Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Jail_army

  1. #16

    Odpověď: Jail_army

    Tak co Milku jak pak jsi nám pokročil ?
    Už se blížíš ke konci nebo ses na to vykašlal ?

    Sice se na to dívám až skoro po půl roce ale nové mapy mě zajímají hlavně když tam budou atrakce aby se SIMON doslova vyřádil jako na jb_temple_v3 kde je spousta atrakcí (od Trampolíny přes Tempo Run až po KZ a mnoho další).
    Vím že je to namáhavé udělat mapu obzvlášť pro JailBreak.

    Děkuji za přečtení téhle zprávy.

    PS: Krásna zbrojka na obrázcích hlavně ten orel originální ale zdálo se mi že je celkem málo zbraní v té zbrojce kdyby tam bylo možné přidat trochu více zbraní třeba jako na jb_flyhigh nebo automaty na zbraně (jail_fantazi) aby si tam mohl člověk vybrat (jsem rozežraní na ty zbraně já vím :D) Jinak se těším až jsi zahraji tvou mapu original od hráče kotelny a doufám že ji budu moc zařadid do svých oblíbeních map mezi jb_temple_v3, jail_flyhigh, jb_oasis a jb_snow - mountains.
    Samozřejmě každému se libí něco jiného.
    Hodně dobrých nápadů.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    851

    Re: Jail_army

    Dávám si pauzu, ale někdy to snad dokončím, automaty neumím, healovací mistnost je hotova, skoncil sem u cel, ale tusim pres prazdniny se do toho zas vrhnu.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #18

    Odpověď: Re: Jail_army

    Doufám že to bude už co nevidět dokončené už se strašně TĚŠÍM
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •