Strana 5 z 42 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 628

Téma: Dota2

  1. #61
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Dota2

    Co takhle založit nějakej klan ?
    Jinak další do sbírky, akorát je to furt low priorita

  2. #62
    Nováček Avatar uživatele vydle
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Pelhřimov
    Příspěvky
    109


    Re: Dota2

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Co takhle založit nějakej klan ?
    Jinak další do sbírky, akorát je to furt low priorita
    Pořád mi nejde do hlavy proč stavíš na hard carry BS , za ty prachy uděláš daedaluse + dominatorku a vyjde tě to mnohem líp

  3. #63
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Dota2

    Konečně se ten thread trochu rozjel a diskutuje se tu.
    Citovat Původně založeno vydle Zobrazit příspěvky
    Pořád mi nejde do hlavy proč stavíš na hard carry BS , za ty prachy uděláš daedaluse + dominatorku a vyjde tě to mnohem líp
    Co je hard carry BS ? Daedalus jsem ani nepotřeboval, na každý hero jsem potřeboval max 4 rány. O tý dominátorce jsem taky uvažoval, ale nakonec jsem se na to vybodnul.
    Někdo se mě ptal na ty boty, proč jsem je koupil. Ze začátku jsem měl ty boty, co mi dávali +24 dmg, jenže po tom, co jsem měl asi 21:1:x jsem asi dvakrát umřel, protože jsem dělal kraviny a nebavilo mě tam běhat a trvalo to moc dlouho, tak jsem koupil ty teleportovací boty.

    Jinak když se podíváš, tak je vidět, že enemy neměli žádnou šanci. Vlastně jsem asi po 2 minutách sestřelil první hero na midu, to byl pudge, po něm luna a tak se to sulo dál a dál a nakonec byli rádi, že mě sundali když na mě šli 4. Takže jsem v podstatě žádné další itemy nepotřeboval, jen jsem to chtěl co nejrychleji ukončit.

  4. #64
    Nováček Avatar uživatele vydle
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Pelhřimov
    Příspěvky
    109


    Re: Dota2

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Konečně se ten thread trochu rozjel a diskutuje se tu.

    Co je hard carry BS ? Daedalus jsem ani nepotřeboval, na každý hero jsem potřeboval max 4 rány. O tý dominátorce jsem taky uvažoval, ale nakonec jsem se na to vybodnul.
    Někdo se mě ptal na ty boty, proč jsem je koupil. Ze začátku jsem měl ty boty, co mi dávali +24 dmg, jenže po tom, co jsem měl asi 21:1:x jsem asi dvakrát umřel, protože jsem dělal kraviny a nebavilo mě tam běhat a trvalo to moc dlouho, tak jsem koupil ty teleportovací boty.

    Jinak když se podíváš, tak je vidět, že enemy neměli žádnou šanci. Vlastně jsem asi po 2 minutách sestřelil první hero na midu, to byl pudge, po něm luna a tak se to sulo dál a dál a nakonec byli rádi, že mě sundali když na mě šli 4. Takže jsem v podstatě žádné další itemy nepotřeboval, jen jsem to chtěl co nejrychleji ukončit.
    travelky jsou v pohodě to taky stavím když se potŕebuje counter pushnout, BS je blood stone. Samozřejmě dominatorka ti je na 2 věci když máš desolator to bys musel mít satanic kterej funguje jenom na popnuti když máš desolator. Samozřejmě každej hrajem jinak a máme svůj styl takže ti do toho kecat nebudu. Já mám taky na par hero divnej build xD

  5. #65
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142


    Odpověď: Dota2

    on ten blood stone je na puby aj dobry, lebo ked ich tak pwni tak nazbiera aj 30chargov a nemusi cakat na respawn, ale inak v pro je nanic, radsej uz linkens

  6. #66
    Ex-admin Avatar uživatele Hoppe
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    HnS, Jump
    Příspěvky
    222


    Odpověď: Dota2

    Rusaci... =/

  7. #67
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142


    Odpověď: Dota2

    dafuq

  8. #68
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Kdo nezná doporučuju kouknout na Dendiho videa http://www.youtube.com/watch?v=a5f7Dp9PTsk má jich tam přes 600 a ukazuje že každý hrdina má svoje a s každým herem sa dají udělat velké vec1 ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  9. #69
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Jinak jak dota opět přidala nova pokladnice do shopu, zajímalo by mě kolik magoru si koupi key za 2€ ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #70
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Kdo nezná doporučuju kouknout na Dendiho videa http://www.youtube.com/watch?v=a5f7Dp9PTsk má jich tam přes 600 a ukazuje že každý hrdina má svoje a s každým herem sa dají udělat velké vec1 ..
    To nerobil dendi a nie su tam len jeho videa + ten autor videii nepoukazuje na to ze sa da kazdy hrdina hrat ale na to, ako pro hraci pwnia pub.

  11. #71
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Odpověď: Dota2

    Kto by mal záujem zahrať si zajtra okolo 16:00 jednu, dve doty?(čas nemusí byť presný) Samého ma to moc nebaví, keď sa Vám odpoja 3 hráči. Píšte do PM, alebo aj sem.

    EDIT: Najlepšie niekto kto nemá moc nervy. Je dosť možné, že to budem kaziť.
    Naposledy upraveno Shinigami; 10-06-13 v 22:05.

  12. #72
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Shinigami Zobrazit příspěvky
    Kto by mal záujem zahrať si zajtra okolo 16:00 jednu, dve doty?(čas nemusí byť presný) Samého ma to moc nebaví, keď sa Vám odpoja 3 hráči. Píšte do PM, alebo aj sem.

    EDIT: Najlepšie niekto kto nemá moc nervy. Je dosť možné, že to budem kaziť.
    Já bych klidně někdy dal, ale vetšinou až ve večerních hodinách. Nebo dle domluvy na steamu.

  13. #73
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Klidně bych dal občas sváma nějak si to moc nedávám a když du většinou z nějakym domluveným týmem tak to failnu a pak už si snima nezahraju :D


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #74
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Dota2

    Jestli by jste vzali i mě, tak bych taky někdy šel :)

  15. #75
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Odpověď: Dota2

    Zajtra okolo 18-19:00, kto bude mať čas a chuť, tak na steam alebo PM napíšte.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •