Strana 27 z 35 PrvníPrvní ... 172526272829 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 391 do 405 z 511

Téma: Změny na JailBreaku

  1. #391
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Změny na JailBreaku

    Opravdu greyi? Včera jsem přijel domů, zahrál jsem si JB a 3x jsem prožil přestřelku kde vyhráli CT. Taky je docela nefér, že když cajtové zakempí a vykropí to, tak pak jdou hledat zbytek a tam do mě začal hučet svačinář ať nekempím s ještě jedním parťákem že? HP u cajtů bych upravil tak aby to vyhovovalo podle počtů vězňů.

  2. #392
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    ono to je podle zbrani a podle toho, kde se CT zakempi. Taky musis mit trochu rozum a kdyztak doplnovat HPcka za T. Urcite bych nezvysoval pocet CT. Je to vzdy jen na tom, jak to umej. Pokud jsou neschopni CT, tak je jasne, ze to asi nebudou vyhravat.

  3. #393
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Změny na JailBreaku

    Přesně tak, pokud jsou neschopní CT, tak je jedno jestli jich bude 6 nebo 8, naopak, když budou dobří, zvládnou to i ve čtyřech...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  4. #394
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    Ted me tak napadlo, kdyz se treba zacina nova mapa a pripojim se treba 3sekundy po zacatku, tak me to prepoji k mrtvim. Chtelo by to po zacatku kola aspon takovejch 10 sekund na to, aby se mohl pripojit nekdo dalsi a hrat.

  5. #395
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Změny na JailBreaku

    Tyhle změny by byly dobré udělat:
    1) Zrušit kopání afk hráčů, někdy simon řeknou ať pustí klávesnici a myš a po delší době jim to začne psát: Máš 20 sekund aby ses začal hýbat.
    2) Nevím jestli je to jen na mapě jail_dust ale každopádně při 22 vězňů už se nejde napojit ani do týmu dozorců, ani do týmu vězňů. Změnit.
    3) Na mapě jail_dust je málo spawnů, někdy to zabije hromadu vězňů, řekněme, že kolem 10ti. Přidat spawny.
    Naposledy upraveno Larodar56; 27-08-11 v 03:23.

  6. #396
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Změny na JailBreaku

    Další možné změny:
    1) Zdá se mi, že trubka a jiné dávají normální damage, protože v boji proti CTčku jsem měl velmi rovný souboj s trubkou proti pěstmi. Při prvním mě málem dal, při druhém mě dal 100%. Možná trošku navýšit DMG.
    2) Při přestřelce by bylo dobré dát poslední přání, je docela těžké, když je vězeň s 55 HP sám proti 3 dozorcům s HP okolo 120.
    3) Dal bych i nějaké menší VIP výhody a to zlevněný shop, myslel jsem že by to bylo zlevněno o 0,5k - 2k nebo méně. Takto: WC Zvon (1000), trubka (3000), sekáček (5000), HE grenade (4500), Drogy (10000), + nová výhoda volný den (15000)

  7. #397
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    1. daval sis to jako posledni prani a to by melo byt nastavene tak, aby oba meli stejne damage a nepomuze ti ani koupe trubky.
    2. pokud se to tak udela, tak lidi zacnou radsi kempit, nez se nechat jen tak zabit.

  8. #398
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Kotel robi bodovanie, cize robit teraz nejake VIP vyhody je zbytocne. BTW zrusil by som ten sprosty granat zo shopu, pretoze nic ine ako letiace granaty nevidim a pekne ma stve, ked na jail_crime, kde maju dozorcovia celkom malu sancu prezit (2 vychody zo sachty, 3 guny na mape, neprehladne cely) po mne leti 10 granatov - a to neprehanam. Inak VIP vyhodu by som dal jedine slot+moznost kupit sekacik+(ak by sa nezrusil) moznost kupit granat. Davat VD do shopu je uplny nezmysel.

  9. #399
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    2. pokud se to tak udela, tak lidi zacnou radsi kempit, nez se nechat jen tak zabit.
    Stačí dát silný camp metr pro OBA týmy.
    Vyhrávají furt CTčka, důvod je to, že se zakempí někdo kde je lékarnička a doplňují si.

  10. #400
    Kotel
    Guest

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    1) Zdá se mi, že trubka a jiné dávají normální damage, protože v boji proti CTčku jsem měl velmi rovný souboj s trubkou proti pěstmi. Při prvním mě málem dal, při druhém mě dal 100%. Možná trošku navýšit DMG.
    CT si můžou měnit na ruce když není box? Protože box už ve hře není.

  11. #401
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    on myslel jak je posledni prani, tak tam si muzes vybrat knife duel nebo box duel, ted nevim... a kdyz si ho dal, tak koupil trubku a ta mu nepridala zadne damage. takhle to myslel.

  12. #402
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Změny na JailBreaku

    Kotle, mohl by si tohle pořešit? Nedá se připojit ani do jednoho týmu kvůli velkému počtu hráčů. Na mapě jail_dust se nejde připojit ani při 22 vězňů + 10 z nich to zabije kvůli málo spawnům.


  13. #403
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Změny na JailBreaku

    nevim jestli je to bug nebo výhoda, koupil jsem si drogy, utíkal na jailmountains pro scouta se svou ultrarychlostí, nikdo si mě nevšiml, vylezu zdrogovanej na střechu, seberu scouta, zoomnu a zmizí mi ten zfetovany pohled (což je spíš výhoda), zmizí rychlost, zůstane 200 HP AP, takže asi tak
    imo by bylo dobrý dát hráčům na výběr mezi tim retardovanym a normal pohledem při drogách

  14. #404
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Ten pohlad by som zrusil. :)

  15. #405
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Změny na JailBreaku

    TAk tak za 12 tisic by to mohlo bejt bez toho pohledu :P

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •