Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 44 z 44

Téma: Pár změn na Zombie serveru

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Džouk
    #ego #boost

  2. #32

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    Okej. Takze priste, kdyz budu chtit vyjadrit suvj nazor a nebo budu mit proste napad na "zlepseni" zombie serveru, tak mam pocitat s tim, ze budu nazvan blbcem? BYL TO JEN NAPAD. Nemohu za to, ze se tady Virgins zacal do me hned obouvat, stacilo to napsat normalne. Kazdy, kdo me zna vi, ze si nenecham nic libit a on tady rozjede flamewar :). Take vzdy pisu nazor, co si o tom myslim a nebo proste jak mi to pripada. A kvuli toho mam byt nazvan blbcem, clovek s malou inteligenci atp.? Mozna ma pravdu podle vas, ale ja si stale budu myslet, ze je to nevyrovnane. Taky mame podobny pocet "lajku" u prispevku, takze pravda bude asi nekde uprostred.

    Kotle - ono nemusis pouzivat vlastne zadnou taktiku, ze? Staci skocit na zacatek kempu, dat silenstvi a je po celem kempu i s 10 minama, co tam byly polozeny.
    Blbcem jsem tě nenazval ale tupcem a ne proten tvůj názor ale pro ty tvoje lži cos tu o mě psal. Takže právo na názor máš a já mam právo s tebou nesouhlasit. A pokud o mě začneš hnusně psát a vymejšlet si tak prostě pro mě budeš guma tupec a dement.


    Abych ti dokázal jak lžeš přečti si mojí reakci, kde napadám nápad, kterej ani neni tvůj je pavučiny. S napadáním jsi začal ty hned potom.

    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.
    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Jestli si myslíš Bason, že se ti zvedne skill, když se omezí vesty tak se nezvedne. Co se stane....

    Obyčejní středně dobří a slabší hráči budou častěji ZM. Zkušenej hráč totiž omezení na vestu nepotřebuje, prostě proto že skill se na zm odvíjí od IQ a od ničeho jiného. Takže jakékoliv takové omezení přinese zkázu jen těm slabým. Bohužel takhle daleko ani ty ani pavučina nejste schopni dohlédnout a proto navrhujete takový s prominutím tuposti.

    Stačí jeden jedinej inteligentní hráč za ZM a všichni hráči prožívají peklo a lidi nevyhrajou ani jednou. Důkazy byly dodány viděl to i Larodar.

    Co to bude znamenat pro mě a pro další dobrý hráče. No bude to pro nás ráj :) bude více obětí to znamená i vyšší skóre. Jen změníme taktiku, necháme se na začátku nakazit, nakazíme dalších 8-10 hráčů počkáme až bude tak 5 posledních a dáme si anti do prázdnýho kempu. Takže se nic nezmění jen to poškodí ty slabé.

    Ale i když je to pro silný hráče plus tak s tím nesouhlasím prostě si myslím, že ty slabší hráče, který tyhle tupý nápady poškozujou to brzo přestane bavit a bojim se abychom tam za čas, pokud se další podobný stupidní nápady rozrostou, nebyli sami.

    Jednou za půl roku s timhle stupidním nápadem někdo vyleze a pak to odnášej obyčejní hráči. Je to škoda, že se to prostě neprodiskutuje s lidma co tu hru hrajou a rovnou se to zavádí. Kvůli dvěma blbcům to odnášejí další stovky lidí.

    Upřímě mě to už sere. Většína hráčů sem na fórum prostě nechodí, aby se proti těmhle nápadům mohla bránit, ani neví, že stačí stížnost jednoho člověka aby se jim změnila hra, kterou maj tak rádi.
    Tys pak o mě začal psat nepravdivý a hnusný věci tak si přestaň vymejšlet ubožáku.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 04-07-11 v 17:15.

  3. #33
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Nazval si me blbcem jako prvni. Zacal si provokovat (zkomolil si mi nick) - tvoje vina. A zajimao by me, jake lzi. To, ze se citis menecenny je pravda, protoze proc bys jinak litla po serveru s nickem "virgins-1305"? Proc bys tu do kazdeho picoval, ze ten napad je spatny a tobe se nelibi, protoze ti to skazi tvoje high hrani na zombie? Protoze uz bys nebyl ehm "hvezda"? A ted mi presne laskave vypis to, co neni pravda, abych ti to mohl vyvratit, protoze zas meles z cesty.

    EDIT: Hned prvni postem si zacal napadat ty mne. Precti si znovu ty sracky co si psal a pochopis, ze kdyz si mne zacal napadat, tak jsem te upozornil hned v dalsim prispevku, ze budes dostavat latu pokud se neuklidnis.
    To s tou pavucinou - neznam zadnou pavucinu, takze ten napad cvaknul mi. Je mozny, ze mel stejny napad, nevim... kazdopadne aspon vim, ze se nenavazis jen do me, ale i do ostatnich.
    Naposledy upraveno BAWSON; 04-07-11 v 17:27.

  4. #34

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Máš to vypsaný nahoře tak si to aspoň přečti.

  5. #35

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Nemá cenu nic psát s tebou. Píšeš a jednáš přesně tak jak hraješ, prostě smutný.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 04-07-11 v 17:38.

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    1. "Bason"
    2. "Kvůli dvěma blbcům to odnášejí další stovky lidí."

    Je smutne, ze uz ani nevis co pises. Cekam na ten seznam lzi, ktere jsem na tebe, jakozto pana Zombie serveru vypustil.

    EDIT: :DDDDD aha, tak ty uz sis to precetl a rychle editnul minulej post tak, abych to vypadalo, ze si pisu sam se sebou jo?
    Naposledy upraveno BAWSON; 04-07-11 v 17:46.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Virgins má pravdu on tam hraje děně a ví jak to chodí. Zato někdo tu hodín něaký návrh a přitom tam hraje asi 5 min..
    Kdyby to uměl hrát tak se nezajíma o zombie, protožeho vubec nenakazí .. Rači byste se měli naučit kupovat vestu a ne si stežovat že jsou zombie slabí ..Všecko jde když se chce ..

  8. #38

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Nikde útok na tebe. Ale jak se řiká potrefená husa se vždycky ozve, když sis to zvtáhnul na sebe že :)


    Problém s lidma jako si ty je ten že chcete zavést pravidlo co poškodí lovce a silný hráče, přitom si ani nedáte práci na malou chvilku zamyslet se nad tím, co to udělá s těma slabšíma hráčema. Jen si vymejšlíte pravidla aby se vám líp hrálo, ale tvoje vina to není. Špatný a hloupý nápady tu nejsou nijak vyjímečný, chyba je ta, že se to prostě nedá do diskuze a hned se to zavádí a platí co jsem napsal v prvním příspěvku.
    Většína hráčů sem na fórum prostě nechodí, aby se proti těmhle nápadům mohla bránit, ani neví, že stačí stížnost jednoho člověka aby se jim změnila hra, kterou maj tak rádi.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Asi vám nevyhovuje zombie server tak zkuste štestí v něčem jiném .. Každý je přece na něco dobrý ne ,?

  10. #40

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    To nemá smysl prostě neexistuje hra ve který by vynikali, myslej si, že nějaký pravidlo jim zvedne skill. Je jim uplně fuk že takový nepromyšlený pravidla ovlivněj stovky hráčů, hlavně že oni budou mít to co se zrovna jim hodí. Ještě že je ZM2 kam se tyhle stupidity mohou házet, stejně je to server, kde každej čeká než se uvolní místo na jedničce. Nějakou chvilku to prostě přetrpěj no.

  11. #41
    BUBEN
    Guest

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Ještě když byl jen jeden servr na zm, zavedlo se kupovani armoru po 5-7s. Jestli se to hrálo měsíc? Po měsíci se to zrušilo, protože slabší hráči s tím neuměli hrát. Musím souhlasit s virginem, že proti lovcům je nejlepší boomr.

    Edit:
    Když se podívám na složení zm, boomru je max 1-2. Musíte si uvědomit, že za boomry nebudete mít tolik bodů, protože jsou pomalejší a každý je hned vidí a couvá. Musíte se obětovat a oslepit hráče pro ty zm, které jdou za vámi. (při oslepení 3 hráčů to přidává bod myslím)
    Naposledy upraveno BUBEN; 04-07-11 v 18:18.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Šak ano pokud se to změní lidi si to vybečí a bude to zpátky.
    Nechápu proč se lidi nepřispůsobí hře ale hra se musí příspůsobovat lidem [lamam].

  13. #43

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Jako poslední úprava 100 bodů.... zas pomoc pro silný hráče, ty slabý maj problém si našetřit 30 bodů takže tohle pravidlo je pro slabý hráče uplně k ničemu. Aspoň se mi podařilo Kotla změnit původních 200 bodů na 100, ale i tak je to pro slabší hráče pohroma. Já prostě vlítnu do kempu nakazim co se dá a rozhodim dvě sady brouků a všichni jsou v pr... proti tomu prostě nikdo nemůže nic udělat ani sebelepší hráč. Ale má to i plus no to je fakt dává to novou možnost taktiky. Vlastně funguje bezvadně v prvním kole našetřit 100 bodů, nekupovat bazuku noční vidění nic jen MG. Pak se nechat nakazit a hned dát šílenství do prvního nabušenýho kempu, pak do druhýho a třetího až zůstane jen 5-6 hráčů. Potom vám díky xp a bodů za nákazu zůstane 70 bodů a pak si stačí dát anti do nějakýho volnýho prima kempu. Prostě si aktivně vytvoříte vlastní oběti, který pak masakrujete. Jenže to je zas plus pro silný hráče, kteří taktizují a zas mínus pro ty slabý.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Pár změn na Zombie serveru

    Kdo umí ten umí..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •