Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Kaarl nezpravedlivej Admin

  1. #1

    Kaarl nezpravedlivej Admin

    ahoj před chvilkou jsem hrál furien 4 je tam mapa De_dustyaztec.
    Je tam Admin Kaarl .... Kaarl hrál za Ct a já za Furieny sundával jsem tam skoro všechny hráče a on začal campit z hráči v rohu tak mě sundaly pak ho někdo sundal protože čekal na sk a 200 hp .
    Tak Kaarl napsal Camp/zdržování hry Slay/slap/Ban .
    Hráči mu říkaly že sám campi apod a On se sám oživoval aspon tak to vypadalo protože 3x za sebou ukazalo jeho jmeno behem chvile jak ho sundaly tak mu psaly a´d se neoživuje ... tak sem mu napsal že ty nemáš co psát zdržování hry když se oživuješ a Campíš v rohu tak my dal mute pak se mě zastály další 4 hráči a jim dal taky mute prosím udělejte stím něco .. na všechny tam machruje.. sundaly ho a hned že má ab to by admin říkat neměl když ho sundal hráč z 1400 bd .. já mám 6000 jeho je lehkej sundat .

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: Kaarl nezpravedlivej Admin

    Musíš počkat na vyjadření Kaarla..

    Jinak ti příště nezbývá než nad ním ohrnout nos a myslet si své, tedy pokuď to je pravda.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Kaarl nezpravedlivej Admin

    Oživovat se mohl těžko.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    452

    Re: Kaarl nezpravedlivej Admin

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Oživovat se mohl těžko.
    na dust_2006 som bol v specte a skoro pri konci kola ma to oživilo

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Frackore
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Jablonec nad Nisou; CZ
    Příspěvky
    163

    Re: Kaarl nezpravedlivej Admin

    Jednoduchý, když umřu tak jdu do spectu a pak jsem vidět jako živej. A myslíš to vážně že budeš řikat že jsem campil já ? Trošku zveličuješ věc, rypeš do mě 10 minut, tak ti dám mute. Jinak co tady meleš uplná kravina, co věta to blbost která se nestala... :D Radši se nebudu vyjadřovat dál. :D
    Naposledy upraveno Frackore; 14-01-13 v 19:56.
    Core i5-2500K 4.00GHz; 8192MB RAM; Seagate 7200.12 1 TB; WD Caviar Blue 500 GB; Gigabyte GTX570 1280MB DDR5; LG flatron W2261-VP; Koss Porta Pro; Creative 5.1; Gigabyte Aivia K8100; Aivia M8600; Windows 7 Ultimate 64-bit


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •