Strana 3 z 79 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Tak ja chodim uz dlouho na box, takze asi 6 let nazpet jsem zacal cvicit ale jako posilovat jsem zacal pred rokem a 5ti mesicema, to jsem mel v 15ti 56 kilo, mam to napsane :D strejda kterej byl prave driv amaterskej kulturista me prinutil k tomu abychs nim sel do posilky a zacal neco delat a pak to bylo tk jak jsem rikal je tezky zacit ale jeste tezsi skoncit :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Volume, tak delej aspon drepy a ty sedy lehy, vyser sse na compa, ten za tebe zit nebude, kazdej si musi vybrat co je pro nej lepsi, a ty mas na vyber bud sexy holky, svaly, silu, penize vs pocitac, zadny holky, brejle, pocitacovej hrb, slabotu, bejt sam, volba je jen na tobe, musis myslet i do budoucna, nejde to tak rychle jak hodne lidi ocekava ale je to lepsi nez zahodit svuj zivot do zapomeni k pc, zacni jist zdrave, jez jak potrebujes ale zdrave, rano snidej protoze kdyz nesnidas tak pribiras, je to divny ale je to tak, dej si denni plan, na hodiny jak to davas a je to v klidu, treba vstan v 6 dej si jen ovesny vlocky, lupinky nebo neco, k svacine si dej tvaroh, klidne si do nej nasyp cukr at je to k jidlu, nez si zvyknes, k obedu si vem proste co uvari, na svacinu si dej celozrnej chleba se syrem, na veceri si dej na co mas chut a pred spanim moc nejez, nepij moc ochucenych sracek jako treba cola, sprit, fanta a pod. samozrejme jednou za cas muzes ale ne furt, denne vypij kolem 5ti litru vody a vzdy kdyz budes mit cas tak si dej drepy, sed lehy, kdyz to pujde tak si bez zabehat nebo skakej pres svihadlo a za naky 2-3 mesice budes o dost silnejsi, staci jen chtit i kdyz to nejde hned, mysli na budoucnost.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    A puky, nemusis cekat na posilku, muzes zacit klidne hned, zacni klikama, drepama, sed lehy, behej atd. dostan se do formy nez budes moc zacit v posilce, ono se to nezda ale kliky jsou hodne ucinny, az ti to nebude stacit tak pritahni kamose a muzete cvicit spolu, lehne si tobe na zada a klikujes dal, tim se taky hodne sili, ja driv neudelal pomalu 20 kliku, ted jich udelam 140 s prehledem naraz, na bench kdyz jsem zacinal jsem daval 40 kg ted davam 150kg a je to "jen" rok a pul prace a nevymenil bych to za nic.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Vole 178 a máš 60 kilo to musíš mět jen kosti ani kožu na tem mět nemožeš ..
    Já mam při také výšce 77-80 kg ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #35


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Vole 178 a máš 60 kilo to musíš mět jen kosti ani kožu na tem mět nemožeš ..
    Já mam při také výšce 77-80 kg ..
    Tak si tučný :D ty 3k jerry :P vole :D

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Volume a prave o tom to je, brejle ti posilovani sice neodpare ale v posilce si najdes novy kamose, ziskas tu silu a spoustu dalsich veci ale jak rikam, musis chtit.
    Jerry to mas svaly nebo obalenej lachtan v testicku? :D

    Volume, zivot mas jen jeden tak proc ztracet cas a bejt tim cim byt nechces?
    Naposledy upraveno Slunicko; 03-03-13 v 22:02.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #37
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195


    Re: Posilovna

    Pri cvičení je hlavná príroda a nie len činky a pod.

  8. #38


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    No ja mam 86 kilo a merim 183cm.
    Ted muze z fleku jit delat amaterskyho kulturistu :D OTE] z tuku se nejlip dela svalova hmota, proto jsem ti rikal ze budes muset pribrat a pro tebe by byly idealni kvasnice, koupis v lekarne za par zlataku :D
    Pouzivaji to hlavne kulturisti aby meli hlad a zrali vic, dobrej pripravek pro zmohutneni a navic je to 100 % prirodni.

    fotku sem postnu zejtra, na mobilu to jde tezko :D
    Takze to neni jen babska povidacka?
    Jinak, pokud neudelas ani jeden klik, zkus nejdriv damsky (prekriz nohy, kolena na zem a zbytek klasicky jako kliky). Zitra sem hodim video s borcem, co predvadi cviky na bricho, jako inspiraci. Snad jsem ho teda nevymazal :D.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Neni to povidacka je to fakt :D svalova hmota se nejlip "buduje" tak ze musis pribrat, pak hodis objemovej cvik a pak rysujes a tak dokola :) nemyslis nahodou Lazar Novovice?
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Volume a prave o tom to je, brejle ti posilovani sice neodpare ale v posilce si najdes novy kamose, ziskas tu silu a spoustu dalsich veci ale jak rikam, musis chtit.
    Jerry to mas svaly nebo obalenej lachtan v testicku? :D

    Volume, zivot mas jen jeden tak proc ztracet cas a bejt tim cim byt nechces?
    +1 :D :D :D :D Ne jsem taky pevnější , ale už nějakou dobu zvedam doma železo :D Jak občas říkám lepší byt je aj tučny než mět v 17 letech 55 kilo.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    je to lepší, hlavně na zimu, to nikdo neví co skrýváš pod bundou :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Posilovna

    Natěšený do toho :D kks hlavně sa odpal hned 2 den a pak se týden válej u TV :D


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    proteinovej jídelníček ti je na hovno když chceš první nabrat, teď máš 62 kilo, běž se vysrat a máš stejně jako včera :D to nejde tak rychle jak si asi myslíš, musíš do toho dát hodně času :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019


    Re: Posilovna

    Slunko,jak si psal,že z tuku se tvoří nejlíp svalová hmota.Však je to pravda,ale když máš po pivní a grilovací sezoně,tak z toho břicha to jde hodně pomalu,spíš musíš ten tuk prostě spálit,než přeměnit na sval. hmotu.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Posilovna

    Nejprv nabrat... To se lehko řekne, ale těžko udělá. Já mám nějakej divnej metabolismus, mohl bych dny a noci sedět u PC ládovat se o 106 a nenaberu ani deko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •