Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 48 z 48

Téma: pécé :-)

  1. #46


    Odpověď: pécé :-)

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    To neni spatny, jen pameti bych vymenil za tyhle: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...00821Y51SR1AQ9
    A ja nejsem moc zastance prociku s int grafikou. To bych doporucil do HTPC a na to je tenhle zase moc velkej zrout.
    Takze jsi to vlastne ojebal na dedikovany grafarne, kde jsi "usetril", ale jako stolni PC, kde bych si chtel neco zahrat bych to nebral.
    Mas pravdu v tom, ze Gigabyte desky uz nejsou co bejvaly pred 5ti-6ti lety, ale vzhledem k tomu, ze u odemcenyho nasobice u prociku
    nemusis bejt Kingpin na to, aby jsi procik pretaktil o 15-20%, mozna i vic(pokud si tam nenecha box chladic), tak je ta deska taky dostacujici.
    Navic kdyz si stahne AMD Overdrive, tak se myslim nemusi ani o nic starat a programek mu to sam pretakti a otestuje nejstabilnejsi frekvenci.
    Dnes uz muze taktovat kazdej :D
    Ta grafika v APU je výkonem lepší jak ta 65xx s DDR3. Vlastně s těma RAM co jsem tam dal, je někde mezi HD6670 GDDR5 a HD6670 DDR3.
    V budoucnu může koupit nějakou HD7770 nebo GTX650. Procesor je na urovni i3.


    S tou deskou to možná přetaktuje, ale na jak dlouho? Při taktování základní desky s nechlazenou kaskádou mu za rok, za dva mu může odejít a on s tim nic neudělá.
    No nic. On už to stejně koupil, takže už to neřešme.
    Naposledy upraveno znedlob; 05-01-13 v 14:40.

  2. #47
    Stálý člen Avatar uživatele TheFinrod
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    849


    Odpověď: pécé :-)

    Zapomněl jsem napsat, že v ceně mám už Windows 7 a veškeré Office :))

  3. #48
    Stálý člen Avatar uživatele TheFinrod
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    849


    Odpověď: pécé :-)

    Tak počítač "zatím" šlape parádně :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •