Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Gou(da)čko

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Gou(da)čko

    Nazdar,

    Na úvod teda mazec, jak jste to tu pohřbili a nechápu, že to ještě Kotel cáluje.

    Anyways, doba je zlá a sháním nějaký fellows na goučko, nejlíp 5 stacked faceity, ta ruská rakovina už přesáhla meze a random queue mi bere roky života.

    Hodim sem link na profil https://steamcommunity.com/profiles/76561199045363004/ kdyby někdo chtěl zahrát. Jen bych prosil 18+ s mikrofonem, už jsem starší člověk a nechci umřít na infarkt, jak se budu nervovat z dětí.

    Zdravím legendy Kotelny a oldschool hráče. Na závěr vzkaz Grakonovi: Nemůžu na Tebe nikdy zapomenout, snad Ti dorostly odumřelé mozkové buňky.

  2. #2


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Gou(da)čko

    za to že seš hard stuck v lv 5 rusové nemůžou hh


    yo


  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Re: Gou(da)čko

    Romčo můj milý, kde jsi četl o levelu? V tom vidláckým Brně Tě nenaučili číst? Vznesl jsem 2 relevantní požadavky, z toho ani jeden nebyl o levelu. Doplň si znalosti a pak mi odpovídej znovu.

  4. #4


    Odpověď: Gou(da)čko

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Na závěr vzkaz Grakonovi: Nemůžu na Tebe nikdy zapomenout, snad Ti dorostly odumřelé mozkové buňky.
    Co je to mozek?

  5. #5


    Odpověď: Re: Gou(da)čko

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Romčo můj milý, kde jsi četl o levelu? V tom vidláckým Brně Tě nenaučili číst? Vznesl jsem 2 relevantní požadavky, z toho ani jeden nebyl o levelu. Doplň si znalosti a pak mi odpovídej znovu.
    hele Maro já se vždycky rád zasměju vtipům o Brně ale když je to od někoho kdo je prej z Mostu tak to prostě nejde člověče

    nejspíš jsme se úplně nepochopili neboť já fakt nemám zájem stát se členem tvýho faceit gangu a tím pádem jsou mi tvoje požadavky kompletně u prdele
    jen mi přišlo vtipný že někdo kdo není schopnej vylézt z lv 5 (viz ten steam profile co si postnul) si stěžuje na ruskou rakovinu a podobný věci –⁠ prostě mi to nedalo a musel jsem si trochu rejpnout

    každopádně hodně štěstí v hledaní tvých fellows


    yo


  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Re: Gou(da)čko

    Ne, já jsem Tě pochopil velmi dobře. Asi nemá moc cenu Ti vysvětlovat, že level je asi to poslední, co mě zajímá, nýbrž chtíč se ve volném čase nenasrat se zbytečnou sortou lidí. Ty a ani já už nejsme ve věku, kdy by byl celodenní a každodenní grind her náplní života, tím pádem nemám přehnané ambice se bezhlavě pouštět do lvl 10 a tím si zvyšovat ego. Suma sumárum, stěžuju si na mindset spoluhráčů, nikoliv na herní dovednosti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •