Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 90

Téma: Pár návrhů na změnu

  1. #31
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno chartu Zobrazit příspěvky
    Jsem te zahlidl mozno 2x jen
    Ehm.. a dál? Nebo spíš, co jako?

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno chartu Zobrazit příspěvky
    Jsem te zahlidl mozno 2x jen
    Já se Spoonem nebo Hope Solo atd... hraju celkem často, myslím si že i on si mě určitě pamatuje.

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Cauko, tak par poznamok by som mal aj ja k tomuto serveru :D....

    1) standardne nastavenie servera je na 15 golov a skilly su do lvl 5 (vid navrh spoona), teda nie ako to mate nastavene vy... to ze si uz nejaky server spravi malu obmenu je na jeho volbe, v tomto pripade ale trva zapas ozaj zvycajne hodinu, co je trochu vela

    2) asi by bolo vhodne nastavit sv_airaccelerate na 100; dalej sa mi zda, ze sv_maxspeed je nastavene na 900, malo by mat hodnotu 999

    3) neviem ci sa to deje aj na inych kotelna serveroch, nakolko navstevujem u vas len soccerjam, ale cca kazdu minutu nastane nejaky lag pocas hrania (zvysia sa strasne pingy)

    Co sa tyka toho pluginu, mozem dodat :D... A dik za odpoved, co sa s tym ide dalej robit ;)

  4. #34

    Re: Pár návrhů na změnu

    Já bych chtěl upozornit na chybu, že při použití turba se turbo po smrti zasekne a je nutné ho zapnout znovu, což je velmi velká chyba vzhledem k tomu, že máme všichni hráči vnitřní naučené hodiny a tak se nám nabourává čas použití.

  5. #35
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Hej, to je fakt, to turbo je zle...treba nahodit iny, normalne fungujuci odskusany plugin... vid: http://forums.alliedmods.net/showpos...2&postcount=14

  6. #36
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Je to bug, který se dá ale také celkem využít, že se turbo zapne o trochu později, kdy je to výhodnější..

  7. #37
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Aa se menilo nedavno na 100. Maxpeed je 999. Ted jsem to overoval. Plugin na serveru je skoro stejny, turbo nefungovalo kvuli necemu jinemu. Pocet golu je umerny levelu skillu.
    Tyhle zaseky na ostatnich serverech nejsou, takze to bude asi v pluginu nebo to chce restart.

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    plugin ktory som sem posielal, no nezobrazilo ho tu, tak nikdy som s nim problemy na soccerjam serveroch nemal... mohol by si ho aspon skusit...
    co sa tyka poctu levelov pri jednotlivych skilloch a pocte golov nevravim, ze je to neprimerane, skor ide o to, ze level 10 je totalna blbost pri skilloch ako stamina a strength... na normalnych serveroch je vsade level 5 max, je len jeden nemecky server (teda viem ze bol) ktory to mal po level 10...

    aj zapasy co sa hravaju tak su len po level 5 :) ... a na pub serveroch potom byva obmedzenie na 15 golov.... aj vsetky soccerjam pluginy su tak defaultne nastavene, zvysok co si kedy nasiel su len upravy jednotlivych serverov...

    navyse ked niekto pride v cca polke odohranej hry, tak nema sancu dohnat takto v skilloch tych silnejsich... a trcat dalsich 30 minut na serveri, kedy si poriadne ani nezahra nie je boh vie co... skus to zvazit, mam iste znalosti s riadenim sj serverov :D

    p.s. sorry za tu neformalnost, ale nemam zaujem sa uchadzat o ziadne posty na tomto portali, takze snad mi to odpustite :D... Ide mi skor v sucasnosti o to, aby to fungovalo aspon tak ako ma... a tie lagy na serveri su fakt strasne otravne, takze ak sa s tym da nieco spravit, vsetci hraci to iste ocenia ;)
    Naposledy upraveno Sena; 26-10-11 v 20:53.

  9. #39

    Re: Pár návrhů na změnu

    Nevim co se stalo ale hrači se po zabití rodí bez nožů, pokud umřeš po golu tak se hned po respawnu několik vteřin nemůžeš hnout.

    aj zapasy co sa hravaju tak su len po level 5 :)
    No to je sice hezký ale je to nesmysl. TG a CW v normalnim counter striku se taky hrajou uplně jinak než public. Navíc žádná liga v čechách neni. Nemůžeš public nastavovat jako na ligu, když se tu žádná nehraje. Změny co navrhuješ sou nepřijatelný.

    Čim dál častěji tam chodí skvělý hráči což je dobře, protože ti co to neumi viděj jak se to hraje. Server je ochráněnej proti huntu, jsou tu standartní public 10 levelový úrovně a nemá smysl to nastavovat jako na offic matche, který stejně nikdo nehraje a pokud ano tak párkrát do měsíce a ještě ke všemu se to týká jen států kde je silná komunita SJ a těch moc neni.

    Já sám to hraju 3 roky a offic match jsem hrál asi 7x čili tak jednou za půl roku.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 26-10-11 v 21:08.

  10. #40
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    asi si ma nepochopil... standardne nastavenie aj na public servery je po lvl 5 max... ziadne 10 ako je to nastavene tu :D... takto fungoval len jeden nemecky server ak si dobre pamatam... a sj som zacal hrat pred 5 rokmi, tak mi nevrav :D ... a uz som sa kde tu vystriedal na postoch admina na cz/sk soccerjam serveroch :D

  11. #41
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Virgins je správné, že jako admin si vždy stojíš za svým, ale vytvořit konstruktivní diskuzi by nebylo od věci, než hned ukončovat "a tak to bude, tečka".

  12. #42
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Turbo se ted resetne po smrti. Puvodni plugin obsahoval starodavny funkce, takze jsem ho musel predelat. Lagy se asi objevi, kdyz se server delsi dobu nerestartne.
    Co pridat neco proti strileni do prazdne z velky dalky, kdyz je malo hracu?

  13. #43
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Kotel, neviem co si nakoniec spravil, ale hra sa mi zrazu lepsie... aspon sa mi zda...

    teraz tam nastal akurat jeden taky bug, ze ked zabijem hraca, ktory ma loptu, tak sa lopta neda zobrat, a po respawne hraca sa lopta teleportne opat k nemu...

    pozn. autora: lopta = mic :D

    edit: teda nie vzdy, stalo sa to 2x u hracov ktorych som zabil
    edit2: tak je to dost casto teda... a navyse velmi casto sa stava, ze sa spawne hrac bez noza (co sice byvalo aj predtym, ale ovela menej krat :/ )
    Naposledy upraveno Sena; 27-10-11 v 00:07.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    Já musím nesouhlasit se zde zmíněnými změnamy, kotelna je vyjímečná tím že to není jako ostatní nudné servery...hrál sem už na hodně SJ serverech a v poslední době vidím jen stejné nastavení jako zde na kotelně, a i když se někdo připojí v půlce hry, když to hrát umí, dožene to bez problémů, takže bych nechal 30 golu a max lvl 10.

    Jinak s tím turbem to skoro nikdo neřeší, občas se to vyplatí, ale s tím nožem je to špatný, někdy se i kvuli tomu prohraje, Btw. možná bych mohl s lagama něco dělat když bych měl povolenou funkci buď amx_rcon restart nebo přidat restart do amx menu.

    Něco proti střílení z větši dálky do prázdné by nebylo špatné, ale nastavit to tak kolem 180 stop což je půlka hřiště.

    Edit: Zjištěno: bug postav , jak už říkal sena po zabití se bugne postava, a i s míčem ho to znovu respawne (3/5 zabití), nenapadá mi čím by to mohlo být, ale je to dosti nemilé :-)
    Naposledy upraveno Krispo; 27-10-11 v 02:52.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #45
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Server se po delsim behu nejak podela, takze bez restartu jsou lagy. Po restartu se hralo v pohode. Nastavim automatickej restart kazdy 2 hodiny.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •