Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Počet killů za knife

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Počet killů za knife

    Na gg 1 je vždy každou mapu jinej počet potřebných killů na novej lvl, ale knife dá vždy 1 lvl. Nešlo by to udělat, že když někoho kuchnu nožem tak dostanu jen jakoby 2-3 fragy? Protože teďka jsem hrál mapu gg_fy_absolut a na další lvl bylo potřeba 5 killů. No a byli tam idioti co chodili furt s nožem v ruce a nalevlovali se na tom docela dost a oproti těm co střílejí normálně měli dost náskok.

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Počet killů za knife

    Mohlo by to davat jen pulku levlu, takze by museli zabit 2 nozem.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aspir3
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    V hajzlu boooy
    Příspěvky
    154

    Odpověď: Počet killů za knife

    Ale zase třeba když je 2 levely tak aby to dávalo ten level

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Počet killů za knife

    Tak co to udělat aby když někoho kuchne nožem aby to přidalo 3 fragy ? (By asi nešlo co ?) :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Odpověď: Počet killů za knife

    osobne si myslim, ze to zalezi skor na sikovnosti hraca ako vie s nozom hrat a rozhodne by som to nemenil... nadruhu stranu nemas lahsi ciel nez niekoho kto ide s nozikom :)

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Počet killů za knife

    Já osobně bych to taky nechal jak to je. Ono dávat pět killů na takové acienbattle areně či buzicce glockem, scoutem nebo m3 je opravdu příšerné. A já konkrétně se vždy seknu na glocku či uzi. To pak jdu s tím nožem taky a rychleji někoho kuchnu než dám pět killů s glockem. Proti kniferům se holt musíš bránit, být furt v pohybu. Pravda je, že někdy mě knifeři štvou nehorázným způsobem, přivádí mě k šílenství a nutkání ze zlosti vyhodit PC oknem, hlavně na takových malých mapách jako inferno, kde většina hráčů chodí jen s knifem, stejně většinou prohrajou :). Tím knifem se neprokuchají včas na poslední lvl. Spíš mě vadí teď ten 1kill na další lvl na malých mapách, jako je zrovna inferno. Na velkých to naopak vítám.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Počet killů za knife

    čo sa týka knife je to dobré ako to je ale mal by som otázočku čo sa týka Týmového a hráčskeho módu či by ste jeden server nespravili tak že sa na začiatku serveru opíta hráčou či chcú hrať za tým alebo každý sám za seba a podla toho by sa spustil mód ale len na jednom GG1 by som nemenil :P

    Každopádne je to len otázka :)

  8. #8

    Thumbs up Odpověď: Počet killů za knife

    Citovat Původně založeno heilig Zobrazit příspěvky
    čo sa týka knife je to dobré ako to je ale mal by som otázočku čo sa týka Týmového a hráčskeho módu či by ste jeden server nespravili tak že sa na začiatku serveru opíta hráčou či chcú hrať za tým alebo každý sám za seba a podla toho by sa spustil mód ale len na jednom GG1 by som nemenil :P

    Každopádne je to len otázka :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •