Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 44

Téma: Pár změn na Zombie serveru

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Pár změn na Zombie serveru

    Posledni dobou co hraju na Zombie serveru, tak se mi stává, že zombie nevyhrajou ani jednou za mapu. Proč? No přeci proto, že pár VIP hráčů, kteří to clekem umí si nabindujou na klávesu kupování vesty a běhaj si vesele kolem zombíků s minigunem, bazukou a kosí všechno kolem a furt kupujou vestu, takže nejdou ani nakazit. Chtělo by to nějak omezit, třeba tak, aby se dala koupit každé kolo jen 2xvesta. Taky mě napadlo, že by se do shopu mohlo hodit za pár bodů třeba světlice.

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    To jsem chtel udelat uz davno, ale vetsine hracu to strasne vadilo. Na dalsim zombie vesty omezim.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    Posledni dobou co hraju na Zombie serveru, tak se mi stává, že zombie nevyhrajou ani jednou za mapu. Proč? No přeci proto, že pár VIP hráčů, kteří to clekem umí si nabindujou na klávesu kupování vesty a běhaj si vesele kolem zombíků s minigunem, bazukou a kosí všechno kolem a furt kupujou vestu, takže nejdou ani nakazit. Chtělo by to nějak omezit, třeba tak, aby se dala koupit každé kolo jen 2xvesta. Taky mě napadlo, že by se do shopu mohlo hodit za pár bodů třeba světlice.
    Je škoda, že ten bind na vestu už je tak zavedenej, že kdyby se omezil, přestali by tam lidi hrát. A světlice se co si pamatuju za 3 body dala koupit. Ale je lepší si našetřit na NV.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    NV bych dal jako normálně pro lidi zelené vidění, bylo by to zajímavější a realističtější.

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Se zelenym videnim nevidis body, hp a dalsi veci.

  6. #6

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    a cervene ma nemesis a silenstvi. dal bych radsej to biele.
    Spoiler Spoiler:


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Se zelenym videnim nevidis body, hp a dalsi veci.
    A navíc z toho bolí oči.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Nejspíš jen tebe zombíku.

  9. #9

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    Posledni dobou co hraju na Zombie serveru, tak se mi stává, že zombie nevyhrajou ani jednou za mapu.
    To bude tím, že jsem tam teď pár dní nehrál :-)

  10. #10

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Jestli si myslíš Bason, že se ti zvedne skill, když se omezí vesty tak se nezvedne. Co se stane....

    Obyčejní středně dobří a slabší hráči budou častěji ZM. Zkušenej hráč totiž omezení na vestu nepotřebuje, prostě proto že skill se na zm odvíjí od IQ a od ničeho jiného. Takže jakékoliv takové omezení přinese zkázu jen těm slabým. Bohužel takhle daleko ani ty ani pavučina nejste schopni dohlédnout a proto navrhujete takový s prominutím tuposti.

    Stačí jeden jedinej inteligentní hráč za ZM a všichni hráči prožívají peklo a lidi nevyhrajou ani jednou. Důkazy byly dodány viděl to i Larodar.

    Co to bude znamenat pro mě a pro další dobrý hráče. No bude to pro nás ráj :) bude více obětí to znamená i vyšší skóre. Jen změníme taktiku, necháme se na začátku nakazit, nakazíme dalších 8-10 hráčů počkáme až bude tak 5 posledních a dáme si anti do prázdnýho kempu. Takže se nic nezmění jen to poškodí ty slabé.

    Ale i když je to pro silný hráče plus tak s tím nesouhlasím prostě si myslím, že ty slabší hráče, který tyhle tupý nápady poškozujou to brzo přestane bavit a bojim se abychom tam za čas, pokud se další podobný stupidní nápady rozrostou, nebyli sami.

    Jednou za půl roku s timhle stupidním nápadem někdo vyleze a pak to odnášej obyčejní hráči. Je to škoda, že se to prostě neprodiskutuje s lidma co tu hru hrajou a rovnou se to zavádí. Kvůli dvěma blbcům to odnášejí další stovky lidí.

    Upřímě mě to už sere. Většína hráčů sem na fórum prostě nechodí, aby se proti těmhle nápadům mohla bránit, ani neví, že stačí stížnost jednoho člověka aby se jim změnila hra, kterou maj tak rádi.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 04-07-11 v 02:31.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    okej, zavaril sis sam.
    1. nejsem "Bason", pokud me dale budes takhle nazyvat, tak budu nucen ti udelat nepeknou prezdivku, ktera se ti urcite nebude libit :)
    Jakej skill vole? To, ze dostavam latu nekde na classicu mi je u prdele a na zombie mi to uz vubec nevadi. Chci si tam v pohode zahrat vis, nejsem tak zavislej jako ty, ze si musim bindovat nejakou podelanou vestu a drtil tam vsechny. Potom litas po sereveru s totalne trapnym nickem "virgins-1305" (jeho podelane skore na zombie, se kterym se tu vychvaloval).
    Kdyz mu nekdo napise, ze je to "kkt", tak ho ihned musi zabanovat na 3dny za urazku admina,(prehnana reakce, za takovou nadavku 3dny? wtf?) protoze to neunese :). Kazi tam ostatnim hracum normalni hrani a proto se na neho nese denne tuny nadavek. Je to proste strasne nevyrovnane a ty zmeny, co tu virgins sral pul roku byly jen kvuli toho, aby se virginsovi dobre hralo a mohl mit to hustodemonske skore 1305. Staci to, kdyz pise, ze ostatni nemaji sanci kdyz on hraje - je to tim, ze je to proste nevyrovnane, tak proto nemaj ostatni sanci. Neni to tvojim skillem nedejboze tvou inteligenci, kterou neoplyvas. Kdybych chtel, tak muzu hrat stejne, ale proc? Proto, abych se mohl vychvalovat se skorem na zombie serveru :DDD? Na serveru je vetsina hracu, kteri si tam prisli zahrat, a ne si bindovat na klavesnici nejake kupovani vesty a dalsi sracek, ktere pouzijou jednou za mapu. Jo a kdyz tu nekdo prijde s nejakym napadem na zmenu, ktera by to treba aspon trochu vyvazila, tak pritahnes na bilem koni, a zacnes ho tu shazovat, ze je to debilni napad, protoze na zombie se muzou davat jen tvoje napady/zmeny. Je videt, ze to moc zeres. Udelal sis ten zombie server tak, ze ti dotoho nikdo nesmi mluvit a kdyz se nahodou neco zmeni, tak je to pro tebe katastrofa a nebudes tejden spat, protoze budes muset prijit na to, jak dal zabijet zombie i bez tvojich debilnich napadu, ktere se zmenily. Po pravde, zajimalo by me, kolik ti je, ze se takhle chovas. Chci jen zlepsit zombie server aby byl vyrovnanejsi - tot vse. Pokud ty to nedokazes pochopit a budes tu mlet dristy, tak nemam jinou moznost, nez te zacit odjebavat takovym stylem, ze tu az prestanes psat :). Valku sis zacal ty, ne ja. Pokud budes pokracovat s takovymi vyrazy jako v minulem prispevku, tak ja budu pokracovat 2x tolik :).
    Naposledy upraveno BAWSON; 04-07-11 v 03:00.

  12. #12

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    No jo basone. Sorry dementnímu nápadu, kterej poškozuje slabý hráče prostě nebudu tleskat. K těm nesmyslům co sis vymyslel nic víc psát nebudu. Až přijdeš s nápadem kterej hráčům pomůže tak ti ho podpořím. Ale pomoc potřeba není hráči tu hru milujou a nikdo si tu nestěžuje, jen ti co jim to nejde a potřebujou nějak pomoci. To že dostáváš všude na prdel mě mrzí a ted po tom cos napsal chápu proč tomu tak je.

    Musim se smát chceš aby byl server vyrovnanější tak poškodíš slabší hráče co si tři kola šetřej na MG a pak o něj přijdou protože si nesměj koupit vestu :).
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 04-07-11 v 03:29.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    stacilo by bohate kdyby se vesta dala koupit jen treba za 5 sekund a ne hned
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Vajglsi, nikdo te nenuti necemu tleskat nedejboze jeste podporovat muj navrh. Prostej sem napsla jen svuj nazor a co by trebalo zmenit. Kotel pristoupil na to, ze to je asi rozumne, tak to proste zmenil. K tem "nesmyslum" jak si to nazval se nevyjadris, protoze je to pravda. Uz mi to tak napsalo vicero lidi a proc? Protoze to byly pravda, ktera je srazela dolu :). To, ze dostavam vsude tzv. "na prdel" je kvuli toho, ze jsem tu neprisel hrat mistrovstvi sveta v CS, ale jen so proste zahrat. Nepotrebuju byt takovej ultraskill, kterej ma na zombie skore 1035 :). Mi staci, kdyz neco malo treifm a to mi staci. Nema cenu s k tobe dale vyjadrovat, protoze stale budes mlet jaka to byla blbost a budes si prosazovat ty svoje prijebane napady, ktere zombie jeste vice doserou.

  15. #15

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Poškozuje to fakt slabý hráče tedy v prvním případě tebe. Tobě to možná nevadí, ale ostatním hráčům to vadit bude. To nastavení je fakt skvělý (důkaz je jasnej furt nadupaný servery a za půl roku jedna stížnost a vždy od hráče, kterej to moc neumí)


    Bason zmiňuje - že hráči běhaj mezi zombikama a furt mačkaj bindy a tak přežívaj. Bohužel jako u Pavučiny opravdu chybí IQ a to výrazně. Stačí totiž dva boomeři (kolikrát i jeden) a lov končí prostě neustále slepý hráči lovit nemůžou, takže zdrhnout nebo jsou nakažení. No co nebudeme nutit hráče myslet, budeme je místo toho omezovat aby Bason a jemu podobní nemuseli zmáčnkou M 3 a 7 aby si toho boomera na dvě minuty vzali protože to je fakt namáhavý.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •