Strana 36 z 42 PrvníPrvní ... 263435363738 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 526 do 540 z 628

Téma: Dota2

  1. #526


    Odpověď: Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
    S párty MMR sa dostaneš aj s 500 na 4K bez problémov len si nájdi team..Party mmr je uplne useless ale čo sa týka solo tak si pickuj hrdinov ktorý ti potaha celú mapu smurf účet je výsledok tvojho skillu hrania pretože sa nedokážeš dostať z 2K na 4K tak si uplna sračka v dote.Ja viem že ťažko sa hraje s kokotmi ktorý hraju ako useless noobs ktorý nevedia čo je tango ale dá sa to zvládnúť.Ak ti poradím pickni si SNipera na mid postav MOM do 5 minuty a máš jednoznačné GG a nepotrebuješ ani supporta do teamu.Tak som sa ja dostal z 2,5 na 3K ešte ked som mal.Som proti Smurf účtom pretože som príklad toho čo som dokázal a nehanbím sa za to že som mal niekedy 1,9 rating.Pozri teraz mám solo 3,8 a som spokojný :) Som si vedomí toho že to je sračka ale dostať sa z 1,9 na 3,8 je podľa mna ukážkový výsledok

    Good LUCK
    Zatím to řeším tak, že řeknu týmu, ať se snaží jen deffovat a já budu s clinkzem pushovat. Zatím se mi takhle daří, ten kostlivec má attack speed, dmg a ještě k tomu invis a HP pouze ve spellech. Já mám takové štěstí, že v tom low MMR jsou chujové i moji nepřátelé a moc se proti mě nezmůžou. Jde ale o to, že mě nebaví pořád hrát jedno a to samé OP. A za snipera nehraju vůbec protože já lasthituju za pomocí klávesy S a ten sniper má celkem rychlé reakce :D. Ten clinkz je pro mě jako dělaný.

  2. #527
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Dota2

    když si hrajete hry na lvlu 6 a pred smrti se chcete trollnout. :D
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #528
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2

    Hra to tu este niekto? Ja som znova zacal a skusam novych herov (carry ofc), ale furt neviem, co hrat:-D dnes som skusil prvykrat slardara, celkom fun. :-D
    ak by mal niekto chut dat hru tak si ma addnite na steame. http://steamcommunity.com/id/illdestroyuranus

  4. #529


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    Hra to tu este niekto? Ja som znova zacal a skusam novych herov (carry ofc), ale furt neviem, co hrat:-D dnes som skusil prvykrat slardara, celkom fun. :-D
    ak by mal niekto chut dat hru tak si ma addnite na steame. http://steamcommunity.com/id/illdestroyuranus
    Dotě budu věrný ještě hodně dlouhou dobu :)))

  5. #530
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2

    Najlepsi a najzabavnejsi AD, ktory som kedy hral. :-D strasne dobry draft.

    Naposledy upraveno Kazki; 25-04-15 v 20:20.

  6. #531
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    http://www.dotabuff.com/matches/1424269555 - dal sem si pěkný rampage, škoda že se 3 odpojili :D
    Ale už chápu proč je jugg v metahrdinech :D

    E: přikládám video :D
    Naposledy upraveno Milk; 26-04-15 v 22:01.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  7. #532


    Odpověď: Dota2

    Nesnáším jugga jenom kvůli jeho noobské ultině.

  8. #533
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2

    ta ultina je uplne easy na counter - blink, eul's, force staff, ghost scepter... su tam horsi herovia.

  9. #534


    Re: Dota2

    skywrath frog, gj volvo
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  10. #535


    Odpověď: Dota2

    Mám nový rekord na dotabuffu: Nejdelší hra 1 a půl hodiny. Za tu farmu se stydím, ale víc stydím za našeho AM...

  11. #536
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nesnáším jugga jenom kvůli jeho noobské ultině.
    Na ulti se to vubec nejede, juggernaut ma dobry right click s kritama + warda. Tu ulti pouzivam jen kdyz se mi nechce k nemu dobíhat.


    Jinak co říkáté na nový aghanim patch, nové itemy, nerfy atd.. ?
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  12. #537


    Odpověď: Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Milk CZ Zobrazit příspěvky
    Na ulti se to vubec nejede, juggernaut ma dobry right click s kritama + warda. Tu ulti pouzivam jen kdyz se mi nechce k nemu dobíhat.


    Jinak co říkáté na nový aghanim patch, nové itemy, nerfy atd.. ?
    Celkem je zajímavý Aghanim update na morphlinga.

    E. Celkem mě taky dostala nová schopnost aghanimu pro Techiese
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-04-15 v 20:01.

  13. #538
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298


    Odpověď: Dota2

    Mohli ten LC agac vylepšiť ešte tým, že by sa legionke zvýšilo poškodenie, ktoré by získala za výhru a keď by prehrala duel tak enemy by získal menšie poškodenie. Napr. Legionka za výhru by získala nie 18 ale dajme tomu 22 a za prehru by enemy získal nie 18 ale dajme tomu 14. Takto je ten agac uplne na nič podľa mňa.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  14. #539


    Odpověď: Dota2

    Ten SB je úplně OP :D
    Ani jsem nemusel lasthitovat. Spoustu času mi zabíralo jejich zabíjení.

  15. #540
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2

    Dnes som konecne dokoncil 10 hier na rankedoch, celkom to slo pekne, prvych 5 bolo win, potom sa to zacalo jebat a skoncilo to 6:4, najspokojnejsi som s last hrou, kde som mal totalne uzasny team, asi best team ever :-D
    9/10 would commend as a best support, 9/9 did.

    addnite si ma a zahrame niekedy.
    Naposledy upraveno Kazki; 30-04-15 v 18:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •