Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 110

Téma: Unban war3 ultimate

  1. #31
    screenek
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    8:17 ti klidně vysvětlím, zabil ty dva a pokud si ten admin vypnul zvuky aztecu a nandal sluchátka tak slyšel upuštěný granátu před paradoxxem, takže se dalo očekávát, že tam někdo pude. Velmi jednoduché

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Unban war3 ultimate

    Paradox si musel přivést kamaráda, sám na to obhajování nemá. Dáváte na sebe pozor i při cestě do školy? To je ta přiteplenost z gayshites.

  3. #33
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Unban war3 ultimate

    Tohle demo plus spoustu dalsich paradoxxxovych dem jsme tu uz videli skoro vsichni. Na tom demu opravdu neni nic 100% prokazatelnyho bohuzel. Mam taky asi dve jeho dema, ale ani na jednom neni nic, co by bylo na ban. Navic staci nastavit vampiric auru na plno ve skillech a kdyz derujes, vis, ze tam nekdo je, kdyz ho zasahnes. Je ale pravda, ze paradoxxx je velice neoblibenym hracem jak u adminu, tak u normal playeru a jako takovej bych mu dal status nezadouci.

  4. #34
    screenek
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Nevím co sem taháš nějaký gs a nikoho si sem nepřitáhl, já sem to uviděl sám a jelikož jsou tady všichni proti němu, protože nikdo nic neví a já ho znám tak ho v tom nenechám, protože vím jaká je pravda.... a jak tu psal apach, když je vampiric aura nebo i přidávání peněz za zásah, tak i tak se dá poznat, že tam někdo je

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ale ja tomu nerozumim, tak at to vycasuje Buu.
    :D:D:D
    jak napsal apach nic na 100%, takze by mela platit presumpce neviny
    jazine asi vis neco vic mozna by nebylo na skodu sem hodit vsechny info. ,dema, ip, odkaz na pz ban, co ja vim, vsechn co pomuze
    larodare ty ten portal dost nenavidis vid :-D

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban war3 ultimate

    @screenek

    protože nikdo nic neví a já ho znám tak ho v tom nenechám, protože vím jaká je pravda
    Nechces prava nebo tak?

  7. #37
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Unban war3 ultimate

    Část nováčků mu podlejzají a zdraví ho, část nováčků ho považuje za cheatera nadávají mu. Každopádně kdyby byl očištěn, tak by si ban zasloužil 100% za to sprosté divadlo co tady předvedl. :)

  8. #38
    screenek
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    @screenek



    Nechces prava nebo tak?
    Práva nechci nevím, jak si na to přišel, já tu pouze píšu jak to je a to je celý, tak se věnuj tématu

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Unban war3 ultimate

    paradoxx
    ego down pls, thx

  10. #40
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    čas 8:17,kdy zabiju ty 2 ve vratech s tim,že jednomu po zabití spadne natažený hečko a bouchne,sou slyšel kroky za těma dalšíma vratama.Pokuď je tam neslyšíte,nehrajte to a pořiďte si lepší počítač,lepší zvukovku a herní sluchátka za 2litry minimálně.

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno MARTiii Zobrazit příspěvky
    larodare ty ten portal dost nenavidis vid :-D
    Hrál jsem tam akorát jail, tam každý kidadmin ignoruje free kill. Dále jsem dostal ban za slovíčko blbec. Prodloužil mi ho když jsme to řešili na foru. Kdybych vypsal všechny důvody proč ten low portál nemám v lásce, to bych tu byl do zejtřka.

  12. #42
    Kotel
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno screenek Zobrazit příspěvky
    8:17 ti klidně vysvětlím, zabil ty dva a pokud si ten admin vypnul zvuky aztecu a nandal sluchátka tak slyšel upuštěný granátu před paradoxxem, takže se dalo očekávát, že tam někdo pude. Velmi jednoduché
    Ten granat upustil hrac, kteryho zabil. To je videt na ESP. Ty dalsi 2 pry slysel, ale ja je neslysel, takze bud je to bug nebo meli amulet. Muze na to mrknout jeste nekdo?

    Pokud sem nikdo nenapise casy, tak nemam jinou moznost, nez dat unban. Paradox snad nikomu na serveru nenadava, dokud nedostane ban, takze v tom problem nevidim. Hral stejne i kdyz tam byl antiwh, dam tam hltv a muzete ho sledovat cely den. Nepreju si nic jinyho, nez server bez cheateru, ale bez dukazu uz jsme zabanovali nekolik hracu z esuby a dalsich top klanu, takze tomu bych se rad vyvaroval. Kotelna je ns server, protoze cesi a slovaci si originalky nekupujou. Moc steam portalu tu neni.

  13. #43
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno screenek Zobrazit příspěvky
    Práva nechci nevím, jak si na to přišel, já tu pouze píšu jak to je a to je celý, tak se věnuj tématu

    Tu vetu "protože nikdo nic neví a já ho znám tak ho v tom nenechám, protože vím jaká je pravda" jsi mohl zkratit na "Jsem nejchytrejsi."

  14. #44
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Unban war3 ultimate

    Jen by mě zajímalo proč každýmu adminovi říkáš je dítě ? To by mě zajímalo kde si to vzal, že kotelna má dětský adminy ? Hlavně že ty jsi velký, vyzrálý a inteligentní člověk. :-S

  15. #45
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    tak sem demo shlídnul celý a kde vidíte ten wh?+Tam dokonce ten blbec píše,že mam aimbota.Že mi to střílí moc doprostřed.Já z něj nemůžu.Je to dokonce ten,co pomlouvá kotle.To je správnej admin.Ten ví úplný kulový o cs.Ale protože byl zvolenej low adminama,tak přece musí mít pravdu.Dyť má přece práva,takže je to mistr světa a csku přece musí rozumět nejlíp.To je přece jasná věc,ne?A to že muj nejspíš tak 15 a hraje cs asi tejden,to už nikoho nezajímá.Ale vloží se do toho někdo se skušenostma a už se ohrazuje,ikdyž moc dobře tady každej ví,že mam pravdu já a ne oni.Jenže oni to nikdy nezjistěj,protože na to nemaj mozek,ani zkušenosti.Proto budou mlít furt tu samou pohádku,aniž by znali fakta a věděli něco.Bohužel na ns to tak bude pořád.Já s tim nic neudělám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •