Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 90

Téma: Pár návrhů na změnu

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Question Pár návrhů na změnu

    1. Snížení limitu branek ze 30 na 15. (Jedna hra trvá příliš dlouho, a když tam někdo přijde v půli zápasu - je znevýhodněn expy)
    2. Snížení levelů schopností z max 10 na max 5. V souvislosti na předchozí bod, není příliš reálné dostat se na lvl výše.
    3. Přidání plug-inu, který neumožňuje střelit gól ze vzdálenosti větší než XY stop. V případě, že někdo tak učiní, má to stejný efekt
    jako střelení do vlastní brány (míč se respawnuje uprostřed branky) a v chatu se objeví hláška: ,,Střílení do prázdné brány je zakázáno (viz. /menu)."
    4. Při připojení se hráči objeví někde na obrazovce: ,,E - střela/přihrávka; G - turbo (viz. /menu)"
    Celkem otravné psát každému hráči: ,,Zmáčkni E!" -- beztak to nikdy nečtou, zrovna když se koukají na míč
    5. Nějak zprovoznit "!" - nějakou dobu tam nefungoval, teď si tím nejsem jistý.
    6. Popřípadě zavést admina na tento server... No jo, ale ta podmínka STEAMu. Většina lidí vlastnící STEAM však hraje classic a více známé mody než sj.

    Pokud jsi se dočetl až SEM
    Díky, že jsi tomu věnoval nějaký čas

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pár návrhů na změnu

    Obcas tam hravam a myslim, ze ! funguje. Admina tam je treba, ale nikto sa nehlasi. Zmeny co pises by urcite prospeli. Este by som zakazal behanie po hladisku, ani v normalnom futbale nebehaju hraci po hladisku, aj ked soccerjam nemozem porovnavat s realnym futbalom. Mimochodom obcas sa tam z adminov ukaze Virgins.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Já bych ty tribuny nechal. V podstatě je to fun server. Beztak se tam moc neleze, a ten kdo umí boost air jump, tak si to načasuje a nestráví tam víc jak 5 sekund. Já hraju na více serverech, pak jsem před pár týdny zjistil, že se znovu spustil soccerjam na kotelně, tak jsem začal hrát i tu. Bylo by možné přidat mapy, kde tribuny nejsou; např. sj_pro, sj_beach, sj_click apod. Celkem frustrující je střílení do prázdné brány z půlky hřiště. Někdo si vylepší strenght na 10, dává góly z půle a dělá kdovíjaký je skill.
    Naposledy upraveno Mr. Spoon; 21-07-11 v 13:47. Důvod: Srovnání řádků

  4. #4

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Mr. Spoon Zobrazit příspěvky
    1. Snížení limitu branek ze 30 na 15.
    2. Snížení levelů schopností z max 10 na max 5.
    Stává se často, že hráči hrají jen polovinu zápasu? Kdo chce hrát, vydrží snad do dalšího kola, nebo ne? Když někdo přijde na ZM server v průběhu mapy, tak taky začíná s 0 xp za zombie.

    Citovat Původně založeno Mr. Spoon Zobrazit příspěvky
    3. Přidání plug-inu, který neumožňuje střelit gól ze vzdálenosti větší než XY stop. V případě, že někdo tak učiní, má to stejný efekt
    jako střelení do vlastní brány (míč se respawnuje uprostřed branky) a v chatu se objeví hláška: ,,Střílení do prázdné brány je zakázáno (viz. /menu)."
    Střela přes celé hřiště = střela do prázdné brány?

    S dalšími body souhlasím.

    Existují nějaké obecně uznávané standardy na SoccerJam? Myslím délka kola (počet gólů), počet levelů (5 nebo 10), maximální vzdálenost při střele na bránu...? Přece jen, server by asi měl vycházet z high-level serverů

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Obcas tam hravam a myslim, ze ! funguje. Admina tam je treba, ale nikto sa nehlasi. Zmeny co pises by urcite prospeli. Este by som zakazal behanie po hladisku, ani v normalnom futbale nebehaju hraci po hladisku, aj ked soccerjam nemozem porovnavat s realnym futbalom. Mimochodom obcas sa tam z adminov ukaze Virgins.
    Jeden se hlásil. Chudák neměl steam, tak ho nevzali. Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    52

    Re: Pár návrhů na změnu

    Takto je to fajn, neznížujte nič, iba limit gólov za 1 mapu dajte 40, to bude fajn.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    normalnom futbale nebehaju hraci po hladisku, aj ked soccerjam nemozem porovnavat s realnym futbalom
    Ani obludy nad brankou nejsou v normálním fotbale.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Pár návrhů na změnu

    skoda ze to neni ciste fotbal server bez tech kravinek

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Existují nějaké obecně uznávané standardy na SoccerJam? Myslím délka kola (počet gólů), počet levelů (5 nebo 10), maximální vzdálenost při střele na bránu...? Přece jen, server by asi měl vycházet z high-level serverů
    Ano, doposud jsem hrával jen na serverech s lvly do 5 a góly do 15 či 20. Je to věc přizpůsobení se, ale ZVYK.

    Střela přes celé hřiště = střela do prázdné brány?
    Ono většinou střílet z větší dálky je nesmyslné, vždy se střela dá chytit, pokud není prázdná brána.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Ani obludy nad brankou nejsou v normálním fotbale.
    Ty tam aj hravas, ked mudrujes? Pisal som, ze to nemozem porovnavat s normalnym futbalom, ale az taka fantasmagoria ako behania po hladisku byt nemusi. Chapem ze aj tie "boludy" su sci-fi, ale sluzia ako polovicny brankar, takze maju svoj vyznam.

  11. #11

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Jeden se hlásil. Chudák neměl steam, tak ho nevzali. Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?
    Myslíš tohohle zoufalce? Ten dodnes čeká, jestli mu na e-mail nepřijde zpráva z Kotelny, že ho chceme za admina...

    Nejspíš máš ale na mysli tohoto vykuka, který si sice žádost podal, ale v blbé sekci. Napsal pěknou žádost, admini mu dali vesměs své ANO, ale on sám to vzdal se slovy "Steam je mi k ničemu jasně 270 kč to nic není". Škoda ho.

  12. #12

    Re: Pár návrhů na změnu

    Ještě by se k tomu měl vyjádřit Virgins (ten je na to asi nejpovolanější), já osobně jsem pro navrhované změny, když se tak hrává i jinde, proč ne i tady.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Jeden se hlásil. Chudák neměl steam, tak ho nevzali. Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?
    Na DR a Zombie jsou admini bez STEAMu? To je mi novinka..

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ty tam aj hravas, ked mudrujes? Pisal som, ze to nemozem porovnavat s normalnym futbalom, ale az taka fantasmagoria ako behania po hladisku byt nemusi. Chapem ze aj tie "boludy" su sci-fi, ale sluzia ako polovicny brankar, takze maju svoj vyznam.
    Souhlasil bych s druhou polovinou. Bez "aliena" bys klidně došel před brankáře a vždy našel malé místečko, kudy prostrčit míč. Ono i teď se dá dostat před brankáře s trochou zručností.
    S těmi tribunami - říkám, mohou se přidat i mapy bez tribun, aniž by se musel zavádět původní blok tribun..
    Naposledy upraveno Mr. Spoon; 21-07-11 v 14:14.

  14. #14

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Mr. Spoon Zobrazit příspěvky
    Na DR a Zombie jsou admini bez STEAMu? To je mi novinka..
    Řekl bych, že u ZombieBota je to spíš zbožné přání, než opis skutečnosti viz zde

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Mr. Spoon Zobrazit příspěvky
    Na DR a Zombie jsou admini bez STEAMu? To je mi novinka..
    No, bývalo to tak.

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Řekl bych, že u ZombieBota je to spíš zbožné přání, než opis skutečnosti viz zde
    Naco zbožné přání? Já steam mam a navíc už o práva nežádám.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 21-07-11 v 14:18.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •