Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Jazzin - lhář a špatný admin

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Jazzin - lhář a špatný admin

    Ahojte, dneska mě celkem naštval jazzin, s tim, že pěkně lže. Napsal jsem odpověď na jeden post, že admini moc nechodí na volání přes !. On mi napsal, že já už jsem volal zbytečně 2x. Což je extrémní nesmysl, protože už jsem cca měsíc nezapnul csko. Přestal jsem ho hrát dřív, než vůbec dostal práva (více zde). Za další má celkem špatný přístup. Píše si seznam lidí, kteří píší přes ! a když 2x zavolaj na čisté hráče, tak napotřetí už nepřijde. Hodně špatný přístup. A za 3 je moc arogantní a namyšlený nato aby byl admin. Žádám kotla aby tento "admin" přišel o práva.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 25-06-11 v 15:12.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Omg, ty máš zase starosti nebo nevíš o čem psát. To já mám větší dilema, nevím jestli mu říkat Petře, či Michale :D

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Neviem, ci sa mi to len zda, ale na tych 23 rokov sa chovas dost detinsky. Neziarlis tak trochu za to, ze si nedostal prava naspat?

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Citovat Původně založeno N1xQw Zobrazit příspěvky
    neboj, je tu takýchto viac... napr. BAWSON. Bol som minule na classicu a bol tam cheaterko s WH a este ktomu aj bawson tam bol, tak pisem spamujem chat ze ho bawson specne ked uz je na serveri nech mu da ban... ziadna reakcia. asi o dva kola dalej som mu napisal: Bawson? a on: hm? a ja ze nech specne toho hraca ze ma WH, a op5 zadna reakcia... pak som uz napisal cez ! a prisiel iny admin samozrejme az po spamu do !
    Bud si to nevsimate alebo to ignorujete, tie prava mate nato, aby ste chytali tych hax0rov a nie aby ste mali respect pred hracmi.
    Tady vidím zádrhel v tom, že někteří těžko rozeznávají práci od zábavy. Tj., že si raději hrají, místo aby dohlíželi na hackery. Ale to je problém v celé ČR :D

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Ked na mna pisu, ze mam WH, mam sa ist specovat? Vela ludi nevie o com vyprava, ak sa adminovi nebude dany hrac pozdavat, tak si bud isty, ze si ho pretukne. Navyse admini mozu byt v spectatore aj ked ty ich vidis normalne medzi hracmi v tabulke.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Neviem, ci sa mi to len zda, ale na tych 23 rokov sa chovas dost detinsky. Neziarlis tak trochu za to, ze si nedostal prava naspat?
    Dík, že sis vzpoměl, že mam zejtra narozky. :D Je to možné, že se chovam dětinsky, ale prostě tohle se mi nelíbí. Taky jsem měl portál a takovéhle namyšlené děti jsem posílal do patřičných míst. A ani nějak nežárlim, protože jak už jsem psal, tak csko už stejně nehraju.

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Ked na mna pisu, ze mam WH, mam sa ist specovat? Vela ludi nevie o com vyprava, ak sa adminovi nebude dany hrac pozdavat, tak si bud isty, ze si ho pretukne. Navyse admini mozu byt v spectatore aj ked ty ich vidis normalne medzi hracmi v tabulke.
    Zrovná já vim o čem mluvim. Mě tohle řikat nemusíš, admin jsem byl zde, na gamecity jsem spravoval servery a měl jsem vlastní portál. Takže vim co jde a co ne. A jak sem řekl. U mě byli požadavky na adminy taky vysoké.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 25-06-11 v 15:29.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Vsetko najlepsie, ale to nic nemeni na tom, ze sa stazujes na Jazinna za uplnu somarinu. Pravdepodobne to bude iny Zombie hrac nez ty, ale to nic nemeni na tom, ze mu chces odobrat prava za uplnu sprostost. Jazzin je jeden z adminov, ktori to maju v hlave v poriadku, narozdiel od inych ludi tu na fore.

  8. #8

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    tak proc kurva resis, ze admini po napsani pres ! na server neprijdou, kdyz ti to muze bejt uplne v pici?

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Niqpqw. Byl tam i Maly Bu. spectoval ho, tak jsem hral dale a nechal to na nem. Potom se pripojil k jednomu teamu a hral dale, tak jsem usoudil, ze asi nic nenasel. po tom, co tam nekdo napsal, ze ma tamten loupak WH, tak mu Maly bu dal ban. Navic jeste bones psal do admin chatu, ze mel VAC ban.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Vsetko najlepsie, ale to nic nemeni na tom, ze sa stazujes na Jazinna za uplnu somarinu. Pravdepodobne to bude iny Zombie hrac nez ty, ale to nic nemeni na tom, ze mu chces odobrat prava za uplnu sprostost. Jazzin je jeden z adminov, ktori to maju v hlave v poriadku, narozdiel od inych ludi tu na fore.
    Tobě přijde normální aby admin lhal? Tobě to přijde jako blbost? Navíc, když vidí na serveru nějakého zombiebota, měl by mu dát ban. Já měl vždy nick jen ZombieBot ^^. Podle pravidel zde je za kopírování nicku nebo clantagu ban.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Ou, vybanujeme všecky zmrdy co mají v nicku Smile, protože to je jen muj nick a nikdo ho nemohl mít předemnou ani po mě !!
    Naposledy upraveno Smile; 25-06-11 v 15:51. Důvod: sarkasmus
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    další várka nepodstatných hoven

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Citovat Původně založeno N1xQw Zobrazit příspěvky
    Jop ty si pamatujes este na El herana? kolky nanho volali adminov ze nieco ma a nakoniec to admini ignorovali ze nic nema... a jak dopadol... ban za wh :-)
    Zas tu trotlujes? Ty si myslis, ze ten El heran nebo co to bylo za parka musel mit WH furt? Meles sracky, skoda psat, skoda cist. Az se ti konecne v palici rozsviti, tak az potom zde budes moci psat.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    Zas tu trotlujes? Ty si myslis, ze ten El heran nebo co to bylo za parka musel mit WH furt? Meles sracky, skoda psat, skoda cist. Az se ti konecne v palici rozsviti, tak az potom zde budes moci psat.
    Hreran = ShizzaP = Jazzin a ban za wh dostal "prý" neoprávněně.


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  15. #15
    jazzin
    Guest

    Re: Jazzin - lhář a špatný admin

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Ahojte, dneska mě celkem naštval jazzin, s tim, že pěkně lže. Napsal jsem odpověď na jeden post, že admini moc nechodí na volání přes !. On mi napsal, že já už jsem volal zbytečně 2x. Což je extrémní nesmysl, protože už jsem cca měsíc nezapnul csko. Přestal jsem ho hrát dřív, než vůbec dostal práva (více zde). Za další má celkem špatný přístup. Píše si seznam lidí, kteří píší přes ! a když 2x zavolaj na čisté hráče, tak napotřetí už nepřijde. Hodně špatný přístup. A za 3 je moc arogantní a namyšlený nato aby byl admin. Žádám kotla aby tento "admin" přišel o práva.
    Díky za honosný příspěvek a hloubkovou psychoanalýzru Freude. Někdo hraje pod tvym nickem nebo je tam těch botích zombí víc. Zbytek přeskakuju, protože flejmovat nehodlám, urážky mně takhle online můžou těžko rozhodit, ale jur0bův potěr dorůstá. Druhej pohled na věc je, že jsem docela pečlivej admin, když si dokonce píšu nicky neschopnejch ubrečenců, že jo.

    FACEPALM: :oD 0 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.
    Naposledy upraveno jazzin; 25-06-11 v 23:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •