Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 71 z 71

Téma: Perlička :)

  1. #61
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Re: Perlička :)

    Virgine máš pravdu....já su třeba na ZM totální lama a dycky jak tam hraju a si tam ty tak kempíš sám nebo lovíš prostě jde vidět že to umíš..:)...já většinou přežiju jenom když sem v kempu sám...(stejně mě pak killnou..:D..)...a co se týká těch vylepšení tak to skoro nikdo neřeší a furt je tam plno...Zombie mod se prostě musí umět hrát a jen pár lidí to umí...ale jinak to skóre je fakt brutální..:D...Respekt..:)

  2. #62

    Re: Perlička :)

    Ono to má i svoje nevýhody bejt dominantní je hodně nepřátel a lidí co neumí úspěch odpustit. Pravda je, že to je ve skutečnosti velmi jednoduchá hra i když díky všem těm možnostem co si můžeš koupit vypadá složitě. I to, že tě na začátku rychle nakazí může bejt obrovská výhoda. Stačí se ke každé situaci správně postavit nic víc to není.

  3. #63
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Perlička :)

    krásné počtení :D

  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Perlička :)

    Pěkně virgins si talent :DDD jako já :D já měl 971 ale to už je skoro rok..ale i tak nice

  5. #65

    Re: Perlička :)

    HaHa mam vic... :D Ale jinak bombasticky skore...

  6. #66
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kopidlno
    Příspěvky
    226

    Re: Perlička :)

    Ahoj jen chci dodat že těch 1030 nebo kolik že to je není nic moc . Pokud mě někdo ještě na zm zná zaludex [:P][vole] tak já s mými kámoši jsme dávali score 1 např ja 1070 Hráč kokos [:P][vole] dal 1150 . Dexter [:P][vole] 1100 a hráč Patres dal dokonce 2000 A jediné v čem spočívá takové score je za 1) kámoši na skypu nebo tak ty vám pomohou nakazit všechny ostatní hráče za 2) okolo 50b bohatě stačí 3) a pote jen vyjít z campu a začít lovit (dávat všude laser miny a kamoši budou odbouchávat) a nesmíte stratit armor jestliže o něj přijdete a nemate na další tak se nemůžete pohybovat tedy je po vás to je nejspíše vše :-)

  7. #67
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    33

    Re: Perlička :)

    zaludex jjo tohle skore jste nahrali na zm 2,ale na zm 1 je to uplne neco jinyho maš tam smokery ktery tě přitahnout a některy se z toh ošpatne dostava a ztraciš tim čas,což na zm 2 jen behaš a pokladaš LM a nic se ti nemuže skoro stat.Na zm 2 přeš 1000 fragu nahraju dost lidi ja už jsem dal přes 2000 fragu třeba ale na zm 1 sem dal max . 1494 ..což je rozdil 500 fragu.

  8. #68
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kopidlno
    Příspěvky
    226

    Re: Perlička :)

    Ale právě že na zm 1 jsme hodili těch 2000 fragu Ale jinak máš pravdu na zm2 to je o něco málo lehčí :-)

  9. #69

    Re: Perlička :)

    Citovat Původně založeno zaludex Zobrazit příspěvky
    Ahoj jen chci dodat že těch 1030 nebo kolik že to je není nic moc . Pokud mě někdo ještě na zm zná zaludex [:P][vole] tak já s mými kámoši jsme dávali score 1 např ja 1070 Hráč kokos [:P][vole] dal 1150 . Dexter [:P][vole] 1100 a hráč Patres dal dokonce 2000 A jediné v čem spočívá takové score je za 1) kámoši na skypu nebo tak ty vám pomohou nakazit všechny ostatní hráče za 2) okolo 50b bohatě stačí 3) a pote jen vyjít z campu a začít lovit (dávat všude laser miny a kamoši budou odbouchávat) a nesmíte stratit armor jestliže o něj přijdete a nemate na další tak se nemůžete pohybovat tedy je po vás to je nejspíše vše :-)
    Tak score kde ti pomáhaj kámoši to se snad ani nedá počítat. Zkuste radši hrát sami jestli se vám podaří udělat aspoň 600. Rady přes skype jsou u nás zakázaný můžete bejt rádi, že nedostanete ban. Můžete si bejt ted jistý, že si vás ohlídáme a jestli uvidíme, že opravdu tuhle taktiku provozujete záměrně tak s tímhle přiznáním dostanete perma.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 29-10-11 v 22:14.

  10. #70
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Perlička :)

    Virgins to preháňaš je to len zombie server nie classic.

    Zaludex máš dôkaz o tom score? Aj ja môžem povedať že som nahral 10000000000 fragu a som totaluplnemegaskill. Podľa mňa nejde o skill. Jak písal Virgins ide o to použiť mozog.

  11. #71

    Re: Perlička :)

    No je to zneužívání stejně jako na classicu. Tím že záměrně někomu lezou do min, aby ho nemohli nakazit kazej ostatním hru. Jednou to uvidim a celý trio zabanuju. Musej si rozmyslet jestli budou hrát fér jako ostatní a nebo jestli budou hráčům kazit hru.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 30-10-11 v 03:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •