Ahoj,

Hraji ZM celkem dlouho a jak tak koukám hráči jsou horší a horší a pomalu se hra nedá hrát.
Proto bych měl návrh na pár úprav.

1) Protilátka - štve vás že pokaždé když dáte protilátku tak jste nervózní jestli za vámi není zombík ? mám řešení ! co to udělal takto, že když hráč dá protilátku tak všechny zombíky v okolí 5+- metrů zmrazí na 3 sekundy klidně i 2+- a hráč bude moct dát protilátku i když jsou za ním ZM a nemusí mít obavy.

2) Zrušil bych silko, jelikož toho hráči využívají a někteří nemožně dávají silka i v prvním kole hry třeba 2x - 5x za sebou př. hráč Ant a je jich také i více samozřejmě ale pro toto je jen jedno vysvětleni - HACKEŘI ! jelikož jsem sledoval Ant "HP" tak měl nad 7K a to přes to, že nebyl první zombie a je to celkem nemožné a kazí tím úplně hru.

3) INF granáty mě za jednu hru trefili neuvěřitelných 5x i přes to, že sem měl pokaždé armor na 100% a nechápu čím to může být, proto bych to udělal tak, že INF granáty by mohli trefovat jenom hráče bez armoru (armor si může koupit i neVIP hráč, takže by to šlo ne ?).

4) Pokud by byl hráč nakažen tak bych to udělal tak, že by byl na 10 - 15 sekund položen na zemi jako že je mrtvý a po 15 sekundách by se oživil, zabránilo by se tak neschopností ostatních hráčů + přidal bych nějaké efekty aby hra měla více krve když už to je zombie a přidal třeba i nějaký granát na víc třeba smoke granát, vím že je nahrazen tím světlem, ale nebylo by to špatné :)