Strana 20 z 42 PrvníPrvní ... 10181920212230 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 286 do 300 z 628

Téma: Dota2

  1. #286
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430


    Re: Odpověď: Re: Dota2

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Tiež som sklamaný. Vzdať sa v 15. minúte ? facepalm... A nezvyknem hodnotiť knihu podľa obalu, ale ja keď vidím tie čínske buzny, tak sa furt opýtam sám seba, či toto majú byť chlapi... veď henta blonďavá buzna si furt len tú ofinku šteloval... sa stavím, že číňanky sú mužnejšie ako hentie buzny, ani sa na nich nedá pozerať...

    A to už je moc, keď americkú súťaž vyhrá niekto, kto ani necekne po AJ... Vraj ani jeden z nich nevie po AJ...
    Musíš ale uznat, že ten styl hry co předváděli Newbee je krutě efektivní, bránit takové pushe se dá hodně těžko, navíc jejich supporti odváděli při gancích extrémně dobrou práci. Je jen otázkou času kdy se ostatní týmy naučí proti tomu hrát. Stejně jako proti rat doto od Alliance.

  2. #287
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: Dota2

    Nejlepší část z celé události TI4.


  3. #288
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To AOE na konci :DDDDDDDD Něco takového v lolku nikdy nenajdete...
    To je fakt, v LoLku jsou větší.



    Nevim, koho se snazite ohromit, ze je dota lepsi nez lolko... To je jako hadat se, jestli je lepsi mercedes nebo bmw. Jsou to uplne jiny hry, ktery vznikly na zaklade stejny hry. Lol tu bylo driv mimochodem. To jen investor dostal stejnej napad, kdyz zjistil, ze je lolko nehranejsi ze vsech onlinovek. Lol navrhli hraci doty a Riot to pak koupil. Nekdy pozdejs vyslo HoN, ktery bylo vic podobny dnesni dote 2, ale na to neprilakali moc hracu. Asi nemeli tak dobrej marketing (Valve by stacilo HoN odkoupit a prejmenovat na dota 2, kterou hraci znali z drivejska).
    Naposledy upraveno Kotel; 22-07-14 v 16:17.

  4. #289


    Odpověď: Dota2

    Myslel jsem celkově ty faily, co tam jsou na tom kanále, ale zase to musíš brát s nadhledem. V lolku jsem zahrál tak pět her a pak mě to přestalo bavit kvůli retardům v týmu. Dotař zůstane navždy dotařem a lokař lolkařem...

  5. #290
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Ne, asi nejakej jeden milion pro vyherce nebo tak. Nemyslim si ze u toho lolka na tom prizepoolu tak zalezi. Hraci maji vysokej mesicni plat od riotu + ze streamovani. Jde hlavne o to ze nekdo bude ten champion :).
    Posledni rok vypadal oteviraci ceremonial takhle https://www.youtube.com/watch?v=JyLNoJfeygQ
    Celkem slušný ceremoniál, rozhodně lepší než u doty to se musí nechat - https://www.youtube.com/watch?v=v8fCKLSSHfw.

    Co se týče toho co psal Kotel, proti lolku nic nemám, obě hry mají své výhody a nevýhody a je jedno jestli je dota lepší nebo lolko lepší, je to celé jen o zvyku. Sám jsem zkoušel hrát lolko a to jen z jednoho určitého důvodu - Dota dokáže dosti naštvat, nevim jak je to u lolka ale ten matchmaking + lidé tam... Malá šance najít spolehlivé lidi, proto lepší hrát ve fullstacku, tak jsem si od doty odpočinul. Když jsem to lolko zkoušel tak mě to nějak extrémně nechytlo, byl jsem zvyklej na grafiku doty a tahle slabší grafika lolka byla pro mě nezvyk a vlastně celé to pro mě bylo nezvyk. Teď nevim jestli to mám brát jako výhodu či nevýhodu ale lolko je určitě těžší než dota.

    Zpátky k dotařům, sledoval někdo z vás na twitchu afterparty s Darude? ( https://www.youtube.com/watch?v=dC35wa8ypNg ) Chtěl bych zkouknout záznam ale nikde není, pouze tyhle malá videa.

    btw. Grakone znám lidi co hráli lolko a pak přešli na dotu a zůstali u ní. Znám také týpka co to střídá. :D
    Naposledy upraveno Larodar56; 23-07-14 v 04:06.

  6. #291
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Teď nevim jestli to mám brát jako výhodu či nevýhodu ale lolko je určitě těžší než dota.
    Absolútne nesúhlasím, práve naopak. Veľa ľudí hrá LoLko práve preto, že je ľahšie ako Dota a niektorí aj preto, lebo im Dotu neutiahne pc. Hral som obe a ostal som pri Dote. LoLko ma po chvíľke prestalo baviť a Dota mi príde zaujímavejšia. Pri LoLku máš menšiu mapku, teleport zdarma, môžeš sa schovať do trávy, zadarmo wardu, + tie nadbytočne spelly(heal, shield atď.) a ty mi povieš, že je LoLko ťažšie ? a v čom prosím ťa ? Väčšina ľudí čo na Dotu pičuje ju buď ani neskúsila alebo ju hrala zopár hodín a dostala na piču. A poznám kopu ľudí, čo by aj prešlo na Dotu lebo sa im to viac páči, ale ostávajú pri LoLku kvôli kamošom:)

    A v kľude si poviem, že je Dota2 omnoho lepšia ako LoLko a to už len minimálne z toho, že má viac módov, možnosť hrania za všetkých hrdinov, nie sú tam runy a mastery, ktoré sú podľa mňa pičovinou a taktiež take doplnky ako sú skiny, kurier, hudy, weather atď. nie ako u LoLka, aby človek za pojebaný skin ešte peniaze dával...

    A to ani nehovorím o koľko sú zaujímavejšie spelly u hrdinov v Dote... veď v LoLku som sa ešte nikdy tak nezabavil, ako v Dote, keď som s Lifestealerom vošiel do Breakera a rozjebavali sme všetko :D Stačí si pozrieť, čo všetko sa dá dokázať, keď je spolupráca v Dote... A tí, čo kecajú, že je LoLko lepšie, tak nech si popozerajú nejaké návody ako hrať, odskúšajú si nejakého hrdinu s botmi najprv a odohrajú aspoň 100-150 hodín a potom nech hodnotia :)

    Dota2 > LoL
    Naposledy upraveno MarcelloR; 23-07-14 v 08:05.

  7. #292
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    Hraju dotu, a občas zapnu i lolko, ale tvrdit, že lolko je těžší je největší kravina a musel to napsat někdo, kdo dotu nehrál.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  8. #293
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Dota2

    Najviac sa mi paci MarcelloR ako nadavas na LoLko (typicka dotar), na ine veci, ktore Dota nema a preto je LoLko ine od Doty, specifickejsie akurat zaklad je rovnaky. A co ked ma Lolko summoner spelly (tie healy, barieru), co ked ma masteries a runy, tiez to robi hru zaujimavejsiu a musis pritom rozmyslat. Nemozu byt dve hry uplne rovnake... Zabavit sa mozes aj v Lolku, tiez maju niektory championi zaujimave a zabavne spelly, ale to tiez nepochopis, tako ako niekto,kto hra lolko, nepochopi zabavu v Dote..

    Ale tvrdit ze lolko je tazsie ako dota sa mi moc nezda, dota je omnoho tazsia z hladiska farmenia (neviem ci sa este denieduje creepy ako v dote 1), veze ta focusuju na moc velky range, co je pre LoL hracov nezvyk..

    Jediny dovod preco nehram Dotu2 a nikdy asi ani hrat nebudem je to (a to som pri Dote 1 stravil asi 3 roky), ze mi Dota pride strasne neprehladna..

    EDIT: ako keby v lolku nebolo counter-pickovanie, kombinacia spellov taktika, supporti, dragon a baron fighty (nieco ako Roshan).. takze podla vas pri lolku staci plieskat hlavou o klavesnici a vyhrat, ok
    Naposledy upraveno Lazik; 23-07-14 v 14:19.
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  9. #294


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dota2

    Kombinace teamfight hrdinů, counter-pickování, kombinace spellů, obrovské taktické možnosti, kde jako support se můžeš pořádně vyřádit. Systém pullování, deny creepů a věžek, to je to, v čem je dota kouzelná, u doty musíš přemýšlet a to pořádně a ne jen bezhlavě klikat, to je důvod, proč dotu hraju, to je důvod, proč je dota těžší než lolko, tam musíš myslet pořádně dopředu. Všechno tam máš odemknuté, je to hra, u které se pouze zlepšuješ.

  10. #295
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Dota2

    Lazik typický dotar? Hral som aj LoLko aj Dotu a len som ich porovnal. Larodar napísal, že LoLko je ťažšie, tak preto som spomenul aj tie summoner spelly ako jeden z dôvodov, prečo je LoLko ľahšie... a to som ešte nespomenul, že ak vás v Dote zabijú, tak prídete o časť peňazí... takže tvrdiť, že je LoLko ťažšie je bullshit...

    Mastery a runy sú podľa mňa blbosť. Keď som skúšal LoLko, tak som ako prvú kúpil Ashe a naučil sa na botoch základy LoLka + ju ovládať. Dal som sa do party s kamošmi pravdaže už boli 30tky a loglo nám zápas. Na lajne som mal proti sebe tiež 30lvl... Pravdaže som mal veľku nevýhodu lebo bol vďaka runám a masterom bol silnejší ako ja... a to sa mi nepáči... v Dote kľudne môžeš hrať proti vyšším levelom bez toho, aby bol oponent zvýhodnený a ide čisto len o skill a brain nie ako v LoLku.

    Aj v LoLku, ak ste partia, tak sa zabavíte, ale v Dote si myslím, že je hranica zábavy posunutá omnoho ďalej ako u LoLka, je tam viac zaujímavostí. A sú tam omnoho zábavnejšie a zaujímavejšie spelly... a to nehovorím aká sranda je, ak máte všetci v tíme dagon :D alebo keď natrafíte na niekoho, kto vie dobre hrať za Pucka a dokáže vytrolliť celý enemy tím.

  11. #296
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803


    Re: Dota2

    No porovnal typom ze v Lolku je uplne vsetko naprd. Ja som nenapisal ze je LoLko tazsie, ani si to nemyslim viz. peniaze, recepty, skryty shop.. Pretoze clovek co hra lolko sa ma naexpit sam a ked uz ide hrat s partiou co je vopred tak proste pocitat stym. ze bude horsi.. A zas tolko tie runy a masterky neurobia tolko.. V LoLku ti tiez ide o brain a skill, o outplaynutie enemy, tam tie runy a maseterky hraju tak 1% z toho co pritom fighte urobis.. A nemozes hovorit o zaujimavejsich a zabavnejsich spellov ked si hral Ashku.. je tam dalsich 118 champov ktorych mozes hrat.. Sice si musis nane zarobit, ale aspon mas motivaciu


    Stale sa da dagon stackovat 6x (ci 5, uz neviem presne) ako v dote 1?
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  12. #297
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky


    Stale sa da dagon stackovat 6x (ci 5, uz neviem presne) ako v dote 1?
    jo, 5x
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  13. #298
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    27


    Odpověď: Dota2

    Ja osobne som hral všetky MOby :) každá má svoje čaro... na začiatku prázdnin, keď som bol čistý dotár tak som išiel ku kamarátom a čo tam zapli?:D zapli Lolko :D hneď som nadával nato..., že nech to vypne :D ale potom ma to zaujalo a zahral som si 3zápasy :D Lolko má tiež svoje čaro ^^ Odvtedy už nie som proti lolkárom ako kedysi... sám som rozmýšľal, že začnem aj s lolkom... len sa mi tam nepáčia niektoré veci... Komunita "mid or feed" alebo supporti.... supporti to majú strašne ez,.. to nie je ako v dote, že musí support kúpiť couriera, wardy, sentry, dust, pullovať, deny, hlásiť a pomáhať:) sú to predsa moby :) je to vážne jedno či je lepšie dota alebo lolko... to je ako sa hádať, že či je lepší pomaranč a jablko :D

  14. #299
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2

    Dotu som nedavno zacal hrat aj ja, wowko ma tak nejak omrzelo. Hram prevazne Bounty Huntera a chcem sa spytat na nejaky build, s kym hrat na jednej line zo zaciatku a kedy ho picknut alebo nie.

    Tiez sa chcem spytat ci niekto nahodou nema nejake itemy na BH a nehra zan a ci by nebol taky dobry a netradol by mi ich. :-D btw. kedze dlho nehram tak nemam itemy na "vymenu". :-D

  15. #300
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    27


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    Dotu som nedavno zacal hrat aj ja, wowko ma tak nejak omrzelo. Hram prevazne Bounty Huntera a chcem sa spytat na nejaky build, s kym hrat na jednej line zo zaciatku a kedy ho picknut alebo nie.

    Tiez sa chcem spytat ci niekto nahodou nema nejake itemy na BH a nehra zan a ci by nebol taky dobry a netradol by mi ich. :-D btw. kedze dlho nehram tak nemam itemy na "vymenu". :-D
    Wowko ma omrzelo už dávno :) už tam nie je stará parta... :) keď si ma dokážeš nájsť na steame, tak ti rád dám nejaké veci na BH a poradím veľa vecí :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •