Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Nabor

  1. #1

    Nabor

    Zdravím.

    koukam ze je nabor tak to taky skusim :-)

    hrajem momentalne na serveru Superhero 2 (15lvl) , kdyz jeste nebylo superhero hraval jsem na war3 ultimate a kdyz nebyl ultimate hraval jsem na War3FT :D , obcas zahrajem i zombicko nebo deathrun

    Nick - ObriJahoda , ale hraval jsem driv za KILL ME BOSS"! nebo jako *<G@NsTeR_Terrorist>*161_Rus_

    SteamID - STEAM_0:0:27207287
    SteamNick - ObriJahoda steam mam 3 roky a hraju asik 5-6 let :-)
    Vek - 20

    neco o me puvodem jsem rus , bydlim v CR uz dlouho , kotelnu poznam uz hodne dlouho jeste kdyz mela cca 10 serveru dneska jich ma 60
    skusenosti s pravy mam byl jsem nekolik let na gameister.cz a gamesplace.cz skoda ze zanikly


    kdyz to nevyjde tak nevadi skusim to zase zitra
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 06-02-13 v 14:39.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Nabor

    Ahoj, líbí se mi tvoje žádost, aktivní na serveru jsi, jen zvýšit aktivitu na foru.

    Každopádně počkej na Charona. Nemůžu ti dát pro ani proti, protože výše uvedené servery jdou mimo mě.

    http://steamcommunity.com/id/obrijahoda/

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Nabor

    post od DeViLOnToUra

    Tobě a 20? Nepřijde mi to a to nejsem asi jedinej...Žádost taky není nic moc a ty smajlíci jsou na přizabití. Pravopis je spíš na těch 13 let...
    kdyz to nevyjde tak nevadi skusim to zase zitra
    Nevim jestli ti to k něčemu bude. Proti.

  4. #4

    Odpověď: Nabor

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky

    neco o me puvodem jsem rus , bydlim v CR uz dlouho ,

    Proto mozna ta cestina , je to docela tezky jazyk ale , co uz ( chtel by som videt tebe jak by si nekde psal na nejakem cizim foru


    chces obcanku ? :D nevim ako ti mam dokazat vek...

    na lide mam profil kde je overeny vek a postava , jen je tam asik fotka 5 let stara ( www.lide.cz/vasilkvasilskaziljahoda )

    forum si prectu ale nerad komentuji vetsinou narazi na mou cestinu , jak uz je videt i zde :-)

    jo ty smailici jsou pecka

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    kdyz to nevyjde tak nevadi skusim to zase zitra,
    Citovat Původně založeno DeViLOnToUra
    Nevim jestli ti to k něčemu bude.
    to bol vtip ale ty si to nepochopil
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 06-02-13 v 16:18.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    851

    Re: Nabor

    Já nevím, zatím nejsem ani Pro, ani Proti. Jednou si mi psal, že neumíš moc poznat AB nebo WH, na fórku si nikoho nenahlásil. Mě si nahlásil jednoho cheatera a jeden fail. Hlásíš cheatery i ostatním adminům?

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Nabor

    Kdyz budes hlasit cheaty a nebudes hlasit faili tak budu pro, vypadas slusne na waru jsem te parkrat potkal a nehrajes spatne, jen nahlas neco treba in game nebo si me mmuzes pridat na steamu a hlasit primo me jakozto i ost. adminum aby se presvedcili, to ze neumis spisovne cesky zachranuje to ze jsi cizak :D takze vem to cert, zatiim nejsem proti ani pro, jestli budes hlasit tak ti napisu novou statistiku :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #7

    Odpověď: Re: Nabor

    Citovat Původně založeno Milk CZ Zobrazit příspěvky
    Já nevím, zatím nejsem ani Pro, ani Proti. Jednou si mi psal, že neumíš moc poznat AB nebo WH, na fórku si nikoho nenahlásil. Mě si nahlásil jednoho cheatera a jeden fail. Hlásíš cheatery i ostatním adminům?

    to ze jsem napsal?

    nejsem VIP a bez admin ESP jde WH poznat hur , vetsinou Pisu pres ! ale malokdy sa stane ze by nekdo prisel

    aimbot se da poznat , ale nekdy tezko zalezi dle tybu aimbotu ,

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Nabor

    nejsem VIP a bez admin ESP jde WH poznat hur
    Admin ma poznat WH aj bez ESP
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Nabor

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    Admin ma poznat WH aj bez ESP
    Fakt? ESP je náhodou šikovná věc, díky tomu mi stačí třeba já nevim, 30 sec. demo. Dneska jsem banoval manase, kterej si to tam fulloutil přes bedny a zdi přímo do ESP bodů.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Odpověď: Nabor

    adminoval u nas na (uz zaniknutom) gamesplace pomerne dlho, ziadne problemy s nim neboli, pohodovy hrac a ako admin to mal tiez v hlave docela zrovnane.. tak ako byvalemu kolegovi mu davam male bezvyznamne pro :)

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Odpověď: Nabor

    request
    Citovat Původně založeno Apach
    Jahodu znam dlouho z war3 i war3U, i ted ho tam obcas potkam. Klucina na pohodu, zadny problemy, nejsem proti.

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nabor

    Keby tu niekoho nahlásil okrem toho jedného, nebolo by odveci. Navyše chatlog za posledný mesiac našiel len jeden login: BaseBuilderZombie 01-03-2013 12:16:13
    Škoda. Steam vyzerá v pohode. Keby bola nejaká zmena, napíš mi PM.
    Zatiaľ nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •