Strana 35 z 42 PrvníPrvní ... 253334353637 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 511 do 525 z 628

Téma: Dota2

  1. #511


    Odpověď: Dota2

    Ale byl by to fajn fight :)

  2. #512
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #513
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Odpověď: Dota2

    heh milku :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  4. #514
    Ex-admin Avatar uživatele Hoppe
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    HnS, Jump
    Příspěvky
    222


    Odpověď: Dota2



  5. #515
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Odpověď: Dota2

    lol divim se ze mas takove socre proti earthovy to musel bejt dobrej lempl...
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #516


    Odpověď: Dota2

    Earth jel carry, nevidíš tu sange a yashu? :D

  7. #517
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Odpověď: Dota2

    rikam ze je to lempl.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #518
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Dota2



    Vyhrali sme v pohodke
    Naposledy upraveno mrkvicka; 02-04-15 v 16:27.
    to si posral.

  9. #519
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky


    Vyhrali sme v pohodke
    Kvůli tomuhle mám rád dotu. Palec hore
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  10. #520
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522


    Re: Dota2


    Spokojný som 84 minút hrania sa vyplatilo.. samozrejme rankedík
    to si posral.

  11. #521
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Dota2

    uz ma nebavilo hrat na tom mojom 2k mmr ucte s kokotmy v teame tak som sa rozhodol ze skusim zalozit smurfa a po tych par hrach som nadmieru spokojny, po troch hrach v normal skille ma to hodilo do high skill bracketu a tam uz to je o inom, ten pocit ked picknes carry na safe linku a suportia ta 2ja chllapci alebo roamovanie na mid to je uplna pohodicka, nehovorim, je to trosku tazsie ale da sa zviknut :) http://www.dotabuff.com/players/229249646 celkom spoko zatial, snazil som sa vzdy na 100% ale bohuzial v par hrach nevydalo lebo to nejaky kar leavol alebo totalne feedol, ale to je asi v kazdom brackete :D kazdopadne oproti staremu uctu je to pokrok.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  12. #522
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2

    sice som dotu dlho nehrl, ale 2 supportov, ktory supportia celu hru, nie iba 10 minut, som zazil iba raz z tych posranych 200 hier. krasny pocit najst si team, ktory spolupracuje, hlavne na rankedoch. btw 2k mmr? si sa daleko nedostal :-D

  13. #523


    Odpověď: Dota2

    Mi něco povídej o 2K mmr -_-, já chuj to musel posrat na malém lvlu a teď si stěžuju, že se to nedá hrát. A ono se to doopravdy nedá hrát. Pro mě má normálka větší hodnotu než ranked, protože to, co se nachází v těch 2K mm je děs a hrůza. Schválně jsem tedkom asi měsíc hrál jen rankedy (sem tam normálku). Jednu dobu jsem vyhrával druhou dobu zase prohrával, ale konečná situace je v tom, že jsem ještě v horším ranku. Z těch 2K mmr se prostě nedá dostat nahoru. Tam se vůbec nedá spoléhat na tým, to je úplně děs.

  14. #524
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Mi něco povídej o 2K mmr -_-, já chuj to musel posrat na malém lvlu a teď si stěžuju, že se to nedá hrát. A ono se to doopravdy nedá hrát. Pro mě má normálka větší hodnotu než ranked, protože to, co se nachází v těch 2K mm je děs a hrůza. Schválně jsem tedkom asi měsíc hrál jen rankedy (sem tam normálku). Jednu dobu jsem vyhrával druhou dobu zase prohrával, ale konečná situace je v tom, že jsem ještě v horším ranku. Z těch 2K mmr se prostě nedá dostat nahoru. Tam se vůbec nedá spoléhat na tým, to je úplně děs.
    S párty MMR sa dostaneš aj s 500 na 4K bez problémov len si nájdi team..Party mmr je uplne useless ale čo sa týka solo tak si pickuj hrdinov ktorý ti potaha celú mapu smurf účet je výsledok tvojho skillu hrania pretože sa nedokážeš dostať z 2K na 4K tak si uplna sračka v dote.Ja viem že ťažko sa hraje s kokotmi ktorý hraju ako useless noobs ktorý nevedia čo je tango ale dá sa to zvládnúť.Ak ti poradím pickni si SNipera na mid postav MOM do 5 minuty a máš jednoznačné GG a nepotrebuješ ani supporta do teamu.Tak som sa ja dostal z 2,5 na 3K ešte ked som mal.Som proti Smurf účtom pretože som príklad toho čo som dokázal a nehanbím sa za to že som mal niekedy 1,9 rating.Pozri teraz mám solo 3,8 a som spokojný :) Som si vedomí toho že to je sračka ale dostať sa z 1,9 na 3,8 je podľa mna ukážkový výsledok

    Good LUCK
    to si posral.

  15. #525
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    sice som dotu dlho nehrl, ale 2 supportov, ktory supportia celu hru, nie iba 10 minut, som zazil iba raz z tych posranych 200 hier. krasny pocit najst si team, ktory spolupracuje, hlavne na rankedoch. btw 2k mmr? si sa daleko nedostal :-D
    2k mmr som mal na tom starom ucte, na tomto smurfe mam zatial lvl 5 tak neviem ale hadam budem mat tak 3.5 :D

    E: mrkvicka tak to ta obdivujem, ja som mal tiez v plane radsej nejako vytiahnut ten stary ucet ale ja na to nemam nervy :D
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •