Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazit výsledky od 91 do 93 z 93

Téma: CS 1.6 Steam update - řešení problémů, nové příkazy a nastavení

  1. #91
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: CS 1.6 Steam update - řešení problémů, nové příkazy a nastavení

    Citovat Původně založeno Jozo <3 cs1.5 Zobrazit příspěvky
    Caute po novom steam upadate sa mi resetuje pc. Mam Win xp sp2 a uz som dokonca urobil novu instalaciu na cisto a ten sam problem... Robi to tiez niekomu?
    Win XP SP2 nemá podporu. Čiže ktovie aký update spravilo Valve. Tiež som bol prinútený prejsť na Win7. XP sa už na nový hardware nedá ani nainštalovať (teda verzia ktorú som mal ja).
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #92


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: CS 1.6 Steam update - řešení problémů, nové příkazy a nastavení

    Keby sa steam aspon stale neupadovat by som si naistaloval starsiu verziu a je po probleme... Cakal som taketo daco ze steam odpise Xpecka. Ale je to ich skoda presiel som na nonsteam.:P Dokonca mam na nonsteame 100 fps a to som si este prilepsil o niekolko tried na rozliseni. xD Celkovo je ten nonsteam hratelnejsia verzia...

    Mozno toto niekomu pomoze no mnie nie kedze sa mi pc hned restartne po spusteni steamu.
    http://www.uloz.to/xPraGYDH/steam-fi...y-maslac-k-rar
    Naposledy upraveno Jozo <3 cs1.5; 12-12-15 v 18:27.

  3. #93
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: CS 1.6 Steam update - řešení problémů, nové příkazy a nastavení

    Viete mi poradit preco mi nejde hra s botmi na tom novom steame?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •