Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: shield

  1. #1
    Mara.ss
    Guest

    shield

    Kotle proč si zakázal nákup "tactical shieldu" aneb štítu? vždyť je to součást hry.. tak by měla být podle mě povolená..)

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: shield

    Je to soucast hry, ale dost nevychytana a v ligach a skoro na vsech serverech je zakazany. Hrac ma s nim jine hitboxy nez normalne.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: shield

    Uprimne jsem nehral na zadnem serveru, kde by byl povoleny ani neslysel o lize, kde by se snim mohlo hrat

  4. #4
    Mara.ss
    Guest

    Re: shield

    jo hrál sem na pár serverech kde byl povolen a byl celkem v poho :) a jo tak v 90% lig je zakázán tj. pravda a je to celkem škoda je to s nim zábava :D
    neskusil bys kotle ho povolit třeba jen na zkoušku?:)

  5. #5
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: shield

    Ne, jsem proti a nebudu urcite sam. Se stitem hrajou jen lamy a boti. Mezi ktery z nich patris ty?

  6. #6
    Mara.ss
    Guest

    Re: shield

    apach proč tvrdíš že jen lamy a boti? když je to součást CSka tak by podle mě měla bejt povolená a když to někoho se štítem baví tak proč né viď.. ;)
    neříkám že mě to baví se shieldem ale tak jednou za mapu bych so ho vzal s deaglem s skusil to třebas.. ))

  7. #7
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: shield

    Uz ti to tu Kotel vysvetlil, myslim celkem dostatecne. Rozhodi ti to hitboxy vic, nez begrip a to uz samo o sobe by ti melo stacit. A se stitem hrajou opravdu jen lamy a novacci, kteri jeste nemaji skill.

  8. #8
    JAR
    Guest

    Re: shield

    osobne kdyz sem byl taky novacek tak sem si to parkrat koupil a stejne me zabili (pres to sklo) ani sem 1 nevystrelil. Takze si myslim ze stity sou pro skilly kteri oddelaj deaglem daj hetku a schovaj se...

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: shield

    Citovat Původně založeno Mara.ss Zobrazit příspěvky
    apach proč tvrdíš že jen lamy a boti? když je to součást CSka tak by podle mě měla bejt povolená a když to někoho se štítem baví tak proč né viď.. ;)
    neříkám že mě to baví se shieldem ale tak jednou za mapu bych so ho vzal s deaglem s skusil to třebas.. ))
    Jestli chceš hrát se štítem, tak si to hraj v SP proti botům . Myslíš že hráči budou mít náladu tě hitovat přes nějaký blbý štít ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •