Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 36

Téma: Můj návrh pro webdesign

  1. #16
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    Re: Můj návrh pro webdesign

    Suhlasim s charonom. To pozadie tam moc nesedi ale inak sa mi to celkom paci. Este to trochu doladit a hodit to do ankety :)

  2. #17


    Odpověď: Můj návrh pro webdesign

    OK tak teda zítra to dodělám a hodím :)

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    14 z 15 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Můj návrh pro webdesign

    Už jsem to dával do chatboxu tak se nechci moc opakovat, ale nikdo mě na to neodpověděl.
    Jinak umím v malování a zoner calisto fakt hustej program.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #19


    Odpověď: Můj návrh pro webdesign

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Už jsem to dával do chatboxu tak se nechci moc opakovat, ale nikdo mě na to neodpověděl.
    Jinak umím v malování a zoner calisto fakt hustej program.
    Profi :) :D

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Můj návrh pro webdesign

    KOnečne rozumný návrh Jerry... :D

    @radic: jop. Pride mi to také isté. Možno je to len tým, že to je nejak obmedzené a nič extra nové sa tam nedá dať (nvm, nevyznám sa), ale jediný rozdiel mi príde, že teraz je strieborné pozadie na čiernom a je to cez celé. Ale je to len môj postreh, nie je to vada kvôli ktorej by som dal mínus :D Mínus dávam kvôli tým ostatným veciam. Každá nová vec musí prejsť kritikou. Na nič iné nenarážam. :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #21


    Odpověď: Můj návrh pro webdesign

    Doplněn obsah

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Re: Můj návrh pro webdesign

    neviem ako vám, ale mne sa to teda zatiaľ najviac páči ! myslím, že si si na tom dal dosť záležať. Jediné výhrady tak Shoutbox by som dal preč, kedže už je vo fóre a myslím, že tento je prehliadnejši(namiesto toho by tam kľudne mohli byť 2 videjka z hry cs 1.6 alebo minecraft, ktoré by sa každý týždeň menili a ešte podstránku " Servery " by som tiež odstránil, kedže na úvodnej stránke už sú vypísané servery a stačilo by tam hodiť príkaz na scroll a s kolieskom by sa dali vyscrollovať všetký servery. Inač fakt chválim paráda dobrá práca.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753


    Re: Můj návrh pro webdesign

    Moc povedený. Mě osobně se víc líbí design tohoto typu. Doladit a může z toho být pěkný webík.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Můj návrh pro webdesign

    Citovat Původně založeno Ucitel Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa je to super. Jednoduchý design a kopec miesta. Není celá stránka zascriptovaná sračkami. V jednoduchosti je krása.
    Na grafice opravdu zascriptována není. Navíc, zde nejsou také scripty moc použity.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #25
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Můj návrh pro webdesign

    Stále mi tam vadí to pozadie. Hore iné, dole iné. Hore čierne, zbytok vyprašivelý šedý. Navyše tam chýba gro okolo čoho sa točí celý web Kotelny. Takto je to len názov bez ničoho. Preto mal každý v návrhu nejaké rúry, plamene, kotel atď. Toto mi nepríde moc originálne tam capnúť obrázok z CS, ktorý je prakticky na každom CS portáli.

    EDIT: Šak ja sa nehádam. Jednoducho je to dosť tuctové. Nič proti, ale nepáči sa mi pozadie ani ten názov "gaming portal". :)
    Naposledy upraveno Charon35; 06-03-13 v 15:23.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #26


    Odpověď: Re: Můj návrh pro webdesign

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Stále mi tam vadí to pozadie. Hore iné, dole iné. Hore čierne, zbytok vyprašivelý šedý. Navyše tam chýba gro okolo čoho sa točí celý web Kotelny. Takto je to len názov bez ničoho. Preto mal každý v návrhu nejaké rúry, plamene, kotel atď. Toto mi nepríde moc originálne tam capnúť obrázok z CS, ktorý je prakticky na každom CS portáli.
    Sorry ale pro mě za mě si tam dejte třeba: http://csko.cz/d/oaFG2YHs já jsem dal jen grafický návrh :) a jak vidím s grafikou to tu umí spoustu lidí takže by pro vás neměl být problém si upravit například to pozadí :)

    E: A podle mě se web kotelny točí kolem gamingu a né prodeji kotlů a podobných s tím souvisejících věcí nebo se snad mýlím ? :)
    Naposledy upraveno RadicaLeK; 06-03-13 v 15:23.

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: Můj návrh pro webdesign

    Citovat Původně založeno RadicaLeK Zobrazit příspěvky
    Sorry ale pro mě za mě si tam dejte třeba: http://csko.cz/d/oaFG2YHs já jsem dal jen grafický návrh :) a jak vidím s grafikou to tu umí spoustu lidí takže by pro vás neměl být problém si upravit například to pozadí :)

    E: A podle mě se web kotelny točí kolem gamingu a né prodeji kotlů a podobných s tím souvisejících věcí nebo se snad mýlím ? :)
    Hele, ten návrh není špatný mě se osobně líbí, ale víš jak není to kotelna style :D hele doporučuji ti ten návrh prodat na nějakých grafických studii co se zabývaj PHP-Fusion taky jsem tam prodával designy, a ty máš docela talent :)

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Můj návrh pro webdesign

    Reklamy čeho?

  14. #29


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Můj návrh pro webdesign

    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    Reklamy čeho?
    Nevěděl jsem co tam dát tak sem si všimnul jak mate na webe u vas :)

    Ps: tento design jsem dělal pro kotelnu nemám v plánu ho nikde prodávat :)

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Můj návrh pro webdesign

    To je google reklama, také ti musí být min. 18 let a za každé kliknutí je myslím 2 Kč. Musíš poslat screen občanského průkazu atd.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •