Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

    to je fakt skvele hodit do videa kde je potreba slyset kroky hodit hudbu .
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

    ďakujem aj ja si myslím, že je to skvelé :)

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

    zaplať pánbůh tam dal i hltv.Pro mě je to nedostatečnej důkaz.Nebylo na hltv nic zřetelnýho,co by se dalo banovat

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

    Ja mam v pc originalni hltv i se soundem, to neni problem, koukal jsem na to uz predtim ale nebanoval jsem tom neprijde ti divny s tim dgl takovy reflex na midu? A pak kdyz stoji presne pred nim enemy, taak se rozmysli 2 sekundy jestli vystrelit? To nebyl reflex, to byl pomocny program a vedel ze presne vybehne, pak s tema katama, jak si ho ke konci stale hlidal, ten typek ve spodnich walkoval, takze na zvuk to nehodis, potom navic ma ban na dvou ligach, u2 a shifters i tohle je pro me dost dobrej dukaz.

    Navic jsem si dal tu praci a hledal jsem ho na te slavne lize ESEA a dokonce i na ESL, o kterych mluvil v jinem topicu, ani na jedne lize neni nikdo registrovany pod timto SID.

    Samozrejme beru vsechnu odpovednost na sebe kazdym svym banem, takze to je jasne ze kdyby prisel tak je vina jen a jen na me, pri pripadnem pochybeni.
    Naposledy upraveno Slunicko; 25-03-13 v 15:57.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

    Slunicko kľudne si ten ban s ním vymením ak bol čistý... čiže si tu zodpovednosť beriem na seba... ja som presvedčený o tom, že bol zapnutý nie sú všetci cheateri rovnakí, že budu ti mieriť non stop cez stenu na súpera... mal si viac sledovať playoff na u2 paradoxx pekne by si videl ako sa hraje s wh bez toho aby mal niekto podozrenie... nemáš ani šajnu kto bol v tom playoff zapnutý lebo to dobre schovávajú... a mať zapnuté wh a zatváriť sa, že o niekom nevieš je to najmenej... ale každý cheater sa minimálne raz sekne a on mal tých sekov viac ako ta 1notka s dglom na zelenú čo tak nezabijú ani pro hráči, ten prehľad pri pohybovaní, že si nič nekryl a v pohodke si mieril tam kam šlo enemy, ten flash čo bol v okne akurát hodil, keď sa tam zjavil T na Bčku do kat... a to čo si namieril cez double doors pekne na toho Tčkara na spawne ? tu máš kopu momentov kde sa sekol a prezradil a ak to nevidíš tak čo už... neviem čo čakáš keby tam bola 1 nejasná vec , tak nepoviem, ale je ich tam najmenej 5... a ešte mám veriť 16 ročnému klamárskemu decku čo ma bany na ligách hej, ale každý ma právo vyjadriť svoj názor, čiže aj ten tvoj beriem.

  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

    Opováž sa meniť ban s niekým, kto má bany po všetkých ligách a frajerí tu s nejakými cudzími ligami, kde ho zázračne nikto nevie nájsť.

    EDIT: Ja viem čo si tým myslel :D
    Naposledy upraveno Charon35; 25-03-13 v 22:04.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: buttpirate čo poviete wh alebo nie ?

    ja som to myslel tak, že ak sa dokáže , že je ten cheater čistý , tak si ten ban s ním vymením, ale to sa myslím nestane :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •