Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: XP

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele brat brata
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    145

    XP

    v skratke restart xp uz tam vsetci maju 70-90 to je dost trebalo bi odzaciatku lebo ja som teraz pozeral a ked tam pride niekto novi nema sancu

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: XP

    Kazdy zacinal od 0. a prepac ale to mam hodit za hlavu 2. mesiace expenia ? Ak si aspon trosku skill tak to dobehnes velmi rychlo.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele brat brata
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    145

    Re: XP

    takto 2 mesiace expenia pche keby si ti trochu skill stojis za tim dat slabsim sancu sak ked si taky macher ze to doexpis skus to :D ja som to skusil trvalo mi to 3 mesiace a stale so mmensi lvl

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Odpověď: XP

    Nad lvl 100 je jen 30 class. Jen 2 class maji hraci na lvl 200.
    Az udelam druhy server, muze tam byt omezeni jen do lvl 50 jako je to na superhero.

  5. #5
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: XP

    S nano vestou a s platinkami sa naexpiš veľmi rychlo :)

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Nad lvl 100 je jen 30 class. Jen 2 class maji hraci na lvl 200.
    Az udelam druhy server, muze tam byt omezeni jen do lvl 50 jako je to na superhero.
    Nemohol by si spraviť taky provizorny rank podľa expu ako je na knife, len napišeš top12 a ukaže to 12 najvačšich lvl
    napr.

    Poradie NICK LEVEL EXP CLASS
    8. Beat# 127 559000 Fire Support
    Naposledy upraveno Beat; 09-03-13 v 20:07.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: XP

    Citovat Původně založeno Joseph Zobrazit příspěvky
    Kazdy zacinal od 0. a prepac ale to mam hodit za hlavu 2. mesiace expenia ? Ak si aspon trosku skill tak to dobehnes velmi rychlo.
    Len 2 mesiace? Aky mas level? Co mam povedat ja? Hoci mam len level 61, ale expil som ho ovela dlhsie ako ty, som vacsi skill ako ty. Ja som to zacal hrat (ako lvl 1) ked ostatni mali po level 30, co bolo dost, teraz mam lvl 61 a ostatni maju 80-200 ...
    Ako mne to je jedno kolko som to expil, expil som to preto lebo som bol low level na vysoky, som za restart XP...

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: XP

    No tak já mám lvl. nejvíc asi ramba(34) ostatní jsou do 30 a dá se s tím zabít i lvl 100+...stačí zakempit ked ste T na de cs mapě(u hostages, ochrana -> plnit cíl mapy) a za CT když ste na de mapě(u plantu -> ochrana)...zkrátka necpat se k těm kteří by měli utočit(i když plnení cílů mapy se na tomto serveru zas tak neděje, skusit to můžete) popř za komanda/fs/rushera vyběhnout, sundat 1-2lidi chcípnout si a časem se to expne...restart je zbytečnej ted

  8. #8
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Re: XP

    Citovat Původně založeno caHor Zobrazit příspěvky
    Len 2 mesiace? Aky mas level? Co mam povedat ja? Hoci mam len level 61, ale expil som ho ovela dlhsie ako ty, som vacsi skill ako ty. Ja som to zacal hrat (ako lvl 1) ked ostatni mali po level 30, co bolo dost, teraz mam lvl 61 a ostatni maju 80-200 ...
    Ako mne to je jedno kolko som to expil, expil som to preto lebo som bol low level na vysoky, som za restart XP...
    Ide tu o to, že v poslednych 2mesiacoch sa ľahko expilo niektori dostavali aj 500xp za vyhrane kolo... Teraz to už dava tušim len 65xp...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: XP

    Citovat Původně založeno caHor Zobrazit příspěvky
    Len 2 mesiace? Aky mas level? Co mam povedat ja? Hoci mam len level 61, ale expil som ho ovela dlhsie ako ty, som vacsi skill ako ty. Ja som to zacal hrat (ako lvl 1) ked ostatni mali po level 30, co bolo dost, teraz mam lvl 61 a ostatni maju 80-200 ...
    Ako mne to je jedno kolko som to expil, expil som to preto lebo som bol low level na vysoky, som za restart XP...
    Ano mozno ani 2. mesiace, protectora som nechal na 114. a od 0. som zacal expit commando. A to som hraval napr. proti freyovi a bolo uz dost high lvlov. A nestazoval som sa. Teraz ho mam na 101. A keby si bol vacsi skill tak uz ho mas davno cez 100. A po 5. pivach som dospel k zaveru ze aj keby bol rr xp tak mi to je jedno. Ved kto je aspon trosku nad priemer si ten lvl naexpi s5 zachvilu. Ale tu to nepis, tu si to precita par ludi. Skus to napisat priamo na servery co ti nato napisu hraci ta poslu do ritky akurat.....

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: XP

    Citovat Původně založeno brat brata Zobrazit příspěvky
    takto 2 mesiace expenia pche keby si ti trochu skill stojis za tim dat slabsim sancu sak ked si taky macher ze to doexpis skus to :D ja som to skusil trvalo mi to 3 mesiace a stale so mmensi lvl
    Ja som zacal hrat commando pred mesiacom aj cosi a mam ho na 101. A aky mas nick v hre ? A je mi to jedno ak sa naseriem tak spravim teraz ramba na 100 a potom ti tu hodim screen ak ti to urobi radost....

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: Re: XP

    Nothing neviem ako ty ale ja som bol rad aj za 110xp to uz bol luxus inac mi to hadzalo aj hadze 65. Tak neviem cim to bude...

  12. #12
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: XP

    Pre mňa je to tiež luxus tych 110xp :D Tak ja hram FS teraz 127lvl, sniper 91 ale už moc nehravam, comando 54 tušim ( som naexpil heckami a spiclom :D ), rambo a sharp 40niečo. K tomu lvl sa až take ťažke nie je dostať, keď už maš ten lvl okolo 50 lepšie sa hraje a expi sa dobre.

  13. #13
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: XP

    Ja som za reset ale nech sa to potom spravi tak, ze za kill botov by nebolo xp alebo co.... Alebo ich celkovo odstranit....

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: XP

    Trey ale chapes... potom by deti nemali na com expit,.. :(

    Citovat Původně založeno Joseph Zobrazit příspěvky
    Ano mozno ani 2. mesiace, protectora som nechal na 114. a od 0. som zacal expit commando. A to som hraval napr. proti freyovi a bolo uz dost high lvlov. A nestazoval som sa. Teraz ho mam na 101. A keby si bol vacsi skill tak uz ho mas davno cez 100. A po 5. pivach som dospel k zaveru ze aj keby bol rr xp tak mi to je jedno. Ved kto je aspon trosku nad priemer si ten lvl naexpi s5 zachvilu. Ale tu to nepis, tu si to precita par ludi. Skus to napisat priamo na servery co ti nato napisu hraci ta poslu do ritky akurat.....
    Nech ma poslu do ritky, chcel by som rr XP, nie som sam tak co teraz? Mam pravo na svoj nazor ci nie?

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: XP

    Nemohol by si spraviť taky provizorny rank podľa expu ako je na knife, len napišeš top12 a ukaže to 12 najvačšich lvl
    napr.
    O tom som pisal Kotlovi asi mesiac od vzniku CoD, ale zatial to neurobil.
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •