Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: Klan

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Klan

    Tak vam ide len o paniaze z VIP aby ste sa mali lepsie a pritom nemate cas ? Lenze ja mam 16 rokov a chodim na strednu skolu a najmenej mame 7hodin v skole. Hravam futbal treningy mame 3x tyzdenne a hravam stolny tennis. Csko hram kazdy den tak 1 a pol hodiny. Bol by som RAD keby ste si z toho preťaženého tyzdna plneho povinnosti nasli max 15 minut a spravili tu registraciu :)
    Vip stoji 30kc z toho len 10kc ide Kotlovi.. To sa mu akurat zaplatia servery takze mu neostane nic... ok, ked to trva 15 minut sprav to a posli nam to, uz sa tesime :)

    Ok v pohode. Spravte to, mne je to jedno kedy :). Bol by som rad aby sa to dalo do poriadku. A 60 serverov tu nemate :D. Asi sa budem riadit podla teba, nebudem hrat na rank ale na zabavu :). A vy admini z toho VIP nic nemate.
    ??
    Ked to robite za darmo tak velka poklona VAM ze si na to najdete cas :). A ja viem ze z toho VIP su neni miliony ale nejake slusne peniaze su z toho ;-D. Ja viem ze ma tu aj tak mate za nejakeho debila :D
    Nie nemame z toho nic... Ano mame len 59 serverov a ked zratam aj minecraft, half-life a cs:go tak 63
    Naposledy upraveno Lazik; 05-03-13 v 21:41.
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Klan

    Všetko sa dá ale zas nik na to čas a ešte by to malo byť aj dobre spravené.

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Klan

    A niekedy tu registraciu spravite prosim vas ? :D mne jedno ze kedy :). A vies mi povedat ze ci nejaky admin sem tam pride na paintball ak ano tak aky? A mozes mi povedat kolko tak priemerne dostane admin ?

  4. #19
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Klan

    A mozes mi povedat kedy prestanes pisat sracky a zabanujes sa?

  5. #20
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Klan

    A nešlo by udělat aby se rank započítával na ID?

  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele brat brata
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    145

    Re: Klan

    Citovat Původně založeno husky Zobrazit příspěvky
    Co ste lenivy admimi ? :D vsetko viete spravit ale nikomu sa nechce? :D ale tie nove vylepsenia na paintballe ste zabili :D ale to s tou registraciou nieje zly napad :D
    Citovat Původně založeno husky Zobrazit příspěvky
    Tak vam ide len o paniaze z VIP aby ste sa mali lepsie a pritom nemate cas ? Lenze ja mam 16 rokov a chodim na strednu skolu a najmenej mame 7hodin v skole. Hravam futbal treningy mame 3x tyzdenne a hravam stolny tennis. Csko hram kazdy den tak 1 a pol hodiny. Bol by som RAD keby ste si z toho preťaženého tyzdna plneho povinnosti nasli max 15 minut a spravili tu registraciu :)
    husky toto si povedal taku debilinu skus si zalozit vlastnich 59 serverov zaved VIP skoro najlacnejsie na CS 1.6 za 30kč a potom vrav co kotel dava do vrecka ked tak pocitam taaaaak cca 1Kč ked ma stastie a aj to keby mu ostane da do serverov a uroby nieco nie len pre seba ale pre HRAČOV

    Citovat Původně založeno husky Zobrazit příspěvky
    Ok v pohode. Spravte to, mne je to jedno kedy :). Bol by som rad aby sa to dalo do poriadku. A 60 serverov tu nemate :D. Asi sa budem riadit podla teba, nebudem hrat na rank ale na zabavu :). A vy admini z toho VIP nic nemate.
    ??
    Ked to robite za darmo tak velka poklona VAM ze si na to najdete cas :). A ja viem ze z toho VIP su neni miliony ale nejake slusne peniaze su z toho ;-D. Ja viem ze ma tu aj tak mate za nejakeho debila :D
    Citovat Původně založeno husky Zobrazit příspěvky
    A niekedy tu registraciu spravite prosim vas ? :D mne jedno ze kedy :). A vies mi povedat ze ci nejaky admin sem tam pride na paintball ak ano tak aky? A mozes mi povedat kolko tak priemerne dostane admin ?
    Citovat Původně založeno [T]rey^^ Zobrazit příspěvky
    A mozes mi povedat kedy prestanes pisat sracky a zabanujes sa?
    No na te sracky co pisal husky dal Trey krasne zakoncenie :-)
    Naposledy upraveno brat brata; 13-03-13 v 14:18.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: Klan

    Citovat Původně založeno brat brata Zobrazit příspěvky
    husky toto si povedal taku debilinu skus si zalozit vlastnich 59 serverov zaved VIP skoro najlacnejsie na CS 1.6 za 30kč a potom vrav co kotel dava do vrecka ked tak pocitam taaaaak cca 1Kč ked ma stastie a aj to keby mu ostane da do serverov a uroby nieco nie len pre seba ale pre HRAČOV






    No na te sracky co pisal husky dal Trey krasne zakoncenie :-)
    Ty nejsi o moc lepší :-))))))

  8. #23

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Klan

    Prosil bych aby nějakej admin dyštak zašel nebo se staral o paintball 1 , a 2 protože vetšinou píšou samé urážející zprávy a říkaj že maj wh a ab len že jsme je zabily a eště nemohli byste aby vůdce clanu mohl vyhazovat (i když odešel a zpátky přišel) no ako i u jiných multiplayerových hrách nebo třeba na internetu aby mněl přehled o hráčov, protože většinou tam přídou sami i když je to to vůdce nežádal nebo už to nehrajou a som tam zbyteční potom už lenom brání v tom aby clan sa zlepšoval a byl lepší protože čím víc členov přijde tak se i o tolik zhorší postavení no ako že by mohli bejt 10 ale kvůli tomu že je tam moc zbytečnejch hráčov tak su 15 například. dík že jsi toto přečtete a dostanu odpověd

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •