Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 47

Téma: stiznost na admina - Paradoxx

  1. #16
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Očividně to není jen paradox, kdo na práci admina sere.
    Aby ti dokázal opak tak tě upozorňuji že tvůj podpis porušuje pravidla fóra , proto si ho urychleně změň.!!!

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno hladik Zobrazit příspěvky
    Aby ti dokázal opak tak tě upozorňuji že tvůj podpis porušuje pravidla fóra , proto si ho urychleně změň.!!!
    kazdy druhy tard tu ma podpis vacsi nez 150px.. ale tebe vadi iba on, co proti nemu mas?
    btw. nerob z toho malovanku

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    kazdy druhy tard tu ma podpis vacsi nez 150px.. ale tebe vadi iba on, co proti nemu mas?
    btw. nerob z toho malovanku
    Ne , vadí mi podpis vše co to porušují toto pravidlo a neměj strach on není sám a nic proti němu nemám. Jen na sebe upozornil. Pochopitelně mám určitou toleranci , tzn že nebuzeruju lidi když mají podpis o 20 pixelů větší.. Ale on je extrém.
    Máš to jako policii , když pojedeš po městě a budeš mít na tacháču o 8 km/h víc (to jest 58Km/h) tak ti nikdo nemůže dát pokutu , protože na radaru je taky určitá tolerance .
    Naposledy upraveno hladik; 25-12-12 v 14:18.

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Hele decka, nechcete se dohadovat jinde? Myslim ze me celkem vase osobni problemy nezajimaji. Ocekavam ze se tu bude mluvit k veci. Asi by bylo dobre aby se vyjadril Paradoxx a pripadne ten, kdo je nad nim..

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Odpověď: Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno hladik Zobrazit příspěvky
    Aby ti dokázal opak tak tě upozorňuji že tvůj podpis porušuje pravidla fóra , proto si ho urychleně změň.!!!
    Neříkám, že uplně všichni. Ale nezlob se na mě, když hlásím haxora přes " ! " a na serveru je Dari a uplně na to sere, tak se pak nediv že tohle napíšu. Dokud jsem nenapsal " ! Dari zalez kurva do toho zasranyho spectu ", tak by tam ani nešel a jeje, je banned. Každej člověk, co to má v hlavě aspoň trochu v pořádku ti potvrdí, že tam kde jsem měl práva, tam jsem chodil ( na hlášení ). Pokaždé, když jsem byl in-game, tak jsem na to hlášení chodil. Chápu, že člověk co má práva na knife/surf/furien apod. nepůjde na hlášení ze střílecích serverů. Ale napíšu ti to znova, admini serou na hlášení jak na forku, tak in-game. ( Čest výjimkám, jako je např. Kashpi, ten když byl in-game tak přišel vždy)

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Co se týče tématu.Možná by nebylo od věci přiložit nějaké důkazy,či svědectví hráčů.Vysvětlení/obajsnění od paradoxe by taky nebylo na škodu,musíme doufat,že zareaguje.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno tyger103 Zobrazit příspěvky
    Co se týče tématu.Možná by nebylo od věci přiložit nějaké důkazy,či svědectví hráčů.Vysvětlení/obajsnění od paradoxe by taky nebylo na škodu,musíme doufat,že zareaguje.
    Mohu piddovi dosvědčit každé slovo. přišlo od něj hlášení přes vykřičník, tak jsem tam došel a zde si paradoxx vesele hrál aniž by jakkoliv na hlaseni či chat reagoval. bohužel jsem nahral par sekund dema páč vzapeti prislo hlasení z d2only tak jsem aspon do admin chatu napsal at se na něj paradoxx mrkne. když jsem se na war3ft2 vratil, nestalo se tak. změnila se mapa a hacker odešel.
    Tak jsem spamoval amx_csay ; amx_tsay ; admin say ; avšak paradoxx mě i piddu ktery taktéž spamoval chat měl zcela na háku.
    Naposledy upraveno Giussepe; 25-12-12 v 22:19.

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Třeba vypil.metylalkohol, nebo hrál s vypnutým monitorem, že? Kurva přestanete se ho zastávat? Udělal chybu, černý puntík, konec. Ave Paradox

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Stiznosti na nej uz byly,tak jsem doufal,ze konecne to nekdo dosvedci
    .Souhlasim s darkem.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  10. #25
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Neříkám, že uplně všichni. Ale nezlob se na mě, když hlásím haxora přes " ! " a na serveru je Dari a uplně na to sere, tak se pak nediv že tohle napíšu. Dokud jsem nenapsal " ! Dari zalez kurva do toho zasranyho spectu ", tak by tam ani nešel a jeje, je banned. Každej člověk, co to má v hlavě aspoň trochu v pořádku ti potvrdí, že tam kde jsem měl práva, tam jsem chodil ( na hlášení ). Pokaždé, když jsem byl in-game, tak jsem na to hlášení chodil. Chápu, že člověk co má práva na knife/surf/furien apod. nepůjde na hlášení ze střílecích serverů. Ale napíšu ti to znova, admini serou na hlášení jak na forku, tak in-game. ( Čest výjimkám, jako je např. Kashpi, ten když byl in-game tak přišel vždy)
    S tým by som sa na tvojom mieste moc neoháňal.
    Rieši sa to aj v admin fóre. Keď sa niečo vyrieši, uvidíte.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    co sa vyriesi? nic sa nevyriesi, za chvilu sa to tu lockne a topic zapadne prachom, jak ten pred tym od BITAMAXA a kazdy sa tu bude tvarit ze sa nic nestalo... neviem co vy zase riesite v tom vasom "admin fore"... tu neni co riesit, aj desti potvrdil to co napisal pidda ze paradox na adminovanie fakt serie a aj ked je tam haxor a vie o tom tak hra kludne dalej...
    btw. bolo by nacase keby sa tu vyjadril aj sam velky Pan ParadoXX
    E: toto neni prva staznost a ak sa to nevyriesi tak urcite nebude posledna...
    Naposledy upraveno Kazki; 25-12-12 v 23:35.

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    co sa vyriesi? nic sa nevyriesi, za chvilu sa to tu lockne a topic zapadne prachom, jak ten pred tym od BITAMAXA a kazdy sa tu bude tvarit ze sa nic nestalo... neviem co vy zase riesite v tom vasom "admin fore"... tu neni co riesit, aj desti potvrdil to co napisal pidda ze paradox na adminovanie fakt serie a aj ked je tam haxor a vie o tom tak hra kludne dalej...
    btw. bolo by nacase keby sa tu vyjadril aj sam velky Pan ParadoXX
    E: toto neni prva staznost a ak sa to nevyriesi tak urcite nebude posledna...
    Celkem aktivních BANů (272)
    Celkem Vypšelých BANů (144)
    Posledný pred 3mi dňami. Tak až tak na to zas nesere.

    Ale ja už radšej nič nepíšem, lebo si to zlýžem ešte aj za neho. V admin fóre tiež čakáme, čím nás oslní jeho ego.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Celkem aktivních BANů (272)
    Celkem Vypšelých BANů (144)
    Posledný pred 3mi dňami. Tak až tak na to zas nesere.

    Ale ja už radšej nič nepíšem, lebo si to zlýžem ešte aj za neho. V admin fóre tiež čakáme, čím nás oslní jeho ego.

    " S tým by som sa na tvojom mieste moc neoháňal. "

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    " S tým by som sa na tvojom mieste moc neoháňal. "
    Čo to sem trepeš? Robím faily ako ty, že každý deň v týždni sa k nám správaš podľa toho, ako sa vyspíš? Chvastám sa niečím na fóre, ako si viem strašne spraviť poriadok na serveroch a chodím na každé hlásenie? Vyvyšujem sa nejako nad hráčov? Zneužívam nejako práva? Každý si o adminoch (aj bývalých adminoch) aj hráčoch spraví obraz sám, pokiaľ má aspoň 5 buniek v hlave v pozícií On.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Čo to sem trepeš? Robím faily ako ty, že každý deň v týždni sa k nám správaš podľa toho, ako sa vyspíš? Chvastám sa niečím na fóre, ako si viem strašne spraviť poriadok na serveroch a chodím na každé hlásenie? Vyvyšujem sa nejako nad hráčov? Zneužívam nejako práva? Každý si o adminoch (aj bývalých adminoch) aj hráčoch spraví obraz sám, pokiaľ má aspoň 5 buniek v hlave v pozícií On.
    Náznaky egoismu. Nejsi sám, neboj se Cháronku. S těmi buňkami si mě rozesmál.
    Co to fetuješ ty trolle ? :D :D Žádnej spánek, dokud nikdo nepičuje do mě, nepičuju já do nikoho ( většinou ). Kdo se tu podle tebe vyvyšuje nad hráčov ? Kdo zneužívá/zneužíval práva ? Podívej se na hodiny, je zhruba 0:05, spíš by ses měl vyspat ty.
    Ano, já opravdu chodil na hlášení, odkud přišlo, ale jen ze střílecích serverů.
    Btw, každej kret*n umí někomu nasolit ban na forko a pak ho další 2 dny řešit, že prej " mu ruplo v bedně, šak to nebylo poprvé ) nebo něco takovýho, ty hovna se nedali číst.
    Jestli něco chceš, piš PM tvoje sračky mě tady nezajímají.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •