Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Knife 2 padaky

  1. #1

    Thumbs down Knife 2 padaky

    Zdravim.. Ja by som sa chcel spitat ci by sa na knife 2 nedali zrusit padaky..? Napriklad je mapa 1hp_final alebo 1hp_final_3 a ti s prepacenim dementi s padakmi tam skacu zo spawnu na acer z boku ja viem banuje sa to alespon sa to moze pokial dobre viem ale ja by som padak zakazal aspon na mapach 1hp_final a 1hp_final_3

    LamQa

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Knife 2 padaky

    Nic s padakmi sa nebanuje. Stalo sa, ze som dal asi 2x ban za demenciu s padakom ale to uz fakt robili jak idioti.

    Nevidim dovod, preco by sa mali rusit. Dost hracov tam chodi len kvoli nim.


    Citovat Původně založeno Som LamQa :D Zobrazit příspěvky
    Zdravim.. Ja by som sa chcel spitat ci by sa na knife 2 nedali zrusit padaky..? Napriklad je mapa 1hp_final alebo 1hp_final_3 a ti s prepacenim dementi s padakmi tam skacu zo spawnu na acer z boku ja viem banuje sa to alespon sa to moze pokial dobre viem ale ja by som padak zakazal aspon na mapach 1hp_final a 1hp_final_3

    LamQa
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: Knife 2 padaky

    Padáky bych rozhodně nerušil. Knife2 je spíš pro zábavu a tréning než na "skillení".
    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Dost hracov tam chodi len kvoli nim.
    Spíš bych řek, že tam většina hráčů chodí kvůli tomu, že tam není /rank a nijak se neměří statistiky hráčů a jak už jsem zmínil výše, podle mě je to spíše pro zábavu...

    E:jak napsal Kotel:
    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jsou paradni. Mozna bych udelal druhej knife bez padaku, ale s nema je to sranda.
    Naposledy upraveno ivoros; 27-12-12 v 21:41.

  4. #4

    Odpověď: Knife 2 padaky

    Také bych nerušil padáky , ikdyž me taky někdy štvou , jak skočí ze spawnu :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •