Strana 22 z 23 PrvníPrvní ... 1220212223 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 316 do 330 z 332

Téma: Nové módy na JailBreak - návrhy

  1. #316
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Třeba hns mód.

  2. #317
    ThePoison
    Guest


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Firma Mod
    -Simon rozdelí Veznou do teamu (Muselo by byť aspoň 4 CT a viac) V každom teame musia byť vezni na rovnako CT a Simon Sú šefovia svojho teamu
    -CT alebo T si vybere kde by maly mať "Firmu" Napríklad: Autíčka sprayujú autíčka,premiestnujú|Trampolína sprayujú okolo trampolíny,vylepšujú to tam,atd.
    -(Firma nemôže byť zbrojka) (Rozmýšlal som nad tým že by to bolo nefér voči ostatným lebo T ktorý by maly zbrojku by sa v TeamChate dohovorili že 1 bude zabavovať CT a niekdo zobere gunu a odstriela všetkých)
    -Na vylepšovanie alebo robenie svojej firmy by bolo max.: 6-7 minút.
    -Ked skončí čas tak by sa všetky teamy (aj s CT) stretli u/v boxu a z každého teamu sa môže chodiť po hocijakých firmách.
    -(Vezni môžu podla simona byť označený farebne aby sa nepomiešali)
    -Ked mod skončí tak sa firmy vyhodnotia a kdo bude mať najviac bodov od 0-20 (Poprípade viac podla hráčou), tak má ten team výhodu že sa môžu dohovoriť,aká firma bude,tam sa už bude hrať o život.
    -Podla mňa to je dosť zábavný mod nikdo sa nikoho nezbavuje.(Teda až na konci).

    Dakujem za vaše odpovede :P

  3. #318
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Ked takyto mod prejde tak sa odstrelim Ale teraz vazne: pochybujem ze by sa takyto mod dal nastavit medzi mody, maximalne by to mohla byt atrakcia, ale aj tak by to neislo z par dovodov...
    1. Kedze vezni sa tam mozu volne pohybovat mali by lahky pristup k ctckam a maju na to 7 minut aby zabili aspom 1 ct čo si myslim ze by bol pripad ktorý by sa vykonaval nonstop.
    2. spray mozes dat tusim 1 za minutu= 7 sprayov. co tam mám robit 7 minut? podla mna uplna strata casu a na konci by aj tak mozno zomreli len tak 4 vezni. Potom zase behat po vsetkych atrakciach aby to ctcka zhodnotili, cize kolo na pol mapy.
    3. Celkovo si myslim ze je toto nerealne vytvorit bolo tu ovela viac lepsich modov ktore nepresli, alebo presli a aj tak su tam neni.
    4. toto som si musel aspom 2 krat precitat aby som to pochopil, a myslim si ze keby chces toto vysvetlit 20 veznom tak by si nad tym stravil dlhu dobu lebo su tam aj hraci vekovej kategorie pod 11 rokov ktory by to nakoniec aj tak nepochopily.
    Už neni čas huliť...

  4. #319
    ThePoison
    Guest


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Tiež som si myslel že to je blbosť ale zas niekomu sa to môže páčiť šak ak tebe sa to nepáči tak v pohode

  5. #320
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Zdravím! Poprosil by som pri PP pridať 2 ďalšie zbrane aby to nebolo jedno a to isté...takže 1. By bola M4a1 na jeden výstrel (ako každý duel)a 2. AK-47 (taktiež na 1 náboj) ďakujem za pouvažovanie nad týmto prídavkom do kategórie PP Ďakujem

  6. #321


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Citovat Původně založeno t3rm1nat0r Zobrazit příspěvky
    zdravím! Poprosil by som pri pp pridať 2 ďalšie zbrane aby to nebolo jedno a to isté...takže 1. By bola m4a1 na jeden výstrel (ako každý duel)a 2. Ak-47 (taktiež na 1 náboj) ďakujem za pouvažovanie nad týmto prídavkom do kategórie pp Ďakujem
    200 iq
    +1

  7. #322
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Mám nápad na mód ktorý by bol len pre Téčka. Bol by to furien mód kde by T dostali čas sa rozmiestniť a všetci by mali gravitáciu a nôž a bolo by to ako u furienu len bez A-furien teamu (Max HE Granát armor a zvýšenie HP o 10 za kill) Ďakujem za prehodnotenie návrhu

  8. #323


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Citovat Původně založeno T3RM1NAT0R Zobrazit příspěvky
    Mám nápad na mód ktorý by bol len pre Téčka. Bol by to furien mód kde by T dostali čas sa rozmiestniť a všetci by mali gravitáciu a nôž a bolo by to ako u furienu len bez A-furien teamu (Max HE Granát armor a zvýšenie HP o 10 za kill) Ďakujem za prehodnotenie návrhu
    Trochu nechápu, to by hráli Furieni proti furienům?

  9. #324
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Jo

  10. #325


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Citovat Původně založeno T3RM1NAT0R Zobrazit příspěvky
    Jo
    To je trošku nereálné ne? Byl jsi někdy na furienu? Pokud by na serveru bylo jen pár schopných "straferů" to kolo by ani nemuselo skončit tak jak by mělo(zbyde poslední furien). Nebo právě naopak na serveru budou "špatní hráči" tak pochybuju že budou schopní se pozabíjet..
    Za mě bych toto nepřidával a raději bych přidal klasický furien mod. Vypadalo by to takto (poměry ct/t by se doladily) Jsou 2 CT a 10 vězňů Ctčka by zapli mod a server by random pickl 2 tčka, které by byly AF spolu s ctčkama jen na mod.
    Shop by byl za money které si hrači stihli našetřit a tudíž aby CT neměli vyhodu mod by šel až po 3 kolech na dané mapě. SK vůbec nedávat a nechat nejpotřebnější armor, noslowdown 1x He a Flash, hp nekonečno ( ke koupi u T) a AF by mohli klasicky všechny guny a 1x HP a noflash. Pokud by se to zrealizovalo, což se nestane tak se to samozřejmě doladí.

  11. #326
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94


    Ja byl už na furienu ja vím jaké to tam je ale diky za zpětnou odpověď cením si to

    Souhlasil bych i já...CT vs. T není zlej nápad
    Naposledy upraveno Koprakek; 19-04-20 v 17:27.

  12. #327


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Citovat Původně založeno T3RM1NAT0R Zobrazit příspěvky
    Souhlasil bych i já...CT vs. T není zlej nápad
    To není můj nápad je to prostě klasický furien mod.

  13. #328
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Názov módu crab invasion
    Popis: CT by mali knife s odrazením súpera poprípade nejaku gunu ale to sa dá ešte upraviť a Ts by boli rýchle kraby primeraný dmg a nejakú schopnosť či armor a tak... a úlohou módu by bolo zabiť jeden z teamov T by mali gravitáciu a rýchlosť. Ak sa vám páči môžte pouvažovať

  14. #329
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Za mňa nie.

  15. #330
    Nováček Avatar uživatele T3RM1NAT0R
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    94


    Odpověď: Nové módy na JailBreak - návrhy

    Gangster mód na teamy aby sa zabránilo teaming dohodám taktiež by mali po móde šancu aj iní hráči... možno HE granát VIP pre nejaký DMG. Ďakujem za vaše hodnotenia pro a proti... nič by sa nemenilo len by to bolo na teamy random hráčov a boli by označení červená a modrá aura.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •