Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 90

Téma: Pár návrhů na změnu

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Stává se často, že hráči hrají jen polovinu zápasu? Kdo chce hrát, vydrží snad do dalšího kola, nebo ne? Když někdo přijde na ZM server v průběhu mapy, tak taky začíná s 0 xp za zombie.
    V zombie modu se moc nevyznám, ale jak dlouho tam přibližně trvá "druhý poločas"?
    Ono hrát jeden zápas hodinu je celkem dlouho.. Pokud se tedy nestřílí jen do prázdné.
    Nějak to tu utichlo. No jo, zájem o sj není nijak velký, ale když jste ten server zavedl/-i, tak by o něj mohlo být trochu postaráno.
    Většinou tam bývá minimálně z 80% plný. :-)

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Aby to trochu obživlo.. Zavedení admina na tento server nevidím příliš reálně. Mohly by se zavést tedy ostatní navrhované změny?

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Pardon, ale už mě to celkem nebaví.. Myslím, že ty návrhy by byly celkem užitečné, KDYBY se vůbec někdy uskutečnily.
    Hold zájem s tím něco udělat je opravdu mizivý. Neznámý mód -> tak se na to vykašle.. Ach :(

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pár návrhů na změnu

    Kotel ma asi (urcite) vela prace, kedze vznikol jailbreak a treba vela uprav. Aj on je len clovek, tak ho treba nechat zit a keby sa na tuto temu zabudlo, tak ju po istej dobe obnov, urcite to upravi.

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Server jsem nastavil podle jiného, který je údajně dobrý, ale pokud víš, že tyhle změny budou lepší, tak to tedy nastavím podle tebe.

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Nicméně nechápu, proč zrovna na SJ je potřeba Steam... Když na DR nebo Zombie apod.. ne?
    A od kdy?

  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Server jsem nastavil podle jiného, který je údajně dobrý, ale pokud víš, že tyhle změny budou lepší, tak to tedy nastavím podle tebe.
    Děkuji za vyjádření se.. Hlavně mi jde o to střílení do prázdné brány - pak se opravdu nedá hrát.
    A ano, myslím si, že by tomu ty změny prospěly.

  7. #22

    Re: Pár návrhů na změnu

    Kotel nemůžeš to změnit to jsou obecná pravidla. Pokud to uděláš, odstřihneš se od špičkovejch hráčů. Tohle neni ZM aby se tu dělali jiná pravidla než je běžné. To je prostě jako bys překopal pravidla normálního CS.
    Už tam začali chodit skvělý hráči z belgie a španělska který potkávám na těch nejlepších serverech.... dobře vím že to třebas pro tebe znamená, že si nekoupěj VIP, ale pokud tam budou špičkový hráči bude tam narváno a když tam bude narváno, tak si lidi vip budou muset koupit, aby se tam dostali.
    Změny tomu fakt neprospějou už proto, že místo toho aby se lidi naučili hrát SJ tak se jim zas budou ohejbat pravidla a nastavení, aby se nemuseli snažit a pro dobrý hráče to znamená najít si jinej server.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 25-07-11 v 10:52.

  8. #23
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Obecná pravidla? Jaké hráče myslíš? Myslíš, že se budou více snažit, když tam bude někdo střílet do prázdné brány se str 5+ z poloviny hřiště? To je spíš odradí.. Nejsem úplný profík, ale soccerjam hraju minimálně rok, tak o tom něco vím a umím (lj, boost, oklamání aliena apod.).. Dle tvé teorie, přijdou tam lidi jako dFln ^^ apod., vezmou si míč a nahrávají si mezi sebou, aniž by se k míči dostal někdo jiný.

  9. #24

    Re: Pár návrhů na změnu

    Jo dfln je zrovna jeden z nich. Ale ten občas střílí do prázdný tak spolu moc nevycházíme především z jinejch serverů.
    Prostě pravidla soccerjamu ohýbat je jako ohýbat pravidla cs1.6 ...

    Jedno je ale pravda, když budeš přihrávat hráčům jako je dfln i oni ti budou přihrávat.

    BTW kdo je adminem kromě mě na SJ? Morbe se zbláznil tak nevim jestli ještě někdo jinej je.

  10. #25
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jedno je ale pravda, když budeš přihrávat hráčům jako je dfln i oni ti budou přihrávat.
    Jo s tím souhlasím, také praktikuju: "Nahraj a bude ti nahráno, jinak máš smůlu."

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    BTW kdo je adminem kromě mě na SJ? Morbe se zbláznil tak nevim jestli ještě někdo jinej je.
    Ale doteď jsem nebyl svědkem, že by tam někdo dostal sebemenší napomenutí od admina, aby se nestřílelo do prázdné brány. Jestli vůbec je.
    A to ti řeknu, jsem tam skoro každý den.. CZ/SK SJ servery povětšinou zanikly :(

    OK přinejmenším mohlo by se při připojení zobrazit na obrazovce (myslím tím nějakej text např. pod Radarem) krom /menu, jak se to hraje..
    Povětšinou začátečníci, co zkoušejí sj kliknou na OK vyberou tým, a pak se dokola ptají, pokud umí psát, jak se to hraje..
    Někteří ignoranti jako " up_$klid Bohusu xD" se naexpí a následně střílejí do prázdné z půlky. Kdo by se na konci zápasu divil, když má skóre 300:xy

    PS: Mohl bys mi napsat PM s nějakou IP na ty servery? Že bych se koukl, jaké mají to "nastavení".
    Díky

  11. #26
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Pár návrhů na změnu

    I ja tam mam prava myslim. Byl jsem tam jen dvakrat a moc mne to nechytlo. Navic uz jsem tam malem jednoho zabanoval za SH, ale vcas jsem si vsiml, ze muzes za expy vylepsit svy schopnosti. Podobne jako na war3.

  12. #27
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Pár návrhů na změnu

    Mr.Spoon a za jakej nick tam vobec hrajes?

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Server jsem nastavil podle jiného, který je údajně dobrý, ale pokud víš, že tyhle změny budou lepší, tak to tedy nastavím podle tebe.


    A od kdy?
    Pamatuju si tu pár NS adminů na DR a ZM. A řikal jsi sám, že na těchto serverech to neni až tak potřeba.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno chartu Zobrazit příspěvky
    Mr.Spoon a za jakej nick tam vobec hrajes?
    Zatím se tam objevuji jako: "Hope Solo" a pak takový blbosti jako ":-)" ":P" apod.

  15. #30
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Pár návrhů na změnu

    Jsem te zahlidl mozno 2x jen

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •