Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Nová mapa zm_target

  1. #1

    Thumbs down Nová mapa zm_target

    Tak jsem vytvořil novou mapu. Pomáhal mi Syrius (aktivně) a gray nápady (pasivně). Žádám Kotla, aby zvážil její nasazení. Děkuji

    Mapa je řešená tak, aby na ní byl těžký lov (zombici se můžou skovat do vody a vyplavat, kde potřebují, třebas za zády lovce). To je pro ty co nechápou význam boomera, nebo jsou líní si ho při lovu vzít. Tak nebo tak lov bude těžší.

    Vchody do kempů nejsou proti sobě, takže se ZM nebudou dostávat do křížové palby (kdy se do nich střílí z více kempů naráz). Jako se to děje např na zm toronto V2 nebo zm anthrax.

    http://www.edisk.cz/stahni/55822/zm_...sp_1.22MB.html

    Mapa má 32 spawnů.
    1 Tajnou místnost
    3x vestu
    4 Kvalitní kempy (dobře bránitelné)
    5 menších kempů (hůře bránitelné)
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 15-07-11 v 04:56.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nová mapa zm_target

    Sprav viac spawnov pre Ts, pretoze zombie moze byt aj viac, ako 16 a ak sa objavia naraz tak sa moze stat ze umru. Istota je istota. Inak som za.

  3. #3

    Re: Nová mapa zm_target

    Aha no já jsem udělal 32 spwanu pro ct jak mi radil syrius a spawny pro zombie si asi Kotel dělá sám víš. Jinak tahle mapa je ještě na tvé doporučení větší než jsi viděl posledně.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nová mapa zm_target

    Aha tak, tak to je potom o inom. Som zvedavy na tu velkost teda.

  5. #5

    Re: Nová mapa zm_target

    Ještě jedna úprava. Odkaz v prvním příspěvku aktualizován

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nová mapa zm_target

    Dobre si to upravil.

  7. #7

    Re: Nová mapa zm_target

    jak jsi na tom z anthraxem 2

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nová mapa zm_target

    Mam hotovych asi tak 20%, som lenivy. :)

  9. #9

    Re: Nová mapa zm_target

    Takže už máš podlahu :)

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nová mapa zm_target

    Nikdy som nerobil zm mapy tak, ze som spravil podlahu a potom ukryty. Asi mam trosku iny styl tvorenie, pretoze spravim cast mapy s detajlami, dalsiu cast mapy s detajlami atd. zm_anthrax2 bude trosku ina ako jednotka. 2 bude mat aj "ducha" a nebude to len umelo vytvorena zombie mapa (bude to nieco ako sklad so zablokovanym vchodom, vratnicou a vsetkym, co k tomu patri). :)
    EDIT: Teda, aspon dufam, ze sa mi podari vystihnut tu strasidelnu atmosferu a vdychnut tej mape nejaky ten styl, alebo ako to nazvat. Snad vies o com hovorim.

  11. #11

    Re: Nová mapa zm_target

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Nikdy som nerobil zm mapy tak, ze som spravil podlahu a potom ukryty. Asi mam trosku iny styl tvorenie, pretoze spravim cast mapy s detajlami, dalsiu cast mapy s detajlami atd. zm_anthrax2 bude trosku ina ako jednotka. 2 bude mat aj "ducha" a nebude to len umelo vytvorena zombie mapa (bude to nieco ako sklad so zablokovanym vchodom, vratnicou a vsetkym, co k tomu patri). :)
    EDIT: Teda, aspon dufam, ze sa mi podari vystihnut tu strasidelnu atmosferu a vdychnut tej mape nejaky ten styl, alebo ako to nazvat. Snad vies o com hovorim.
    Nezapomeň na vrátného. Nebo alespoň na ty zbytky, které jím kdysi dávno byly xD
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 14-07-11 v 16:08. Důvod: ááá pravopis

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Nová mapa zm_target

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    EDIT: Teda, aspon dufam, ze sa mi podari vystihnut tu strasidelnu atmosferu a vdychnut tej mape nejaky ten styl, alebo ako to nazvat. Snad vies o com hovorim.
    Podle mě nejlepší mapa co sem kdy hrál, co se atmosfery tyče byla zm_silent_hill...Pokud ti mužu doporučit, zkus si ji projít, je obrovská, takže to chvilku zabere, ale myslim, že by ti mohla dodat nějakou inspiraci...

    http://www.youtube.com/watch?v=vPzjO039Oxo <--Je lepší si ji projit sám, ale tady se mužeš aspoň kouknout jak to zhruba vypadá...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nová mapa zm_target

    Preboha, kym by som spravil taku mapu, tak by sa asi aj zomna stal zombie. :D Pekne to je. :)

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Nová mapa zm_target

    No je pravda, že udělat to muselo zabrat hroznejch hodin...:D
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nová mapa zm_target

    Hodin? Slabe slovo..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •