Holt demenci nelze zmenit.Bejt tebou,zajdu k psychiatrovi.Třeba když budeš mít štěstí,ti z tý paranoji pomůže.

  13. #28
    screenek
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Demo jsem shlédl také. Není tam absolutně nic průkazné, nevím kdo tam psal, že mu to střílí moc dostředu, ale ten kdo to byl tak by měl přestat s adminováním... Nevím kde tam vidíte wallhack, ale to co tady melete jsou řeči dětí... Podle mě by admin měl být chloubou portálu a ne to co tady předvádíte.. Ani jednoho admina neznám, takže nebudu říkat jací jste, ale paradoxx nic nemá a nevím co tu meleš o čtvrtým steamu... Myslím, že jsi ale uplně mimo a za takovéto obviňovaní to radši rovnou vzdej, protože dávat ban jen z toho důvodu, že si myslíš, že je to nějaký hráč je ubohý, demo neprokazetelný a toho ubožáka, jak tam psal že kotel tomu nerozumí, tak tomu bych zlámal ruce taky... Čili to shrneme, demo naprosto čistý, čili se tu jedná o nějakýho hocha, co si plete hráče

  14. #29
    Kotel
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    8:17, jak jsi vedel, ze bezi dalsi 2 a ze uz pak nebezi jeste nekdo? Ale ja tomu nerozumim, tak at to vycasuje Buu.

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    se mnou si mixoval,ty dítě?Heh.Na ug ani playzone sem fakt nehrál a sem teď rád,že sem nehrál,protože to musela hodně uboháý úroveň,když tam byl chh takovej ubožák,co nerozezná CT od T.A co sem skončil v amd lize,sem nehrál v ani jednom mixu.No,je vidět,že víš kulový,o čem je řeč a že si mě opravdu s někym pleteš.Ale jak je vidět,tak ti to je jedno.Holt demenci nelze zmenit.Bejt tebou,zajdu k psychiatrovi.Třeba když budeš mít štěstí,ti z tý paranoji pomůže.
    Dementiku, ten nos trochu dolu...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •