Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Žádost o Unban - bia

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    7

    Žádost o Unban - bia

    Pěkný svátečný večer

    Po dlouhé době jsem se rozhodl zahrát znovu csko a jak jinak než na jednom z mých nejoblíbenějších serverů Kotelně :)
    Bohužel Bijak mne loupl perma ban za FFP status a netusim proc ?
    Dříve jsme spolu hrali v teamu a tudíž si myslím že to bude tím že jsem hrál za fake nick " Kdo jí tvaroh vidí za roh " nevím zda s tímto nickem "nekdo nekdy neco" udělal , ale myslím si že jsem neprovedl nic nečestněho :/
    Tudíž bych rád poprosil o Unban abych to mohl znovu rozstřílet :)


    Hráč Kdo ji tvaroh vidi za roh
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:307287
    IP adresa 213.192.19.34
    Udělen 16-09-2012 - 12:40
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod FFP status
    BAN dal Admin BiA Fz (BiA Fz)
    BAN dal Server Kotelna - Classic | csko.cz
    Naposledy upraveno Ch3ze; 25-12-12 v 20:00.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    7

    Re: Žádost o Unban

    jinak STEAM_0:1:307287

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Žádost o Unban

    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=39869 Příště si přečti, jak se žádá o Unban.
    http://forfairplay.com/STEAM_0:1:307287 Nejspíš tě spectoval, ale neměl dost důkazů. Tak mrknul na google a vyjel mu FFP status - banned. Není normální, aby si dostal ban za cheating na lize.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    7

    Re: Žádost o Unban

    kdyby se otevřeli ty ucty na u2 atd tak by zjistil že tam jsou uplně jiný nicky ... tento steam jsem vymenoval za jinou hru :) Asi bych si nezahral za rising eSport kdybych používal nejaký programky :) plus pár účastí na mzh a lankách :)

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o Unban - bia

    Citovat Původně založeno Ch3ze Zobrazit příspěvky

    Pěkný svátečný večer

    Po dlouhé době jsem se rozhodl zahrát znovu csko a jak jinak než na jednom z mých nejoblíbenějších serverů Kotelně :)
    Bohužel Bijak mne loupl perma ban za FFP status a netusim proc ?
    Dříve jsme spolu hrali v teamu a tudíž si myslím že to bude tím že jsem hrál za fake nick " Kdo jí tvaroh vidí za roh " nevím zda s tímto nickem "nekdo nekdy neco" udělal , ale myslím si že jsem neprovedl nic nečestněho :/
    Tudíž bych rád poprosil o Unban abych to mohl znovu rozstřílet :)


    Hráč Kdo ji tvaroh vidi za roh
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:307287
    IP adresa 213.192.19.34
    Udělen 16-09-2012 - 12:40
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod FFP status
    BAN dal Admin BiA Fz (BiA Fz)
    BAN dal Server Kotelna - Classic | csko.cz

    Citovat Původně založeno TheDennyCz Zobrazit příspěvky

    Dobrý Den
    Chtěl bych zažádat o Unban..
    Vím že už jsem ban dostal na CTF za Wallhack, to připouštím ale tento ban sem dostal na svém stárém PC kde jsem ty cheaty měl..
    Přednedávnem jsem si koupil nový počítač a hrál sem pár dní.
    Poté sem jse přihlasíl a zjistil že jsem dostal ban za obcházení trvalého banu. Zkrátka prostě chci znovu hrát kotelnu bez cheatů a žádný ban jsem neobešel protože jsem si jen koupil nový PC.
    Tímto váš sprosím a žádám o svůj "Unban", kdyby jste už byli u toho prosímvás dejte unban hráči matejam88 který zrovna hrál semnou a mu to dalo taky ban jelikož byl připojen u nás na Internet. Děkuji DeNNy.
    Přikládám :
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39869)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'FFP status'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): Kdo�ji�tvaroh�vidi�za�roh
    [AMXBANS] Tvuj nick: [HnS]-DeNNy^
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:307287
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:603524463
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.192.19.34
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.192.19.34
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: BiA Fz
    [AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty).
    Na i.p. adresu 2 bany za wallhack, + tohle. Žádost podle rukopisu je dost dobře poznat, že to psal ten samý člověk
    (pozdrav, struktura žádosti, dlouhé věty bez čárek, slovosled, pár smajlíků, server Kotelna jako slovní spojení a nejlepší je to nesmyslné velké písmeno uprostřed věty)

    Moji důvěru si ztratil dávno, unban z mojí strany zamítám.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  6. #6
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žádost o Unban - bia

    Muzes dat ban na IP, ale zabanovat SID jen za FFP status? Uz se to tu parkrat resilo a pokazde byl unban.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    7

    Re: Žádost o Unban - bia

    Tvl Bijáku tu druhou žádost o Unban jsem nepsal já ....
    Hele jsem docela překvapenej s čím jsi na mě vyrukoval já jsem si prostě koupil steamko s tím že na něm nemá být nikde ban !
    To že jsem použil nick kterej jsi už jednou banoval je spíš smutná náhoda , asi bych stejnej nick když bych věděl že jsi me s ním už jednou zabanoval !
    Můj nick byl odjakživa Ch3ze ( nebo Cheze ) reprezentoval jsem kluby jako necroraisers , rising-esports , nebo Few gaming a stím že mě někdo označí za cheatera ještě k tomu bývalý vlastní SPOLUHRÁČ mě dostává do kolen !
    Docela mě tohle nařčení mrzí a proto apeluji na čistý rozum !
    Zkontrolujte si všechny učty pod nickem Ch3ze níže uvedené :
    http://www.playzone.cz/uzivatel/ch3ze
    http://www.undzwei.eu/index.php?opti...ayer=123504024
    http://www.esl.eu/czsk/player/6848232/

    Nikde ani zmínka o banu tím spíše kladné hodnocení a tituly !!!

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o Unban - bia

    To už bych ti spíš věřil toho bráchu. Neviděl sem nikdy nikoho tady na Kotelně, aby psal velký písmena uprostřed věty ve slovech Internet nebo Unban a ty mi tvrdíš, že to je náhoda a shodou okolností ke vší smůle má ten češtinář stejnou i.p. adresu jako ty :( Asi stejná, špatná učitelka češtiny, která vykládala vlastní pravidla viď?

    Citovat Původně založeno Ch3ze Zobrazit příspěvky
    Zkontrolujte si všechny učty pod nickem Ch3ze níže uvedené :
    http://www.playzone.cz/uzivatel/ch3ze
    http://www.undzwei.eu/index.php?opti...ayer=123504024
    http://www.esl.eu/czsk/player/6848232/

    Nikde ani zmínka o banu tím spíše kladné hodnocení a tituly !!!
    http://www.playzone.cz/uzivatel/ch3ze -- > http://www.playzone.cz/user/125741/view/gameid

    Teda to je jedno ocenění za druhým, hned na tom Playzonu. Už dvakrát změněné steaim id, 2x ban za cheating v lize a jednou VAC ban. Klobouk dolu teda.

    02.02.2012 - 00:20 Změna SC2 GameID z Cheze.201 na Cheze.844 Automatická operace
    25.01.2012 - 00:20 Změna SC2 GameID z empty na Cheze.201 Automatická operace
    16.07.2011 - 23:17 Změna LoL GameID z empty na Ch3ze Automatická operace
    18.03.2011 - 00:17 Změna CS 1.6 GameID z STEAM_0:1:34612298 na STEAM_0:1:26467883 Automatická operace
    29.10.2010 - 12:22 Změna CS 1.6 GameID z empty na STEAM_0:1:34612298 Ch3ze

    http://www.vacbanned.com/engine/chec...M_0:1:26467883
    http://forfairplay.com/STEAM_0:1:34612298

    To že už máš zabanovaný třetí steam je pro tebe hodnocení a titul? Možná cheater roku...ale ne, to tu byli lepší. S wéháčkem to umíš a takový tady nechávali staří admini jako Apach běhat, aby nedali failbany, protože i kdyby to spectovali tu hodinu nebo dvě kolik je potřeba, stejně by to nepoznali. Já bych tomu ten čas věnoval, ale proč, když Google mi ten čas ušetří. Mám lepší věci na práci.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 26-12-12 v 16:38.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    7

    Re: Žádost o Unban - bia

    By mě zajímalo jestli blbýho ze sebe jen děláš ???
    Nenapadlo tě že ten borec VAC dostal až potom co jsem steam prodal ? Nebo jsi se rozhodl že mě tu budeš bezdůvodně kydat hnuj na hlavu !
    Padl si u mě hodně nízko chlapečku !

  10. #10
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žádost o Unban - bia

    Pekne jsi si to po sobe upravil. Ja se do tebe nijak nenavazim Bio, ale to co predvadis je trosku fail ne?
    Je to to samy, jako by te nekdo zabanoval treba na GS a tady se na to prislo a byl by jsi tu hned zbavenej prav a nasledne i zabanovan s reasonem: BAN na GS.
    Uvedom si trosku, ze porad tu plati, ze bez dukazu je automaticky davan UB a o tom, ze by ten tvuj "kamos" haxoval na Kotelne, zadnej dukaz neni.
    Tvoje, Bezdakuv a marsounuv ban s takovym reasonem by se meli vsechny smaznout. Pokud chcete udrzet povest admin teamu a portalu jako ferovych, meli by jste se nad sebou trosku zamyslet.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o Unban - bia

    Máš smůlu no. Všichni kterým si kdy prodal nebo od kterých jsi steam koupil byli cheateři, na tvojí i.p. adrese se taky 2x cheatovalo a týpci ze stejný adresy mají stejný nedostatky v gramatice, ale ty to chudák teď odneseš za všechny ty ostatní (imaginární) zlý lidi. Co si o mě myslí nebo kde mě má nějakej cheater je mi celkem šumafuk, založ si třeba skupinu na facebooku bude vás tam hodně; nejsi první ani poslední. :-)

    A apach by tu stránku mohl založit. Btw apachi, všimnul sis, že posledně si se taky spletl? Ten hráč, kterýho sem odbanoval aby ti nepraskla v hlavě žilka, se sem už nepřipojil, protože vac ochrana už zase fungovala :) pořád jenom remcáš, ale aby si šel na server a toho cheatera natočil, to se radši vzdáš práv.. ty si poslední člověk, který by tu měl radit a zase srovnáváš public s ligou a píšeš naprostý bláboly a nesmyslný přirovnání. co věta to nonsens dyť to se nedá číst ani.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 26-12-12 v 17:00.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  12. #12
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žádost o Unban - bia

    Ja tu srovnavam public s ligou? Ja tu snad rozdavam, nebo jsem rozdal, bany za nejaky bany na jinym portalu? Se probud panko velky moderatore, docela dobre si jeste pamatuju na tvoji epic cry anketu o vraceni prav.
    A takovej bezcharakter se cti krysy mi tu bude neco kazat? Ja jsem totiz ten posledni, co se takovych lidi, co maji ban od admina kterej si mysli ze je neco vic, zastane.
    Jinak by jste je tu pokazdy rozcupovali a poslali do hajzlu a nakonec by dostali ban i na foru vid?

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    7

    Re: Žádost o Unban - bia

    No Comment doufám ze tě někdy potkám ... takovou krysu jsem ještě neviděl !
    Z mě IP se nikdy hackovat nemohlo mam statické IP a jediná možnost jak by k tomu mohlo dojit je že by bracha neco zapnul bohuzel za cizý blbost ja nasledky neponesu a pokud dáváš na první dojem z banů mimo váš portál ... jsi trdlo !!!
    Tímto končím celýmu teamu Kotelna přeji hodně úspěchu a hodně štěstí v roce 2013 !

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o Unban - bia

    Citovat Původně založeno Ch3ze Zobrazit příspěvky
    Z mě IP se nikdy hackovat nemohlo mam statické IP
    Bany u nás na i.p.

    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=23693
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37915

    Apachi tobě jsem chtěl jen trošku nadzvednout mandle, jako to máš sám ve zvyku, jinak seš mi úplně volnej a psal jsem to jenom abych tě naštval.

    Bany jinde: všechny steamy banned na VAC nebo cheating v lize. Nemáš nikde čisté konto.

    Cheze, dělal si z nás celou dobu šašky. Došlo nám to, když si záhadně měl jeden den mnohem lepší skore ve hře a druhej den VAC ban na účtě. Den na to sis nás přidal s novým steamem, že ti ukradli účet- TO MI MŮŽE MINIMÁLNĚ 1 ČLOVĚK POTVRDIT! A teď tady tvrdíš, že si ho vyměnil za jiný steam s jinou hrou :D:D Ten nový steam co sis pořídil byl čistý a teď je na něm zase ban za cheaty v lize. Jediná krysa jseš tu ty, ale lež má krátké nohy, když chceš lidi podvádět, měl by sis lépe pamatovat, co komu nalháváš. Zájemcům předám kontakt na svědka, který potvrdí, jak nám tvrdil, že mu steam ukradli. A teď tu vymýšli love story....still better then twilight. xD Seš prolhanej chudák a když mě potkáš, ať uděláš cokoliv, tak to nezměníš.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    7

    Re: Žádost o Unban - bia

    Tak to me teda posli ten kontakt na svedka :D at se muzu zasmat :)
    Ty nicky z odkazu co jsi sem hodil jsem nikdy nepouzil ! A prosim te prestan me napadat tim že lžu když k tomu nemas žadny dukazy !!!
    Máš to v hlavě docela dost pomotany , ale to se stává doufam , že jsi si povýšil ego tím banem bez natočení videa ! Příště to udělej naopak nebo taky můžeš dostat od toho co timhle ponížíš pěkně nahubu ! Končím tuhle žádost o [U]nban a stále doufam ze te potkam na nejake lance ty chudáku !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •