Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Laser mini na COD:MW

  1. #1

    Laser mini na COD:MW

    Kotel prosím ťa daj sapprovi preč tie laser mini. Keď ich dá niekto na na stenu uzatvori tým celu cestu a musím isť naokolo.
    Je to obrovská výhoda pre sapperov. Iba rambo ich dokáze preskočiť. Strašne mi tam vadia. Podla mňa boli lepšie tie normálne mini.
    O.K. L|a|S|e|R_Jet =(0.^)=

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Laser mini na COD:MW

    Rozhodně bych je také vrátil na zem, když je totiž nějaká uzavřenější mapa, tak se tam ani nedá chodit. Teď tam je třeba assault_lol a CT mají obrovský problém se dostat dovnitř. S těma minama se to prostě nedá hrát.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Laser mini na COD:MW

    proč nehrajou za defendra ten je na miny imuní, takže muže čistit cestu..., ale to přeci nejde, že to by nemohli hrát za ramba atd..., podle mě taky záleží na inteligenci hráče, jinak jsou na to i itemy, které fungujou, takže já bzch to i nechal, ale jsem zaujatý, protože za sappera hraju, nevím ale bez těch min je to dost nevyvážené< jsou tam dobří jen rambo a sniper>, navíc ty miny jsou dost oslabené a sílu získávájí až s levly, já na lvl 30 potřebuji 2 miny na zabití některých hráčů...

  4. #4

    Odpověď: Re: Laser mini na COD:MW

    Ja nehovorím že mini musia isť preč ale iba to aby zmizli laser mini. A nemyslím si to len ja. Za protektora hra malo hráčov takže nemôže čistit cestu. A ja ako sniper nemám šancu prejsť cez rad laser min. Iba keby som mal nejaký ten item ( NANO VESTA a pod.) lenže taký dostanem málokedy. Radšej by som bol keby vrátili pozemné mini.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Laser mini na COD:MW

    Tady jde hlavně o to, že na malých mapách nebo v uličkách se sappeři zabarikádují minami a nikdo nemá šanci je dát. Oni si ty přístupové body zabarikádují odspoda a nahoru a je hotovo. Hlavně je dávají hned za dveře ale tak aby to zabilo lidi co projdou a to je největší svinstvo, to asi začnu banovat protože je pak nemožné se přes ty dveře dostat.






    E:
    Citovat Původně založeno abaxas Zobrazit příspěvky
    Za protektora hra malo hráčov takže nemôže čistit cestu.. A TO NENI MOJE CHYBA, proč tu ten protektor asi je??
    Pro srandu kralikům? Ja navrhuji nechat,at to lidi donutí za toho protektora hrát...
    Vem si třeba snipera a zkus teď udělat rush, a já ti hned mohu říct výsledek, kvůli minám to nedáš, ty nejspíš moc nerushuješ protože bys pak mluvil jinak.
    Naposledy upraveno Mytrim; 02-03-13 v 11:47.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Laser mini na COD:MW

    Za protektora hra malo hráčov takže nemôže čistit cestu.. A TO NENI MOJE CHYBA, proč tu ten protektor asi je??
    Pro srandu kralikům? Ja navrhuji nechat,at to lidi donutí za toho protektora hrát...

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Laser mini na COD:MW

    Celkově mi to přijde, jako by jste byli malé děti, co se vztekaj když není po jejich. Ukázal jsem vám cestu jak problém řešit, ale museli by jste pro to něco obětovat a to přeci nejde....! A tak raději fňukáte a brečíte na forku. Tato hra jako taková je zatím nevyvážená, některé klasy byli zbytečné, například defender atd. Tak nechápu, proč si třeba nestěžujete, že chcete zrušit defendra ten je bez těch nim taky na prd, protože to je obrana proti nim...! Nechme to jek to je na měsíční zkoušku a pak si můžeme sednout a promluvit, jako dospělý lidé, co se změnilo a jakým směrem...! Takovéto změny na koleně, jsou od věci!

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Laser mini na COD:MW

    Citovat Původně založeno abaxas Zobrazit příspěvky
    Celkově mi to přijde, jako by jste byli malé děti, co se vztekaj když není po jejich. Ukázal jsem vám cestu jak problém řešit, ale museli by jste pro to něco obětovat a to přeci nejde....! A tak raději fňukáte a brečíte na forku. Tato hra jako taková je zatím nevyvážená, některé klasy byli zbytečné, například defender atd. Tak nechápu, proč si třeba nestěžujete, že chcete zrušit defendra ten je bez těch nim taky na prd, protože to je obrana proti nim...! Nechme to jek to je na měsíční zkoušku a pak si můžeme sednout a promluvit, jako dospělý lidé, co se změnilo a jakým směrem...! Takovéto změny na koleně, jsou od věci!
    Teď jsi mě docela pobavil, my tu nijak nebrečíme a nevynucujeme to co chceme, my jsem sem přišly napsat skutečnost jak jí vidíme. A ještě jednou ti to napíšu vem si něco jiného a rushuj, po 3- ch kolech odejdeš kvůli minám, protože to prostě nejde.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Laser mini na COD:MW

    ok beru defendera...

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Re: Laser mini na COD:MW

    Citovat Původně založeno abaxas Zobrazit příspěvky
    Za protektora hra malo hráčov takže nemôže čistit cestu.. A TO NENI MOJE CHYBA, proč tu ten protektor asi je??
    Pro srandu kralikům? Ja navrhuji nechat,at to lidi donutí za toho protektora hrát...
    tebe sa konecne zacalo darit vsak?

    na COD som dlho nehral ale viem si predstavit co to tam je... nebola by moznost znicit tie miny tym ze sa bude do nich strielat?

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Laser mini na COD:MW

    tebe sa konecne zacalo darit vsak?
    ne mě to je jedno, já jsem byl uspěšnej i před tím < penet, pán stínů> :D, ale jen mě štve to věčný měnění bez rozmyslu, přitom, kdybychom si sedli a začaly přemýšlet co a jak dále nemuselo by se to pak každý den měnit...!

  12. #12

    Odpověď: Re: Laser mini na COD:MW

    Citovat Původně založeno abaxas Zobrazit příspěvky
    tebe sa konecne zacalo darit vsak?
    ne mě to je jedno, já jsem byl uspěšnej i před tím < penet, pán stínů> :D, ale jen mě štve to věčný měnění bez rozmyslu, přitom, kdybychom si sedli a začaly přemýšlet co a jak dále nemuselo by se to pak každý den měnit...!
    Už chápem prečo si za tie mini sak ti si daval FRAGY iba minami :D. Kebi si hneď napísal kto si by som skôr pochopil skôr Tebe sa to hrá s tými lasermi keď máš level okolo 25. Ale dívaš sa iba na seba. Niektorých to nebaví za defendera alebo sappera.

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Laser mini na COD:MW

    Miny pujdou znicit.

  14. #14
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Laser mini na COD:MW

    To bude potom protector zbytocny

  15. #15
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Re: Laser mini na COD:MW

    Protectorovi dať odolnosť voči raketam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •