Strana 78 z 79 PrvníPrvní ... 286876777879 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1,156 do 1,170 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #1156
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    Odpověď: Posilovna

    Ze začátku bude mít sračku ze všech proteinu protože tělo nezvládá takovej příjem bílkovin
    drogy

  2. #1157
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Posilovna

    Taky prijem bielkovin? Co tam je kolko? Jednu odmerku mas cca 20g bielkoviny. To je rovnako jak 100g masa :D, To je tak decka porcia. Nekupuj podradne doplnky vyzivy a nebudes mat sracku. Za tie roky som vyskusal x potreinov a nemal som nikdy sracku. Jedina moznost je, ze mas alergiu na laktozu ale inak je to kokotina jak mraky.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #1158
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    Odpověď: Posilovna

    Nechci se tu hádat, každej asi cvičíme jinak, ale já jsem teda vždycky dává minimálně 2x spíš 3x tolik.
    drogy

  4. #1159
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Posilovna

    Nemam zaujem sa hadat ale nestras zbytocne chalana, ked to tak vobec nemusi byt. Inak, si si dufam vedomy toho, ze ked si daval take davky, tak ti to telo aj tak nestravilo a prd z toho.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  5. #1160
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno YeFo Zobrazit příspěvky
    Dobrý den.

    Vážím 60kg, jsem typ člověka který těžce přibere.. a chtěl bych začít cvičit, jen nevím jak. Nějaké rady? Všech 70 stran se mi číst nechce.. tak kdyby někdo pomohl, byl bych rád. Děkují.

    Yefo.
    Čau v prvom rade toto by mal byť ten posledný web, kde hľadať rady ohľadom cvičenia.

    Máš 60 kg, nikdy si necvičil. Ideálne je nájsť si na začiatok niekoho kto ťa povedie a ukáže ti techniku cvikov atd.
    Inak asi klasika - jesť kvalitné sachre (ryža, zemiaky, cestoviny, ovsene vločky..), bielkoviny (maso,maso,maso,maso,ryby,vajcia..)- ja osobne by som sa nezameriaval na bielkoviny z mliečnych výrobkov, ale každý to ma inak. Na druhej strane ak už, tak nech to je cottage alebo ten tvaroh na večer. Nezabudaj tiež na tuky (olej-extra panenský, rybí olej, orechy, lanove semienka..)

    Čo sa cvičenia týka zameriavať sa na komplexné cviky, nie izolované,tj drepy,dipy, zhyby, mŕtvy ťah, tlaky v stoji atď. Treba viac čítať a hľadať, je toho plný internet.
    Ak máš peniaze odporúčam nestrácať čas a zaplatiť kľudne pár hodín s trénerom.

  6. #1161
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno bol raz jeden král Zobrazit příspěvky
    Takto sem taky začínal, kup si protein, doporučoval jsem tu jeden. Připrav se ale že ze začátku budeš mít sračku :D Tělo si potřebuje zvyknout na novej režim. Ale jen na proteinu to neuděláš, mě taky nešlo nabírat jen z proteinu. Já jsem dával před spaním každej den tvaroh a za 3/4 roku jsem nahodil 12kg. Jestli začínáš zkus si najít sparinga protože samotnýho tě to nejspíš přestane bavit. + ze začátku aby jsi se špatnou technikou nedojebal koukni na nějaký videa na yt. Nejvíc ti to vysvětli asi Aleš Lamka nebo Fredy Krígl. Jestli chceš mužu ti sem poslat fotku jak tvarohovej objem funguje xd
    Ako možeš niekomu radiť, keď napíšeš, že si pribral 12kg z tvarohu ? To je totálny bullshit, chalan teraz príde domov nakúpi 15 tvarohov a bude to nasilu tlačiť do hlavy pred spaním, do toho dá trikrát denne protein a jediné čo sa stane je, že vyjebe peniaze za doplnok, ktorý mimochodom ani nepotrebuje.
    Keď si mu už chcel poradiť nejaký suplement, tak to mali byť jednoznačne aminokyseliny.

  7. #1162
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Posilovna

    Děkují všem kteří se mi snaží nějak poradit. Nejspíš pár penízku do toho trenéra přeci jen hodím.. uvidím dle okolnosti. Prvě se i bojím do té posilovny vkročit.. přeci jen nejsem zkušený a dle mého se mi budou smát. Já taková tyčka.. a oni bycáky jak já hlavu.

  8. #1163
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno YeFo Zobrazit příspěvky
    Děkují všem kteří se mi snaží nějak poradit. Nejspíš pár penízku do toho trenéra přeci jen hodím.. uvidím dle okolnosti. Prvě se i bojím do té posilovny vkročit.. přeci jen nejsem zkušený a dle mého se mi budou smát. Já taková tyčka.. a oni bycáky jak já hlavu.
    Nezabúdaj, že každý nejak začínal a smiať sa ti nebudú neboj.

  9. #1164


    Re: Posilovna

    Ze začátku bych se na suplementy vykašlal a zaměřil se na změnu stravovacích návyků, což pro některé lidi bývá nejhorší. Co se jídla týče, to už ti poradili výše. Hodně masa, salámy, sýry, vajíčka, ovesné vločky, rýže, těstoviny i zelenina. Měl by ses vyhnout umělým sladkostem. Tělo při cvičení spálí hodně cukru, proto by ses měl i hodně zaměřit na ovoce. Dále se vyhni sladkému a bílému pečivu. Co se týče pití, tak nejlepší je jen obyčejná voda z kohoutku. Jít do posilovny se vůbec nemusíš bát. Záleží jak kde, někde si tě prostě nevšímají, někde ti i poradí. Hlavně se musíš naučit správné techniky cvičení, jinak si můžeš nepříjemně ublížit. Hlavně to ze začátku moc nepřepalovat, jinak se další dny nebudeš moc hýbat. Tělo si musí nejdříve zvyknout, že se s ním něco děje. Teprve až změníš svoje stravovací návyky a naučíš se základní techniky cvičení, teprve pak bych nasadil suplementy. Jinak by to byla zbytečná ztráta peněz. Hodně ti pomůže, když si najdeš sparinga. A hlavně nikdy nezapomínej na jedno: Cvičíš jen pro sebe, ne pro nikoho dalšího!
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-07-17 v 22:14.

  10. #1165
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Posilovna

    BCAA može okamžite, rovnako vitamíny. Protein odhliadnuc od toho čo zje.
    Ale tieto veci on zistí sám, píše, že ešte nikdy v posilke nebol. Prvý krok je zdvihnúť prdel. Druhý krok by som mu radil trénera. Ten mu poradí najlepšie a dá naňho aspon v uvodnych tréningoch pozor. Príliš často vidím mladých chalanov ako dojdu do posilovne prvýkrát a okamžite vidno, že cviči "dnes" ramená a trepe sa na kladku.
    S trénerom by sa naučil správne zahriať telo, rozcvičiť a postupne zpevniť telo a pripraviť ho na tréning pre jednotlivé partie. Ak si ho nemože dovoliť, tak nájsť sparinga, čo už má niečo odcvičené a ak nemá ani to, tak veľa veľa čítať. Predovšetkým fóra na to určené.

  11. #1166
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    0


    Odpověď: Posilovna

    A jak často jíst aby to bylo pravidelný? Co 2h?

  12. #1167
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno YeFo Zobrazit příspěvky
    A jak často jíst aby to bylo pravidelný? Co 2h?
    Aspon 5x denne. cize asi kazde 3-4 hodiny a vypit aspon 3-4 litre vody. zo zaciatku to asi ani nedas. tiez som nezvladal tolko jest. Zalezi, co od toho cakas. Ci chces mat len pohyb alebo vybudovat nejaku postavu. Ak to beries len tak ledabolo, tak to nejak extra ani neries a len cvic. Ked chces, tak mi hod pm a napisem ti tam priblizne ake potraviny a kolko toho jest. netvrdim, ze som v tom nejaky expert ale ked vidim, co tu pisu niektori, tak mi je do placu z toho.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  13. #1168
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Puky Zobrazit příspěvky
    Ma niekto skúsenosť so https://www.biotechusa.sk/c/spalovac...hoC7B0QAvD_BwE ? Pomáha to? Mamka začala chudnúť tak či ma význam užívať to :D vďaka
    http://www.steroidy.eu/index.php?rou...product_id=116

    Tento je dobry ale nech od toho vela necaka. http://hodnocenisuplementu.cz/suplem...rmo-fusion-665
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  14. #1169
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Aspon 5x denne. cize asi kazde 3-4 hodiny a vypit aspon 3-4 litre vody. zo zaciatku to asi ani nedas. tiez som nezvladal tolko jest. Zalezi, co od toho cakas. Ci chces mat len pohyb alebo vybudovat nejaku postavu. Ak to beries len tak ledabolo, tak to nejak extra ani neries a len cvic. Ked chces, tak mi hod pm a napisem ti tam priblizne ake potraviny a kolko toho jest. netvrdim, ze som v tom nejaky expert ale ked vidim, co tu pisu niektori, tak mi je do placu z toho.
    Čo konkrétne myslíš ?


    Yefo: Zo začiatku sa vyhýbaj pocitu hladu, telo si jedlo bude pýtať. 3-4 hod. ako píše vyššie je ideálne, ale najlepšie to budeš vedieť, keď vyskúšaš.

  15. #1170
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Čo konkrétne myslíš ?

    Yefo: Zo začiatku sa vyhýbaj pocitu hladu, telo si jedlo bude pýtať. 3-4 hod. ako píše vyššie je ideálne, ale najlepšie to budeš vedieť, keď vyskúšaš.

    reci typu protein protein nici ladviny, 12 tvarohov denne alebo kazdy den cvicit s vedrami vody bicepsy, co sa tu este v minulosti pisalo. kazdy, kto cvici mesiac je tu odbornik na treningy a suplementaciu :D tiez nie som vyzivovy poradca a pise sa tu vela spravnych veci a ocividne tu niektori tomu rozumia, ale ked je niekto novacik, tak je z toho potom mimo, ked niekto, co vie o tom prd ide davat rozumy. ja si myslim, ze ked niekto zacina, tak to nemusi nejak riesit. zbytocne mu to pletie hlavu. radsej si precitat nejaky rozumny clanok, nez tu pocuvat 15 rocnych cvicencov, co cvicia 2 mesiace.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •