Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 66

Téma: ahojky =) - Kotel

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Mozno sa sfailim, ale ja na tom deme nic na wh nevidim. Nevravim, ze nema, ale toto demo by mi na ban nestacilo.
    Naposledy upraveno I-Mouse; 03-01-13 v 11:16.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    já to říkal taky že to jde všechno slyšet ale ty flashe, pak 1:01 tušim a 7:00 nechápu a zkoušel jsem tvou taktiku při flashi zmáčknout tabulku ale mě os. to nepomohl třeba máš jiné nastavení
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Prve cas bol default, tiez nekedy skocim za krabicu etc.
    4:06 default, ako keby vy ste si necupli ked ste isli na long, cupla a strelala az ked ho uvidela
    4:20 na tomto nic nevidim...
    4:59 zacala strelat az ked uz bolo neco vidno, pri 1/4 to vidno.
    5:30 dost mozne ze spoluhrac zomrel na longu tak tam sla..
    Last 2 casy boli cudne, ale mozno spoluhrac napisal ze su na schodoch tak skusala.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Hlavně mi hlava nebere proč by zapla na steamu kde má 6ti místné SID to by neriskoval asi nikdo..nemůžete na to kouknout ještě někdo? Já od. jí znam bezmála něco přes rok a půl a nikde žádnej problém neměla aspoň na to koukněte a zkuste to prodiskutovat znovu
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Re: ahojky =) - Kotel

    Já psal clear na demo jsem koukal už minule
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Kotle až tu budeš a budeš mít čas mrkni na to prosimtě i ty, v té minulé žádosti se přiklonili 4 admin(hráči) k tomu že wh má a zhruba stejná druhá polovina říkala že wh nemá a já se přikláním k názoru že wh nemá prostě štěstí v neštěstí a to že třeba na tom panoramixu hraje hodně dobře je pravda a to je to only steam server a tam by si jí nikdo ani nedovolil spectovat protože jí tam všichni věří prostě patří mezi lepší hráče a nevím jak je to s vincem, vím že s ním měla problém už před tímhle konfliktem ale že vince napíše že je zapnutá a hned všichni jak ocasové jdou v jeho stopách a jsou i kvůli němu bez vlastního názoru myslím si že pár lidí co napsalo že wh má ani demo nevidělo prostě viděli vince jak psa že má a hned psali tky, neříkam že wh neměla ale tohle demo neni prokazující ani to druhé co tam někdo házel z admin fora a tam i paradoxx píše že je čistá
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #22

    Re: ahojky =) - Kotel

    Jestli na 4:20 nic nevidis, tak se k tomu radsi dal nevyjadruj, dik. Jinak 4:20 + prvni, treti a 2 posledni casy me osobne stacej... u prvniho skocila naprosto nelogicky za bednu, bez wh sem proste toho hrace ze schodu nevidel ani neslysel ale ona presne vedela, ze za ni skace do kat, u tretiho si ten cross posoupla divne ke stene a posledni dva casy na schodech sou imo wh faily. Ten 6:56 proste nebyl videt ani na 640, ani 800, ani 1024 s ns modelama ale s WH to vypadalo, ze je pres tu rimsu videt hlava, nebyla a 7:02 dala predstrel do prazdna, protoze to Tcko se zastavilo nez vystrelila ale ona uz mu ji poslala do behu.

    Neobhajila si ani jeden cas, porad se tu jen ohani tim, ze na panoramixu si na ni nikdo nestezuje, ze to hraje strasne dlouho, pritom na googlu ma 6 zaznamu z pubu, z toho 3 sou ohledne banu na kotelne a ze se na tom smejou s kamaradem, to je celkem joke. Predtim na to mela dost casu, nevyjadrila se, jen nam vecpala to, co nam cpe ted... jak uz tam nekdo napsal, clovek si aspon z hruba pamatuje na co a proc v dany chvili reagoval, ona nevysvetlila nic ani kdyz si kouknula demo, jen rekla, ze "takhle proste hraje" a podle me tahle jeji hra neni cista a pomaha si externim softem.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    40

    Re: ahojky =) - Kotel

    FlashK =D Ty asi nič iné nerobíš len sleduješ každého krok čo krok =D Ale detektív by z teba dobrý nebol =D by si aj dážďovku upodozrieval =D. Čas 4.20 je možné, že tam je plantnuté a niekto tam asi bude =D tak som tam začala strieľať, neviem čo mi práve bežalo hlavou veď si daj sluchátka =) 6.56 som dierovala keby náhodou tade niekto chodil ako som mala vediet že tam niekto je? Bolo to dosť možné ale keby som asi mala WH tak by som ho tam zastrelila nemyslíš? =) Si veľmi zaujatý a pozeráš to cez nejaké programy pričom ja naozaj nič nemám. =) Ja naozaj neviem čo by som si mala obhajovať keď tie časy su úplne hlúpe. Za to že ty pozeráš demo cez WH neznamená že som s tým hrala aj ja =D naozaj je mi to smiešne stále ma tu obviňujete z toho čo som ani nespravila =D Hrávala som tam aj keď tam bolo veľa adminov a nikto nič =D zrazu ma vyčasuje niekto komu som trafila náhodou cez stenu a mám neprávom ban. =) Chcela by som keby sa na to pozrel admin Kotel ktorý mi dal ban =) Ja neviem čo je na tom divné máte všetky HLVT zo serverov a vyčasujete mi tu takéto smiešne demo =D Ja naozaj nič nemám a to sa mi na tom videu ani nejako nedarilo =D To dávate každému ban len za to že dieruje cez steny? Jediné čo ma mrzí že je to bratov steam ktorý mi venoval a že mám uplne nezmyselný a neslúžený ban =) Sa pozrite ako normálne hrávam inde a tam som priemerná hráčka =)

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Flashi ja rikam jen svuj nazor, ty si zkusenejsi to chapu ale nemusis hned kvuli tomu bejt neprijemnej, ale hlavne tu vsichni piste jak ma wh i u toho minuleho threadu kdyz jste si tak jisty ze mela wh tak proc jste vsichni do jednoho byli posrany az za usima kdyz melo dojit na ban? Nakonec jste to nechali na Kotla protoze ten kdyby se spletl z toho problem mit nebude ale hlavne ze jste si na 100 pro jisty no..nake casy tam objasnila ja nevim co to je za situace jsem na mobilu ale za tim ze je cista si stojim, vy nikdy neproderujete nekoho? Vy nikdy nedate kill aniz by ste vedeli jak?
    se koukni na hltv kde hraju ja mam tam tolik predstrelu ze bys to nespocital a muze to byt tim ze ty hrace na serverech kde hraju znam, vim kudy chodi a jak dlouho chodi muze to byt i nacasovane, ja ji nechci krejt ale nechci aby mela ban bez duvodu, jestli cheaty mela tak tohle je ale nedostacujici, okrem toho hrala tu asi 3/4 roku na pubu byla 2. hrala s adminy kazdy den i s nekolika najednou a rank i tak mela dobry a hralaa tu velice dobre, proc by zapinala? Pote co se resi ban vsichni pisou, ja to vedel, me se uz dlouho nezdala ale za tech 10 mesicu ji nikdo ban nedal ale hlavne ze to vsichni vedeli
    Naposledy upraveno Slunicko; 03-01-13 v 16:33.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: ahojky =) - Kotel

    Na demu se nás shodlo víc, s tím, že všichni od začátku co si zde hrála věděli, že zaplá jsi. Bylo málo důkazů, ale konečně se našlo demo, kde si byla zaplá. Demo si pamatuju, navíc ten noflash na longu, fakt pěkný. Vymlouváš se na panoramix, tak proč tu chceš unban? Ty tvoje smajlíky si strč do prdele. Ty si absolutní nána, jak říkal Vince a ještě si tu dovolíš chodit pro unban. Statečné, avšak trapné. Rád jsem tě poznal =) =D Ahoooj =D
    By the way: Slunce, nechci tě tu urazit, ale na megapub nechodíš tak často, abys věděl jak hraje. Setkával jsem se tam za dob svého ještě aktivního hraní skoro každou chvílí. A není normální co dává. Navíc jak si tu hrála, že jí bratr naprogramoval config s tím, že ani neví co tam ty věci znamenaj, když měla ukázat config jak jí někdo vyzval, tak nic.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Jak rikam hraju s ni na panoramixu a parkrat do tejdne jsme se s ni potkali i na pubu tak nerikej ze jsem tam nechodil, myslim si ze za ty cca 2 roky co se s ni znam tak vim jak hraje a nemusiis ji nadavat presne jak jsem rekl, vince rekl ze je nana kdyby vince rekl ze Kotel hraje na serveru s wh tak je to pravda..proti vincovi nic nemam ale vy za nim dete jak vocasove to neni mozny, a presne jak jsem editoval ty si vedel ze ma wh uz od zacatku co tu hraje a pak jak si dostal prava, proc si ji nezabanoval?
    a co ze neumi nastavit cfg tvle? Ja hraju csko cca 6 let a doted poradne nevim co znamena polovina blbosti v mym cfg..navic kdyz je to holka, jeji bracha ji to takhle dal tak se s tim takhle naucila hrat co je na tom divnyho?
    Naposledy upraveno Slunicko; 03-01-13 v 16:40.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #27

    Re: ahojky =) - Kotel

    Citovat Původně založeno pegy Zobrazit příspěvky
    Čas 4.20 je možné, že tam je plantnuté a niekto tam asi bude =D tak som tam začala strieľať, neviem čo mi práve bežalo hlavou veď si daj sluchátka =)
    Jasny no... skoda, ze mluvim uplne o necem jinym.


    Na demo sem koukal nejdriv bez WH a casy, co se mi nezdali, sem pak kouknul s wallhackem, rozhodne nejsem proti nikomu zaujatej, ani sem nevedel, kdo vlastne ses, kdyz sem na to demo koukal, protoze sem v ty dobe nehral a tebe sem nikdy na serveru nepotkal, takze si napsala nesmysl. Je skoda, ze sem sypaj!, co te nahlasil, uz asi nechodi. Psal tam neco, ze ma i hltvcka, na kterych te vycasoval, jenze ty si prijdes nahodou pro unban az po mesici a pul, takze asi nic.

    Ja proste neverim, ze ty casy n tomhle ie demu sou nahoda a stojim si za tim, ze si byla zapnuta. Neumis si nastavit config, nikdy si nehrala nic jinyho nez pub, dokonce sem z tvych postu pochopil, ze si neumela ani pustit demo a budes mi tvrdit, ze ses tak strasne dobra a slysis i to, co slyset neni? Me tohle proste na ban staci, na nahody verim ale tvoje hra postrada logiku a hrajes to az moc na jistotu, za sebe bych ti unban nedal. Nevim, jak ostatni, jestli zmenili oproti tomu hlaseni nazor, ze se tu nikdo nevyjadruje, kazdopadne ja si furt stojim tim, co sem rek predtim, tim to pro me konci, je rada na ostatnich.

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    40

    Re: ahojky =) - Kotel

    DarkAspect aha =D Ja sa na žiadny panoramix nevyhováram len som povedala že je tam vyšia úroveň =) Ja som tam úplne priemerná a čo tam iný davajú tu by ste ich zabanovali hneď =D Unban chcem pretože ma štve že je daný neprávom a nechcem aby si po vygoglení mojho steamid všetci pomyslely že mám cheaty =) Keby si aspoň trošku rozmýšľal a nebol voči mne zaujatý že som ťa stále zabíjala nepísal by si tu takéto hlúposti =) Chováš sa ako malé dieťa ja som ťa neurazila tak ma tu neurážaj ty =D Za to že sa strkáš Vencovi do zadku a nemáš vlastní názor za to ti ja nemôžem =)) Budem si stáť za tým že som naozaj nič nemala lebo je to celé smiešne =D Bola som tretia v ranku veď rozmýšľaj =D Pozrite sa niekto nezaujatý na to demo =))

  14. #29
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: ahojky =) - Kotel

    Slunce to je její taktika, dobrá dejme tomu znáš jí. Tahle pipka chodila na pub a vždy když přišla ozvalo se mohutné ,, Ahoj peguško :P". Úchyláci, kteří si myslí, že si přes cs najdou holku. Takhle si ona získala fanoušky, takže si nikdo nemyslel, že by mohla bejt zaplá. Ti ostatní z nás, kteří nejsou na nějaký psaní v cs ale pro hraní, si o ní udělali obrázek. Vince moc dobře věděl co je to za blbku a že je zaplá. A narovinu řeknu, že jsem si myslel i já, že je zaplá už od začátku. Pak přišel sypaj! který vše doložil. S vincem souhlasím, nemusím mu lízt do prdele. Ne vždy sem s jeho názorem a vadí mi jeho chování, ale v tomhle případě měl pravdu. Navíc, proč došla pro unban až teď? Asi ze stejnýho důvodu, proč píše smajlíka za každým slovem. Já si z ní na prdel nesednu i kdyby dostala unban, tak jí stále budu považovat za haxora a nezajmaj mě okolnosti. Časy tady se rozumně vysvětlili, flash to tu vyčasoval s čímž já souhlasím. To na ty schody bylo jasné a na sluchátka to neuhraješ, ikdyby si měla sluchátka ze zlata.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Protoze je na vejsce a ma zkouskove obdobi, kdykoliv se ji zeptam jestli jde hrat napise ze nemuze ze se uci uz po dobu cca dvou mesicu proto az ted ale to uz tu psala asi po 8356

    A opravdu nejsem uchylak co si mysli ze po cs najde svoji holku, ale zase reknu narovinu ze ji beru jako internetovou kamaradku ale hlavne nepis ze proto se ji zastavam, kdybych vedel ze ma wh tak k tomu nenapisu ani slovo..takovych uz bylo.
    Naposledy upraveno Slunicko; 03-01-13 v 16:54.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •