Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 91 do 105 z 112

Téma: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

  1. #91
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Shinigami pod jakym nickem hraješ a hraješ na ZM1 nebo ZM2 ..
    Tak já jsem samozřejmě pro zvýšení HP ale jen o trochu, to už by bylo příliš lamacke aby si tam běhal například healer s 5000 HP..nebo neviditelny s 3500 Hp..S takovou by byla bz uz pomalí k ničemu a o launcher nemluvim..
    A stim 2500 dmg na jeden zasobnik zase neblni to by musela byt každá kulka HeadShot..

  2. #92
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    To 2500 dmg na jeden zasobnik rikam o 3 hracoch pokope. Uz som pisal hravam zm 1. Moj nick L. A co ti vadi ze budu mat taky hp? LM dava 10 000 pokial viem ja. Takze pokial das LM tak je vse v poriadku proste teraz je to za zm nehratelne. A BZ a Launcher? Je to len doplnok hlavna vec je ze LM dava 10 000 dmg a da ich to na ranu a druha vec je ze MG ich pomaluje a dela b jak svina tak co ti vadi ze maju vela HP?

  3. #93
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Já už se do toho pllect raději nebudu, jen se mi to prostě nelibi to je muj nazor a to je vše ...At se k tomu vyjadří i někdo jiny ..

  4. #94
    Kotel
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Přidal jsem hp navíc podle počtu ct (pocet ct * 100).

  5. #95
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Parádá..Dík..

  6. #96
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Posledni dobou sem i casto stava na zombie 1, ze kdyz je nakazen i posledni clovek, tak hra pokracuje dal.. takze uz neni koho zabijet a zombie si jen behaj. Uz se mi to stlao na vicero mapach.

  7. #97
    Kotel
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Poslední člověk by měl být zabit, takže zřejmě ho nakazí něco, co by nemělo. Možná brouci.

  8. #98
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Brouci to nebudou, stava se to hlavne kdyz je kolo strasne rychle, a pak se treba 2 minuty ceka... A clovek mam ten pocit ze ma v tabulce DEAD.
    A jeste je moznost ze jsem casto videl ze tam byly 3 CT DEAD, tak jestli to nema neco spolecneho stim, ze kdyz se nekdo pripoji a jeste o to neprehodilo k T, tak to nebere jako ukonceny kolo.

  9. #99
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Neni to broukama. Vetsinou sem i to stavalo rano, kdy tam nebylo moc hracu. Normalne jsem nakazil rukama posledniho a kolo neskoncilo. Zustal v tabulce u Ct a mel napsane DEAD. Potom se cekalo do konce kola.

  10. #100
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Kotle? Muzes prosimte zrusit prikaz kill do konzole u prvniho zombika? Ono se obcas stava, ze prvni zombik napise kill do konzole, protoze jim nechce byt. Taky bych mozna dal neco, ze kdyz prvni zombik nenakazi aspon jednoho hrace, tak se mu automaticky strhne urcite mnozstvi bodu.

  11. #101

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Ten bug je proto, že když se někdo v tu chvíli připojuje na server tak se přihlašuje jako CT a na malou chvilku je i veden jakoby na živu. Pokud zrovna v tu chvíli umře poslední člověk tak se kolo neukončí.
    Ono to bylo vždy a není to častější nebo méně častější. Je to furt stejný, s tím rozdílem, že ted častěji vyhrávají ZM takže samozřejmě dochází častěji k zabití posledního a tedy i častěji se objeví

    Jinak k vážným chybám - Počítadlo nakažených nefunguje správně - Včera jsem nakazil za mapu 104 lidí a málokdy mi počítadlo přičetlo nakaženýho. V celku to vypadá na banální chybu ale není. Totiž i když nakazíš 15 lidí stejně si nemůžeš dát anti protože ti to nic nepřičte.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 31-07-11 v 08:51.

  12. #102
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Jn ta protilátka jaksi blbne hodim inf a nakazim 7 lidí, ale protílatká nefunguje ..

  13. #103
    Kotel
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Opraveno.

  14. #104
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Zdravim
    napadla ma jedna (myslim) dobra vec. Hraci, ktory su prvy krat na servery (pripadne nehravaju vobec za zombie) si zombie obvykle ani nedokazu vybrat z ponuky. Ked ich nakazia, tak im to hodi nahodneho zombie. Co keby po nakaze (pokial by clovek nemal vybrane) vybralo zombie automaticky z par typov (tych najlepsich) zombie - bhop, smoker, boomer. Clovek, ktory chce si zombie vybere a ten, ktory si nevie ani len vybrat by dostal schopneho zombie. Nejsom si isty, ci uz nahodou nie je nieco podobne spravene, kedze si na zaciatku vzdy vyberem toho svojho, ale pokial nie, bolo by dobre zaviest tuto "zmenu".

  15. #105

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Zdravim
    napadla ma jedna (myslim) dobra vec. Hraci, ktory su prvy krat na servery (pripadne nehravaju vobec za zombie) si zombie obvykle ani nedokazu vybrat z ponuky. Ked ich nakazia, tak im to hodi nahodneho zombie. Co keby po nakaze (pokial by clovek nemal vybrane) vybralo zombie automaticky z par typov (tych najlepsich) zombie - bhop, smoker, boomer. Clovek, ktory chce si zombie vybere a ten, ktory si nevie ani len vybrat by dostal schopneho zombie. Nejsom si isty, ci uz nahodou nie je nieco podobne spravene, kedze si na zaciatku vzdy vyberem toho svojho, ale pokial nie, bolo by dobre zaviest tuto "zmenu".
    Zombie je schopný jen tehdy, když za něj hraje schopný hráč. Oproti současnému stavu by na serveru nepobíhali climbery a jumpery, ale spousty bhoperů, který nikdy neviděl bhop, smokerů, kteří neví, že se nedá přitahovat přes sklo, boomerů, kteří jdou po jednotlivcích, namísto po skupinkách lidí.

    Ale líbí se mi nápad, udělat něco pro nové hráče a notorické jumpery/climbery, nějak je zaškolit... jen mě nenapadá žádný pořádný způsob jak to provést.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •