Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Návrh

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    5

    Question Návrh

    Zdarec, chtěl jsem se zeptat. Nešlo by na Oldschoolu zakázat awp? V každé mapě je totiž minimálně 5 chytrých dětí, které si ho kupují, hrají si na "skilly", čekají na místech, kde se dá střílet přes celou mapu, je mu jedno, že má plnit úkol daný mapou. Tím jde dojem ze hry úplně do a odcházejí kvůli tomu ze severu hráči. Nedá se s nimi normálně domluvit, protože když to dítě awo chce mít, tak ho prostě mít bude, že ano a neřeší, že server za tu mapu kvůli nim opustí třeba i 15 lidí. Samozřejmě ve špičce hrací doby tam ti hráči přijdou zase jiní, to je jasné, ale do těch 14h, když je server poloprázdný, to je hodně poznat. Myslím tedy, že odebrání této zbraně by bylo efektivní jak pro server Oldschool co se počtu lidí týče, tak i kvalitu hry samotné. Existuje přeci awp server, taky awp deathmatch, pokud si budou chtít zastřílet s awem, můžou se jít vybít tam. Je mi jasné, že se do diskuze přidá pár chytrých hráčů a budou se tu posmívat, ale když jde prostě o pořádnou hru, tak bez demencí . Aloha všem
    Naposledy upraveno Ladix; 23-02-13 v 09:24.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Re: Návrh

    A zrušiť AK a M4 by si nechcel ? Awp patrí k hre rovnako ako ostatné zbrane.
    PROTI

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Re: Návrh

    :D To tady odpověděl ten nejvhodnější adept. Ramones tvé overácké názory mě vůbec nezajímají. Tobě jde o awp především. Ty bys neměl být v ranku jako 1. ale měl bys být ještě výš, jako 0.
    Naposledy upraveno Ladix; 26-02-13 v 10:24.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Re: Návrh

    Myslím, že se na tohle téma můžeme nadobro vykašlat, už to nemusíte řešit, jako bych nic nenapsal. AVE DEMENCIONE

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Návrh

    Děcko flashnout, nabehnout a zabit zblizka, nebo vyresit HEckem..

    Jinak to nevidim. Zakazat to nejde podle mne.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  6. #6

    Odpověď: Návrh

    Taky mě strašně s.r.u lidi s AWP, kdy jen nečině čekají a pak ti dají hedu. Opravdu ale opravdu to nesnáším a vždy mám chuť komp hodit oknem, když mě někdo z dálky odstřelí. Podle mě to také ničí kvalitu hry a když je na serveru 10 lidí s AWEM, tak si vlastně vůbec nezahraju :(. Ano řeknu to tak. NENÁVIDÍM AWP a vždy budu. Ovšem, aby se ta zbraň rovnou zrušila, jsem PROTI tomu. Je to zbraň jako AK či M4, která plní svůj účel. Možná tak maximálně kdyby se omezil početz AWP třeba na 4 AWP na jednu hru. Tzn. že v jednom kole by mohli být pouze 4 odstřelovači. Ono když je na serveru 10 odstřelovačů proti sobě, stavá se z toho AWP server a normální hráči se vůbec nezahrajou. Zase ale není problém snipera odstranit když víte jak na to. Stačí se kněmu přiblížit z blízka a pak nasadit fullout a je to. Ale někdy se to fakt nedá hrát :-/.

  7. #7
    GeW_DaX
    Guest

    Odpověď: Návrh

    AWP- zbraň jako každá jiná.... PROTI

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: Návrh

    Načo obnovovať tému, keď sám zakladateľ tohto postu napísal, že je to zbytočné ?
    Locknite to nemá význam riešiť tieto "experimentalne" sračky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •