Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Ziadost o unban

  1. #1
    Unregistered
    Guest

    Ziadost o unban

    Ziadam o unban v dovode banu sa pise urazanie admina ja som ziadneho admina neurazal a dokonca o 16:15 hodina ktorej bol ban prideleny som ani na pc nebol sedel som v aute a najvacsia zaujimavost ze sa nepise moja ip adresa ani server na ktorom bol ban udeleny ziadam o unban myslim si ze je to nejake nedorozumenie ban mi udelil admin 72Virgins Dakujem

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Ziadost o unban

    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Ziadost o unban

    Nejspíš to bude za tohle...

    16:08:12 <VALVE_0:0:317142092><46.13.55.210> GrEaX~I BURY SKINS : ty zku.........virginskej
    16:08:26 <VALVE_0:0:1595613277><91.127.195.178> kilerkooo v.i.p. : /swrv
    16:08:37 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : greax mas sanci se omluvit jinak ban
    EDIT: pro příště: http://csko.cz/forum/showthread.php?...%E1dat-o-unban
    Naposledy upraveno ZEUS; 22-07-11 v 18:45.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Ziadost o unban

    Mozno myslel
    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    GrEaX~I BURY SKINS : ty zkuseny vynikajici admin virginskej

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Ziadost o unban

    Tiez si myslim, ze ta isiel chvalit. :D V kazdom pripade ban bol podla mna mierne neopravneny, kedze slovo zku nepoznam. :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Ziadost o unban

    Jo to hodně pravděpodobné Martiii :-)) Myslím si, že ban byl mírně neoprávněný. V první řadě mělo přijít upozornění, aby přestal, kdyby to neuposlechl, tak bych sahal po banu.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Ziadost o unban

    Za tohleto 1 den? To je maximalne na kick... pokud tam teda nebylo v tom vice urazek, ktere zde nejsou napsany.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Ziadost o unban

    Koukal sem do chatu a tohle je jediný...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  9. #9

    Re: Ziadost o unban

    No možná si budete hrát na hlupáky a méžná KokoD není kokot a možná Zkurv...,. neznamneá zkurvenej, ale kdyby to dokončil místo teček tak by mu to chuck norris odfiltroval.
    Takže budeme jako tupci tolerovat KokoDa Pi.ca imbec.l a podobně protože VY nevíte co to znamená tři tečky, nebo náhradní písmeno. Snažil se jen obejít chucka norrise.

    Mělo by vás trknout, že lhal, že seděl někde v autě, když je jeho přestupek dohledatelný. Kdyby byl nevinej nemusel by lhát.
    Byl jsem fér, dal jsem mu šanci se omluvit a nebylo by nic dokonce ani ten jeden jedinej den. Stačilo jen napsat sry a byl klid nic víc jsem po něm nechtěl. Zvolil jinej způsob.

    Ani jeden z vás nepochybuje co tím výrokem myslel. Leda Bawson, ten si neumí dát jedna a jedna dohromady. Ale oproti tomu co Bawson používá za urážky a nadávky je tenhle kluk anděl.

    Já se k tomu dál vyjadřovat nebudu. Jestli nevíte co je obsahem této věty "ty zku.........virginskej" tak je mi vás líto, ale za to já nemůžu. Unban nebude a jedinej kdo ho může odbanovat je Kotel a ten bude muset vzít v potaz to, že ten kluk lhal, že dostal šanci odejít uplně bez trestu a pevně věřím, že on ví proč ten kluk doplnil ty tečky.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-07-11 v 20:44.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Ziadost o unban

    "Nedávejte ban za každou nadávku, co uvidíte v chatu. Nejprve se snažte situaci uklidnit, dát hráči mute nebo kick."
    četl sis pravidla pro adminy? Kdyby ano, tak to nemuselo dojit tak daleko, ze by musel lhat. Bohuzel si "neumis dat jedna a jedna dohromady", takze tu rozjedes zase 5ti strankovy flame o nicem. Hodne stesti.

  11. #11

    Re: Ziadost o unban

    Bawsone když už jsi dva tejdny admin, měl by sis aspon přečíst pravidla. To co popisuješ se vztahuje na uplně něco jiného. On dostal ban za tohle "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. "
    Někdo dává kick, někdo tejden a Lucca dá i tři tejdny. Je to od admina k adminu a každej admin má plné právo se rozhodnout jaký trest udělí. Mě stačila omluva a bylo to OK. Takže ty mě nediktuj jakou délku mám udělovat. Kotel chce tvrdé potrestání podle pravidel ... já jsem pro mírnější trest. No a ty seš prostě ty, ty a nadávky a urážky jste kamarádi, takže máš jinej metr a podle tebe by kick stačil. Tvoje věc.
    Příště si prosímtě přečti pravidla, ať víš o čem se tu vlastně jedná a nebudeš se pak muset cejtit trapně.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-07-11 v 20:51.

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Ziadost o unban

    Zadne delky banu ti nediktuji. Pouze jsem poukazal na to, ze jsi az moc prisny. Nevim co tu vytahujes nejake moje nadavky nebo co. Pokud se ti neco nelibi, tak napis zde.

  13. #13

    Re: Ziadost o unban

    Přísný si normální? Mohl odejít uplně bez banu copak fatk neumíš číst? A ještě poukážeš na uplně jinej reason než za kterej byl zabanován.. OMFG

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Ziadost o unban

    Virginsi, myslím si, že si reagoval až moc zbrkle, mohl si to řešit domluvou, upoznornit ho na to, aby se uklidnil. K banu vůbec nemuselo dojít.
    Reagoval by si stejně, kdyby to napsal někomu jinému, než tobě ?
    Kdybychom takhle banovali všechny, kdo by tohle psal, tak by tu nikdo nehrál.
    Ban je úplně poslední možnost. Tentokrát musím souhlasit s bawsonem.

  15. #15

    Re: Ziadost o unban

    No to je dobře že souhlasíš s bawsonem já s ním taky souhlasím, že při vulgaritách a urážkách stačí domluva, ale aspon by sis měl přečíst důvod proč ban dostal. On nedostal ban za vulgarity a urážky. On dostal ban za Urážky a provokaci admina to jsou v pravdilech dvě různé položky. Další admin co neumí číst proboha, navíc vůbec ban dostat nemusel, dostal šanci odejít uplně bez trestu a taky při žádosti o unban lhal, že byl někde v autě proč asi?

    OMG Zeus

    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. <---- Co na tom ti neni jasný Zeus?

    15:34:12 <VALVE_0:0:317142092><46.13.55.210> GrEaX~I BURY SKINS : lidi mel jsem predtim bz a mg a najednou nic at dou do pi......
    16:08:12 <VALVE_0:0:317142092><46.13.55.210> GrEaX~I BURY SKINS : ty zku.........virginskej
    Ten kluk těma tečkama prostě jen obchází chucka norrise. Je mi moc líto, že ve vašem případě 1+1=0
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 23-07-11 v 06:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •