Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Cheaterství

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Sttomper
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    DM City Only HS
    Příspěvky
    46

    Lightbulb Cheaterství

    Zdravím hráče CsKo, ale hlavně adminy. Za nimi jsem totiž přišel. Takže ADMINI chtěl jsem vás požádat o to abyste více (teď tam nechodíte vůbec) chodili na DM FFA Only HS. Už mě to štve, třeba jsme kolem jednoho hráče dva. Ten hráč střílí na jednoho a když tam přijdu prudce se otočí a střelí mě kulometem na jednu ránu do hlavy. Nebo jdu ještě nevyjdu zpoza zdi a přes zeď to dostanu do hlavy. Já vím Only HS, ale stejně je to divné. Tak se tam teda podívejte. Už jsem si stáhnul demo takže začnu i točit. Zatim váš Sttomper.

    Sttomper.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Cheaterství

    až seženeš demo, tak se mužem o nečem bavit.
    zbožnuju ty kecky v hlášení !!! admin dal mě hlavu z otočky AB BAN BAN BAN .. mám dost


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Cheaterství

    Citovat Původně založeno Sttomper Zobrazit příspěvky
    Zdravím hráče CsKo, ale hlavně adminy. Za nimi jsem totiž přišel. Takže ADMINI chtěl jsem vás požádat o to abyste více (teď tam nechodíte vůbec) chodili na DM FFA Only HS. Už mě to štve, třeba jsme kolem jednoho hráče dva. Ten hráč střílí na jednoho a když tam přijdu prudce se otočí a střelí mě kulometem na jednu ránu do hlavy. Nebo jdu ještě nevyjdu zpoza zdi a přes zeď to dostanu do hlavy. Já vím Only HS, ale stejně je to divné. Tak se tam teda podívejte. Už jsem si stáhnul demo takže začnu i točit. Zatim váš Sttomper.
    víš o tom že stačí do konzole napsat record a nákej nick a už natáčíš? Nemusíš nic stahovat
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •