Strana 2 z 35 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 511

Téma: Změny na JailBreaku

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Změny na JailBreaku

    Však to je jasná věc, hned jak si lidi všimnou, že Kotelna má Jail, uvidíš ten příliv přihlášek na admina...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  2. #17

    Re: Změny na JailBreaku

    Na tom jailu by se určitě mělo dodělat hodně věcí. V první řadě je tu Simon menu, které by podle mě mělo obsahovat:
    1.Otevřít cely
    2.Box menu

    2a)Zapnout box
    2b)Vypnout box
    3.Herní módy
    3a)Scouty
    3b)Schovka
    3c)Přestřelka
    4.Stopy simona
    4a)Zapnout stopy
    4b)Vypnout stopy
    5.Volný den
    "SEZNAM HRÁČŮ"
    6.Mikrofony (Možnost zapnout a vypnout mikrofony u T)

    Podle mě by si měl každé kolo někdo vzít simona příkazem /simon. Když si někdo simona veme, naskočí mu simon menu kde budou věci, které jsou vypsány nahoře. Může se dohodnout s hráči a vybrat herní mód, nebo vzít vězně na místa která nabízí mapy (Např. TALENT na mapě jail_crime) - na takovou akci je vězně třeba "protřídit" posledními reakcemi, počty, nebo jinou hrou.

    Simon by se měl mezi hráči určitě prostřídat. Hráči se mezi sebou buď dohodnou, a nebo by se mohlo nastavit, že by hráč mohl být simon například jen 2x nebo 3x po sobě. U CT je často hodně dětí, ale obvykle se tam najde někdo rozumný, proto je dobré když si párkrát po sobě může vzít simona on :).

    Co se týče fotbalu, tak ten stávající se nedá hrát ... Míč letí absolutně jinde než hráč míří. Dal bych tam soccerjam plugin, a současně bych do herních módů přidal Fotbal menu, kde by byla možnost vybrat týmy. (Označit jimi hráče). Např. tým A by byl označen modrou barvou a tým B by byl označen červenou barvou. Takhle by se mohl za jedno kolo uspořádat i menší turnaj ve fotbálku :)).

    Nejdůležitější jsou teď hlavně ty mikrofony jak psal Mr.Piwson a Simon menu.

    Vím, že tyto věci budou trvat dlouho, ale určitě u hráčů přinesou velký úspěch. Kotle, chtěl bych tě poprosit, jestli by si mohl tyto věci přidělávat postupně podle toho, kolik budeš mít času :). Díky ti moc za to, co pro nás všechny děláš.
    Naposledy upraveno Rixie; 15-07-11 v 09:29.

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Změny na JailBreaku

    No ještě by tam mohl být přestřelka mód. :-)

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    181

    Re: Změny na JailBreaku

    Fotbal... Další věc je Stavitel...

  5. #20

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno InVitro Zobrazit příspěvky
    No ještě by tam mohl být přestřelka mód. :-)
    Proto jsem psal to "atd" :D

  6. #21
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Změny na JailBreaku

    Jo, ale pokud tohle všechno chceš mít jako mod, tak zaprvé, bude to trvat dlouho a Kotel se ztoho zblázní a zadruhé, obří ping a hráči se slabším připojením si nezahrajou...Věci jako schovka, fotbal nebo přestřelka se dají dělat i bez modu přece...Jasny, třeba zombie by se musel udělat, to jo, ale dělat všechno je podle mě zbytečnost..
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  7. #22

    Re: Změny na JailBreaku

    Už jsem to napsal celé, tak si to přečtěte a napište na to své názory :). Díky.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Co keby to simona hadzalo automaticky? Proste by nefungoval prikaz /simon a urcovalo by to simona automaticky. Myslim ze nie je zlozite spravit to, aby hrac nebol po sebe simon (pokial teda nie je u CT samo, ked je na servery malo ludi).

  9. #24

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Co keby to simona hadzalo automaticky? Proste by nefungoval prikaz /simon a urcovalo by to simona automaticky. Myslim ze nie je zlozite spravit to, aby hrac nebol po sebe simon (pokial teda nie je u CT samo, ked je na servery malo ludi).
    No to by sice udělat šlo, ale co když simona chytí nějaký nemehlo co to neumí hrát, nebo nemá mikrofon a nebo chytí simona AFK hráč. Když na serveru zrovna nebude admin tak se to nebude dát hrát ...

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno Rixie Zobrazit příspěvky
    No to by sice udělat šlo, ale co když simona chytí nějaký nemehlo co to neumí hrát, nebo nemá mikrofon a nebo chytí simona AFK hráč. Když na serveru zrovna nebude admin tak se to nebude dát hrát ...
    A přesně proto je lepší nemít příkaz /simon vubec a hráči se prostě musí dohodnou kdo bude dávat příkazy...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  11. #26

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    A přesně proto je lepší nemít příkaz /simon vubec a hráči se prostě musí dohodnou kdo bude dávat příkazy...
    To by pak zase nebylo Simon menu, ve kterém je sposta věcí, které ulehčují hru. Kdyby nebyl simon, hráči by se jednoduše přeřvávali a nedalo by se to hrát. Kdyby se měli ty děti dohodnout tak by to vypadalo asi takhle : "Já budu dávat příkazy okej" "Né já ... Ty si debYl" ...

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Bol to len navrh. :D

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Změny na JailBreaku

    nehratelný, samej pískot nebo nekvalitní zvuk, a když má někdo dobrej zvuk tak ho neni pořádně slyšet přes dupot ostatních CT nebo jiné zvuky, pořád dokola otvíraj a zavíraj dveře

  14. #29
    Kotel
    Guest

    Re: Změny na JailBreaku

    Co je matrix a stavitel?
    Zvuk jsem nastavil, ale mozna je treba nejaky plugin navic.
    Kdyz ct da freekill, dalsi kolo by mel mit moznost dat hraci volny den nebo to ma mit jen simon?
    Na poctu modu nezalezi. Klidne muze byt server dm+paintball+zombie.

  15. #30

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Co je matrix a stavitel?
    Zvuk jsem nastavil, ale mozna je treba nejaky plugin navic.
    Kdyz ct da freekill, dalsi kolo by mel mit moznost dat hraci volny den nebo to ma mit jen simon?
    Matrix je herní mód, při kterém si CT vyberou buď deagle a vysokou rychlost, nebo twinky a vysoke skoky. T si můžou vybrat Nea (Deagle+rychlost),Twin(twinky + rychlost) a Takoveho bileho dedu :D, ktery ma twinky a vyssi skoky.
    Stavitel je takový "pomocník" simona. Simon vybere někoho z CT jako stavitele, který může stavět třeba Skákačku (pomocí blocků)
    Volny den muze dat hraci jen simon.

    EDIT: Stavitele bych tam ještě nedával, to je zatím zbytečné. Radši tam dej ty věci co jsem nahoře vypsal :).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •