Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 90 z 90

Téma: Pár návrhů na změnu

  1. #76
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Virgins byl taky proti novým mapám, zahraniční hráče to zřejmě odpuzuje, ale zase se mi nechce dávat pryč mapu jen kvůli blbosti hráčů. Když jsem na soccerjam mapě zablokoval tribuny, bylo to taky špatně. Zkušenosti z jiných serverů potvrzují, že hráči mají radši oldschool mapy, nic nového. Dám je tedy pryč.

  2. #77
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    ok uz ma ten jeden hrac fakt totalne otravuje a dnes si dokonca zapol SH... prosim ta ozaj zrus toho developera aby hraci nemohli mat nad 100 fps... dik

    edit: mozno by som mohol ziskat jeden plugin na soccerjam kde je integrovany aj antideveloper... ale mam pocit ze to je plugin len pre steam servery (ale plugin nepouzitelny pre nas aj z dovodu ze to nie je pre pub hru, ale na cw plugin, teda jedine ze by si sa na to mrkol a skusil z toho vybrat tu antideveloper cast)
    Naposledy upraveno Sena; 19-06-12 v 00:03.

  3. #78
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Pokud to neni sma, tak s toho nic nevyberu. A neni duvod, proc by to nefungovalo, server je stejny jako steam, jen ma "plugin" navic.

  4. #79
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud to neni sma, tak s toho nic nevyberu. A neni duvod, proc by to nefungovalo, server je stejny jako steam, jen ma "plugin" navic.
    ten plugin mas v PM

  5. #80
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Krispo Zobrazit příspěvky
    2. zvýšit sloty serveru na 11 (10 + 1) teď se hraje 4 na 5.
    Uz je to nejaky cas, co bol prezentovany navrh na tuto zmenu, prihovaram sa za nu opat

  6. #81
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Re: Pár návrhů na změnu

    Já bych to nechal jak to je kvůli těm lvlum až do 10 je to pro ně lepší jsou rychlejší a víc je to baví a ty góly.. To bych taky neměnil hraji tam každý den a nechal bych to prostě jak to je :)

  7. #82
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Kotel nemůžeš to změnit to jsou obecná pravidla. Pokud to uděláš, odstřihneš se od špičkovejch hráčů. Tohle neni ZM aby se tu dělali jiná pravidla než je běžné. To je prostě jako bys překopal pravidla normálního CS.
    Už tam začali chodit skvělý hráči z belgie a španělska který potkávám na těch nejlepších serverech.... dobře vím že to třebas pro tebe znamená, že si nekoupěj VIP, ale pokud tam budou špičkový hráči bude tam narváno a když tam bude narváno, tak si lidi vip budou muset koupit, aby se tam dostali.
    Změny tomu fakt neprospějou už proto, že místo toho aby se lidi naučili hrát SJ tak se jim zas budou ohejbat pravidla a nastavení, aby se nemuseli snažit a pro dobrý hráče to znamená najít si jinej server.

    Ano přesně tak souhlasím s tebou Virgins :) nechal bych to tak jak to je :)

  8. #83

    Odpověď: Re: Pár návrhů na změnu

    Přesto jak jsem zjistil změny proběhly..... Alien ubírá 2x víc než má. On tam prostě je, aby zabránil kempení u branky a nemá trestat hráče za to, že chtějí dát gol.
    Bohužel jsou vypnuté baterky. Nevím jak náročné to je na server ale probliknutím baterky se dává spoluhráči najevo, že by měl přihrát. Je to neverbální komunikace a každej jí pochopí. Také pokud jsi na tribuně spoluhráč tě hůře vidí, ale pokud máš zaplou baterku nebo problikneš tak si tě může všimnout a přihrát ti.

  9. #84
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Přesto jak jsem zjistil změny proběhly..... Alien ubírá 2x víc než má. On tam prostě je, aby zabránil kempení u branky a nemá trestat hráče za to, že chtějí dát gol.
    Přesně toto se mi nedávno stalo, není to zrovna příjemné pro člověka, který nemá vymaxované staty.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  10. #85
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Pár návrhů na změnu

    Teď ty změny z 10 na 5 jsou naprd !!

  11. #86
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Odpověď: Pár návrhů na změnu

    Může mi někdo hodit odkaz na thread kde se jednalo o změnách z lvlu 10 na lvl5?? to je MEGASHIT... nikdo tam nechodi.. ty lepsi hraci ze zahranici prijdou a napis ou why max lvl 6? a pak se odpoji... R.I.P SJ
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #87
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Krispo Zobrazit příspěvky
    Může mi někdo hodit odkaz na thread kde se jednalo o změnách z lvlu 10 na lvl5?? to je MEGASHIT... nikdo tam nechodi.. ty lepsi hraci ze zahranici prijdou a napis ou why max lvl 6? a pak se odpoji... R.I.P SJ
    Koho máš na mysli těma lepšíma?

  13. #88
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno ShadoW_ Zobrazit příspěvky
    Teď ty změny z 10 na 5 jsou naprd !!
    Je to lepší stíne:D Není to na tom serveru takový bordel už a aspoň když se pozdě připojíš do hry, tak můžeš hned vyupgradovat agility na level, jako maj všichni ostatní, takže se nestane, že bys třeba nestíhal protihráče atd. Taky je už méně hráčů, rádoby profíků, kterí předuckují půl mapy, potažmo celou mapu. Je to víc o teamplayi. Ale bohužel, pub hráči kteří zde hrajou, prostě akorát chtěj být co nejrychlejší a surfovat po tribuně, místo aby se naučili pořádně přihrát nebo dát normálně gól. Samozřejmě to neplatí pro všechny hráče, ale u mnoha to tak je.

  14. #89

    Odpověď: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Krispo Zobrazit příspěvky
    Může mi někdo hodit odkaz na thread kde se jednalo o změnách z lvlu 10 na lvl5?? to je MEGASHIT... nikdo tam nechodi.. ty lepsi hraci ze zahranici prijdou a napis ou why max lvl 6? a pak se odpoji... R.I.P SJ
    Je to bohužel tak. Když se tu spustil SJ nechal jsem nastavit pravidla jak bylo všude ve světě běžné s tou vyjímkou, že se omezil hunt na blízké okolí hráče s míčem.
    Přilákalo to lidi z celýho světa a teď je všechno pryč.
    Bohužel nemáme šanci do toho nijak zasáhnout.
    Některý lidi místo toho, aby přestali fnukat a naučili se to tak se pro ně ohnou pravidla a kolikrát stačí jeden a stovka spokojených je .... no víte kde.
    Platíme daň za to, že je Kotel prostě hodnej a snaží se každýmu vyhovět.
    Edit: Ještě bych chtěl říct. Buďme rádi za tu chvilku kdy byla pravidla tak jak mají být. Upřímě byla to zábava.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 20-05-13 v 09:28.

  15. #90
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Pár návrhů na změnu

    Omg a co to je teď ani duck nejde ???

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •