Strana 73 z 79 PrvníPrvní ... 23637172737475 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1,081 do 1,095 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #1081
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Tento chlapik si pichal aj synthol :D ale co sa tyka stravy ma urcite pravdu
    Tak pravdu má, ale né každý si může dovolit domácí zdroj proteinů, je to nejden finančně ale i časově náročné.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #1082
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Posilovna

    No neviem, 10 vajcia denne zjest je dost podla mna, a tak ako pisal koks nie je na to ani cas.:D

  3. #1083
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky
    No neviem, 10 vajcia denne zjest je dost podla mna, a tak ako pisal koks nie je na to ani cas.:D

    ten pocet vajec zas nemozes brat doslovne :) a hej to je pravda ze to je velmi narocne na cas a pre studujuceho cloveka bez prijmu a bohatich rodicov nepredstavitelne

  4. #1084
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno kaufly Zobrazit příspěvky
    Tak co.. jak jsi na tom po kuře...? jak bys to ohodnotil..? jinak jsi začal docela i an vyšších dávkách, na kolik Tě vyšla kura..?
    Jsem se taky rozhodl vyzkoušet.. hodím tam sustanon a oxandrolone.. tak jsem na to zvědavej, zejména na ty vpichy.. sustan prej docela bolí -_-
    Daj vediet ako si dopadol. Zacinam nad tym uvazovat aj ja. Kamarat daval do seba naposim. Nepoznam vsetky okolnosti okolo toho ale neskotucne sa z toho vyhadzal po celom tele.
    Naposledy upraveno human; 13-06-15 v 17:55.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  5. #1085
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Posilovna



  6. #1086


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Daj vediet ako si dopadol. Zacinam nad tym uvazovat aj ja. Kamarat daval do seba naposim. Nepoznam vsetky okolnosti okolo toho ale neskotucne sa z toho vyhadzal po celom tele.
    Hele nakonec jsem vzal Sustík a k tomu methan pro začátek, oxan nechám na jaro do diety.. ale jinak jsem u konce.. sustík klasicky po 250 (10x), každý 6. den.. a methan jsem cykloval z 10mg max na 30mg / den a měl jsem jenom jedno balení 10mg / 100tab... spolubydlící měl to samé.. já šel z 86 na 92kg.. a spolubydlící byl po dietě, tak jemu to lezlo lépe z 88 na 99kg šel.. jinak je to pecka.. regenerace samozřejmě lepší.. trénink taky úplně o něčem jiném, víc energie, víc síly, mnohem lepší pumpování.. jenom se toho nebát.. já např o cvicích jako bench, dřep, mrtvola.. jsem šel na maximálky o 15-30kg víc.. podle toho na kterém cviku no.. spolubydlící nápodobně se silou.. teď jsem dojel methan a pojedu už 4 týdny čistě jen sustík, tak jsem zvědavej co mi to nechá po PCT..

    jinak asi takhle.. mrtvolu jsem 2 roky necvičil kvůli zkurvený bederní páteři, tudíž jsem nemohl jet pořádně ani dřepy..
    ale před kůrou jsem cvičil mrtvolu asi měsíc a moje max byla 130kg a při kůře 170kg.. dřepy jsem jezdil před kúrou na serie 8x100kg a při kúře mi nedělalo problém jet 8x130.. dřepy moc nejezdím, protože nemáme vhodnou posilovnu a nemáme tu ani dřepovací stojan, ani klec, prostě nic, takže jsem nezkoušel na MAX... prostě činku si musím vzít z benche, že se držáky dám víš a dřepovat.. ale nohy a záda mám dost zaostalá, protože ta bederní páteř mi dělala fakt šílené problémy.. v jednu chvíli mě to chytlo tak, že jsem nemohl ani dva dny chodit a každý pohyb mě bolel.. -_- jinak bench jsem měl max před kúrou 120kg a při 140kg.. se steriodama to chce fakt "potrhat a napumpovat" a né žádný pim pam, a pro to tělo docela šok.. člověk tam fakt musí házet ty váhy, aby to měli smysl, takže klouby a šlachy dost trpí a hlavně potom kolena a tak celkově chodidla, když člověk z ničeho nic přibere tolik kilo nahoru... :-)
    Naposledy upraveno kaufly; 05-07-15 v 18:47.
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  7. #1087
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Posilovna

    To je hodně zajímavý a teď jednu filozofickou otázku, oplatí se to, když si u toho (jak sám píšeš) dost kurvíš klouby a šlachy? Abys pak v 50 nejezdil na kryplkáře a nelitoval toho.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  8. #1088


    Odpověď: Posilovna

    to je dosti rozsáhlé téma.. on např. ten methan má tendence aromatizovat na estrogen, což vede k retenci vody.. což po vysazení zase odteče.. takže se zase tělo odlehčí.. je to o látkách, můžeš tam třeba posílat nandrolone, který tam hodně dávají silový závodníci a ten se používá např. i pro léčení kloubů a šlach.. ale jako je samozřejmě lepší při kůře tam podávat i nějakou kvalitní kloubní výživu, což já začal dávat až od půlky.. (animal flex) a šlo to po pár týdnech docela znát.. :-) a co se týče těch tréninků, tak mimo kúru zase nejedeš nějaký obrovský váhy, takže si zase odpočinou.. navíc po kúře při PCT kdy budeš mít vlastní tst na nule, tak taky nebudeš moct jezdit zrovna nějaký hardcore tréninky, protože by to tělo nezvládlo regenerovat, takže jen pim pam z lehka.. :-)

    ale myslím si, že jako vyloženě se bavit o kurvení šlach a kloubů to né..
    Naposledy upraveno kaufly; 05-07-15 v 23:42.
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  9. #1089
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno kaufly Zobrazit příspěvky
    Hele nakonec jsem vzal Sustík a k tomu methan pro začátek, oxan nechám na jaro do diety.. ale jinak jsem u konce.. sustík klasicky po 250 (10x), každý 6. den.. a methan jsem cykloval z 10mg max na 30mg / den a měl jsem jenom jedno balení 10mg / 100tab... spolubydlící měl to samé.. já šel z 86 na 92kg.. a spolubydlící byl po dietě, tak jemu to lezlo lépe z 88 na 99kg šel.. jinak je to pecka.. regenerace samozřejmě lepší.. trénink taky úplně o něčem jiném, víc energie, víc síly, mnohem lepší pumpování.. jenom se toho nebát.. já např o cvicích jako bench, dřep, mrtvola.. jsem šel na maximálky o 15-30kg víc.. podle toho na kterém cviku no.. spolubydlící nápodobně se silou.. teď jsem dojel methan a pojedu už 4 týdny čistě jen sustík, tak jsem zvědavej co mi to nechá po PCT..

    jinak asi takhle.. mrtvolu jsem 2 roky necvičil kvůli zkurvený bederní páteři, tudíž jsem nemohl jet pořádně ani dřepy..
    ale před kůrou jsem cvičil mrtvolu asi měsíc a moje max byla 130kg a při kůře 170kg.. dřepy jsem jezdil před kúrou na serie 8x100kg a při kúře mi nedělalo problém jet 8x130.. dřepy moc nejezdím, protože nemáme vhodnou posilovnu a nemáme tu ani dřepovací stojan, ani klec, prostě nic, takže jsem nezkoušel na MAX... prostě činku si musím vzít z benche, že se držáky dám víš a dřepovat.. ale nohy a záda mám dost zaostalá, protože ta bederní páteř mi dělala fakt šílené problémy.. v jednu chvíli mě to chytlo tak, že jsem nemohl ani dva dny chodit a každý pohyb mě bolel.. -_- jinak bench jsem měl max před kúrou 120kg a při 140kg.. se steriodama to chce fakt "potrhat a napumpovat" a né žádný pim pam, a pro to tělo docela šok.. člověk tam fakt musí házet ty váhy, aby to měli smysl, takže klouby a šlachy dost trpí a hlavně potom kolena a tak celkově chodidla, když člověk z ničeho nic přibere tolik kilo nahoru... :-)

    Znie to super a z tvojho pohladu to vyzera fajn, tak ze ti gratulujem. Kamarat sa nejak dokurvil s naposimom. Sice mu to zaberalo ale neskutocne sa z toho vyhadzal. Ja chcem v zime skusit stanozolol. Neplanujem s tym pokracovat aj v buducnosti ale chcem vediet, co to so mnou spravi.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  10. #1090


    Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Znie to super a z tvojho pohladu to vyzera fajn, tak ze ti gratulujem. Kamarat sa nejak dokurvil s naposimom. Sice mu to zaberalo ale neskutocne sa z toho vyhadzal. Ja chcem v zime skusit stanozolol. Neplanujem s tym pokracovat aj v buducnosti ale chcem vediet, co to so mnou spravi.
    čistě jenom stanozolol je na prd, chce to k tomu nějaký tst k tomu.. jedna látka se nevyplatí brát, chce to minimálně jednu formu injekční a druhou třeba tablety, aby to tolik nezatěžovalo játra.. stanozolol je hrozná pumpa, ty svaly se s tím napumpují dost rychle, ale jako má to i svoje zápory, protože se pak cvičí na hovno, když už si napumpovaný.. teda jako věc názoru no

    jinak ten naposim... tak to je ten Methandienone (methan) co jsem bral i já, jenom to má zase jiný obchodní název... to samí.. samostatný je to kravina brát.. snižuje ti hlavně vlastní testosteron, tudiž je lepší ho brát s nějakým tst, jinak to je o ničem... jako zadržuje to zase v tobě tu vodu, dá ti to sílu, ale bez testosteronu ti to moc neporoste.. chce to si o tom s někým pořádně promluvit, kdo to bere a aby ti to rovnou sehnal od jeho zdroje, hlavně to nebrat z internetu! a nejdůležitější bez mít pořádný PCT!
    Naposledy upraveno kaufly; 06-07-15 v 20:40.
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  11. #1091
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Odpověď: Posilovna

    složí mi někdo objemovku cvičební plán + jídelníček? necelejch 70kilo ekto 172, do posilky chodim někdy i 4x týdně, ale mám to hrozně random stejně jako stravu

  12. #1092
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Posilovna

    https://youtu.be/cw9iVKKLsss

    "Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift no heavy ass weights"

    Čo viac dodať, nemá konkurenciu.

  13. #1093
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    26


    ​I LOVE CLASSIC

  14. #1094
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Posilovna

    Čo vravíte na vylučenie Kai Greenea ?
    riadna sračka ..jediný ktorý mohol Phila ohroziť

  15. #1095
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    složí mi někdo objemovku cvičební plán + jídelníček? necelejch 70kilo ekto 172, do posilky chodim někdy i 4x týdně, ale mám to hrozně random stejně jako stravu
    To by musel bejt někdo hodně hodnej. Na tomhle si týpci vydělávaj docela lehký peníze, taky jsem si ho musel zaplatit, ale naštěstí kámoš je trenér. :-D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •