Strana 64 z 79 PrvníPrvní ... 1454626364656674 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 946 do 960 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #946
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Lallinka Zobrazit příspěvky
    tohle prej nakopavac je, nevim treba by mi to pomohlo spis psychicky, recenze jsou na to taky dobry. Slunicko tak mi hod fb :) a s tim jidlem, vzhledem k tomu, ze prvni jidlo jim vetsinou tak v 1 odpoledne tak se nejdriv musim vubec naucit snidat :D
    https://www.facebook.com/kuba.pechysko

    je to vedené jako spalovač tuku, nevidím tam žádnou látku, kterou bych znal, co by ti měla pomoct nahodit tě.. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #947
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918


    Re: Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    https://www.facebook.com/kuba.pechysko

    je to vedené jako spalovač tuku, nevidím tam žádnou látku, kterou bych znal, co by ti měla pomoct nahodit tě.. :)
    hm tak to je v pytli :D No a neco jinyho? Carnitin?

  3. #948
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Carnitin, podle toho kterej, L-carnitin by pro tebe byl dobrej, D-carnitin asi ne no :D

    Ten podporuje výkonnost a snižuje únavu člověka, taky se uvádí jako spalovač tuku. To by pro tebe bylo asi dobrý, hlavní je zvýšit tu výkonnost, aby jsi to pořádně vydřela, tak se spalují tuky nejlíp, taky mi řekni, kde by sis představovala zhubnout, nebo celkově? :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #949
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Carnitin, podle toho kterej, L-carnitin by pro tebe byl dobrej, D-carnitin asi ne no :D

    Ten podporuje výkonnost a snižuje únavu člověka, taky se uvádí jako spalovač tuku. To by pro tebe bylo asi dobrý, hlavní je zvýšit tu výkonnost, aby jsi to pořádně vydřela, tak se spalují tuky nejlíp, taky mi řekni, kde by sis představovala zhubnout, nebo celkově? :)
    jako uplne idealni by bylo kdybych se rano probudila hubena, ale to uz jsem zkousela a nefunguje to :( :D

    potrebuju celkove prijdu si jak golem, mam malou hlavu a obri zbytek a prvni hlavne zadek, protoze ho mam neumerne velkej svymu telu.

  5. #950
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Lallinka Zobrazit příspěvky
    jako uplne idealni by bylo kdybych se rano probudila hubena, ale to uz jsem zkousela a nefunguje to :( :D

    potrebuju celkove prijdu si jak golem, mam malou hlavu a obri zbytek a prvni hlavne zadek, protoze ho mam neumerne velkej svymu telu.
    Koukal jsem na tvé fotky a podle mě spíš trpíš chorobou zvanou vidím se tlustá :D Podle mě jsi akorát, mě se takové holky líbí, ale je to na tobě, pomůžu ti s tvou představou, jak budu moc. :) Zítra ti napíšu na fb, za chvíli přijde přítelkyně a asi bude lepší, když tu nebudu řešit jiné slečny :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #951
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Koukal jsem na tvé fotky a podle mě spíš trpíš chorobou zvanou vidím se tlustá :D Podle mě jsi akorát, mě se takové holky líbí, ale je to na tobě, pomůžu ti s tvou představou, jak budu moc. :) Zítra ti napíšu na fb, za chvíli přijde přítelkyně a asi bude lepší, když tu nebudu řešit jiné slečny :D
    noo nasral me chlap tak ho naseru taky :D a nemam takovou predstavu je to pravda :D

  7. #952
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Tak lálinka je snad vyřešená, doufám, že jsem ti alespoň trochu pomohl (nemyslím pomohl utratit peníze :D).

    Předtím mi psalo hodně lidí ohledně těch jídelníčků, tréninků a podobně, na rovinu řeknu, že jsem se na to prostě vysral, protože se mi nechtělo (pár lidem jsem ho udělal, ale zdaleka né všem) tak pokud máte zájem, napište jako Lála na můj osobní facebook a probereme to všechno hned spolu. Ještě jednou stánka - https://www.facebook.com/kuba.pechysko
    Taky se omlouvám za to postavení k tomu, nejsem jeden z těch, co mluví ale nečiní, prostě jsem to nebral jako povinnost, tak snad vám to vynahradím tímhle.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #953


    Re: Odpověď: Posilovna

    to Karnub :

    doporucuju toto 1100 tablet za 500, no neber to:) - http://www.fitness007.cz/e-shop/spor...300-tbl-zdarma
    pokud chces trosku kvalitnejsi protein,tak rozhodne doporucuji tenhle - http://www.fitness007.cz/e-shop/spor...word=gold+whey

    btw: toto jsem si objednal minulej tejden a nemuzu si stezovat :)
    Naposledy upraveno Dexter.Morgan; 25-04-14 v 00:38.

  9. #954
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    načo ti je toľko kreatínu ?

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  10. #955
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Posilovna

    neber to ale stejne ti to vydrzi dva mesice :D
    #ego #boost

  11. #956
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno knot Zobrazit příspěvky
    minule jsme delali ve skole kliky,sedy lehy
    tech kliku jsem dal 40,to jsem byl prekvapený a pochválil mne i ucitel :D
    sedy lehy - vedel o tom dopredu tak jsem zkousel doma.. s pokrcenyma nohama dal jsem 70 a nebavilo mne to dál,řekl jsem si pohoda ve skole dam 100 a budu hero,jenomže ve škole jsem dal 33 :D byl jsem zklamaný
    nevíte čím to je?
    Spánok je mocná vec to je asi najzákladnejší kameň ak sa nevyspíš dobre nedáš ani desať a v normálke dáš dajme tomu 80 (u mna to je tak ) voda , ak nepiješ tvoj výkon sa tiež rapídne znižuje a potom cukor ten by tiež nemal chýbať .Osobne som sa vykašlal na telesnu pretože mam spolužiakov magorov čo ta kopnu do nohy a potom sa tam posekame a vo výsledku maš z každého športu ako napr. futbal doebane kĺby a doránané nohy atď. Zase mne sa stalo že som každý deň zvyšoval asi o 5 klikov ale u nejakých 60 som sa zastavil takže ak chceš dať viac tak si daj nohy napr. na posteľ alebo schody aby ti viac braly ruky alebo si na seba niečo polož potom daš 100-200 v pohode ale treba tomu čas.

  12. #957
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Posilovna


  13. #958
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Nemá tu někdo zájem o činky? Uklízím doma a vyhazuju/prodávám věci, který mi jsou k ničemu.
    Vhodné pro začátečníky i pokročilé 2x10 kg možno zakoupit jednotlivě. Jsou v hodně dobrém stavu, téměř nepožité. Zakoupeny v hervis sportu, původní cena 1200 Kč, dám to za polovic, postovne v cene.






    Pak protein od extrifitu WPC 80ka 2000g, balení je otevřené, využito cca 550g (dostávám od sponzora kvalitnější, tudíž tento nepotřebuji). Balení nyní obsahuje 1400g proteinu vanilkové příchuti. Je otevřen cca 30 dní, výdrž má ještě delší než půl roku. (Nikdy bych neprodal nic, co by mělo nějaké vady, tudíž ručím vrácením peněz při jakékoliv nespokojenosti). Cena: 350 Kč taktéž i s poštovným a balným.





    Možno manipulovat s cenami po dohodě :)
    Naposledy upraveno Slunicko; 08-05-14 v 12:50.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #959
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Nemá tu někdo zájem o činky? Uklízím doma a vyhazuju/prodávám věci, který mi jsou k ničemu.
    Vhodné pro začátečníky i pokročilé 2x10 kg možno zakoupit jednotlivě. Jsou v hodně dobrém stavu, téměř nepožité. Zakoupeny v hervis sportu, původní cena 1200 Kč, dám to za polovic, postovne v cene.





    Pak protein od extrifitu WPC 80ka 2000g, balení je otevřené, využito cca 550g (dostávám od sponzora kvalitnější, tudíž tento nepotřebuji). Balení nyní obsahuje 1400g proteinu vanilkové příchuti. Je otevřen cca 30 dní, výdrž má ještě delší než půl roku. (Nikdy bych neprodal nic, co by mělo nějaké vady, tudíž ručím vrácením peněz při jakékoliv nespokojenosti). Cena: 350 Kč taktéž i s poštovným a balným.





    Možno manipulovat s cenami po dohodě :)
    Škoda že nemám peniaze :D Nevyhadzuješ ešte niečo? A ten protein normálne kolko stojí?
    :)

  15. #960
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Anjelik.* Zobrazit příspěvky
    nemám rád BioTech USA.... nemajú dobré suplementy (teda nie som s nimi spokojný)
    Ich výrobky su dosť predražené ale to nemení že je to dosť kvalitné (maju totiž top technologie) ale najlepší výrobca akého poznám je stillmass majú aj eshop , velmi priateľské jednanie dá sa v pohode vybaviť zľava i keď maju najlacnejšie produkty na trhu a pri tom veľmi vysokej kvality.Na slovensku majú asi nakvalitnejšie dostupné produkty .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •