Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: JB - ghost

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    JB - ghost

    Takže, jak jistě většina z nás asi už ví, dneska na serveru JailBreak 2 grifin napsal at si mrtví napíšou do chatu /ghost. Napsali to, a potom začlo peklo... Zkoušel jsem všechno možné a zjistil jsem dost chyb :

    Hráč v ghostu nejen že může létat skry zdi a zbírat guny, ale může ty guny živím i házet, je vidět jeho flare (baterka), může zabít Ct (hodně lidí ihned zneužilo) a můžu ničit třeba poklopy do šachty nebo se zabít ve vodě na DR (jb_snow, mountains)

    Myslím že tento mod má ještě co dohánět, nápad hezký, ale kdyby tu nebyli děti které si ihned na začátku kola nedali do konzole kill a pak /ghost do chatu aby šli zabít Ct, tak by to bylo v pořádku... Já bych na pár minut/hodin vypnul JB servery a ten mod odtamtud nějak odstranil. Vytvořit nějaký testovací server aby jste mohli zkoušet jaké to má mouchy - a že jich není málo. Jak jste již mohli v banlistu vidět, už tam je asi 5 banů za zneužívání - asi zabíjeli Ct

    PS/ Já si ghosta dával abych zkoušel co jde či nejde a co to všechno umí.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Master Yoda
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Hlinsko
    Příspěvky
    161

    Odpověď: JB - ghost

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky

    Myslím že tento mod má ještě co dohánět, nápad hezký, ale kdyby tu nebyli děti které si ihned na začátku kola nedali do konzole kill a pak /ghost do chatu aby šli zabít Ct,
    ze ty to nedals :D :D kazde kolo sis dal na zacatku kola kill.. a pak me zabijes..

    Jailbreak 25-02-2013 20:24:04 STEAM_0:0:764318 93.153.26.141 [BrAiN] Milk CZ noirbun mel zaracha no :D

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Odpověď: JB - ghost

    Ma to byt zatim jen pro adminy, protoze se to testuje. Nemuzu za to, ze to nekdo zneuzil.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Master Yoda
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Hlinsko
    Příspěvky
    161

    Odpověď: JB - ghost

    co sem pletes QC? :D :D

    Jailbreak 25-02-2013 20:24:04 STEAM_0:0:764318 93.153.26.141 [BrAiN] Milk CZ noirbun mel zaracha no :D

  5. #5
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: JB - ghost

    Proč se tu bavíte o Quadcore ? Toto je Caunter strike jestli ste to nepostřehli :) jinak za to zneužívání dostalo asi 10 lidí ban...Když nevěděli co se může a co ne nespravedlivé...

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Odpověď: JB - ghost

    Co nechapu, ze na ten prikaz prisli najednou hraci na vsech serverech. Ale byl zaply jen jednu mapu, takze se nic nestalo. Zbytecna diskuze.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •